купити дешеві авіаквитки

FlixBus відкриває три нових маршрути з України, два зі Львова та один з Києва!

Три нові напрямки з України в Європу від FlixBus!

Німецький автобусний перевізник FlixBus вже цього місяця планує запустити три нових напрямки з України у міста Європи. В другій половині липня компанія поєднає автобусним сполученням Львів з Вроцлавом і Будапештом, а також Київ з чеським містом – Плзень.

Нові маршрути:

  • лінія 3231Львів – Краків – Катовіце – Ополе – Вроцлав (Польща)
  • лінія 3285Львів – Мукачево – Ужгород – Ньїредьгаза – Будапешт (Угорщина)
  • лінія 3270 Київ – Житомир – Рівне – Львів – Краків – Катовіце – Острава – Оломоуць – Брно – Прага – Плзень (Чехія)

На пресконференції у Львові FlixBus підвели підсумки 2 років розвитку на українському ринку. Компанія має 16 ліній з України, 8 з яких оперуються брендованими автобусами. Українці можуть поїхати прямими рейсами до понад 60 міст 7 країн Європи, та 22 міст України. Поїхати по Україні зеленим автобусом можна на відрізках між Києвом і Одесою, Києвом і Буковелем, Києвом і Львовом, Чернівцями та Львовом, Івано-Франківськом і Львовом, Ужгородом, Мукачево і Львовом.

«За два роки в Україні ми встигли залучитися підтримкою 10 місцевих партнерів-перевізників та разом побудувати міцну мережу міжнародних та внутрішніх маршрутів, – прокоментував Міхал Леман, директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії. У подальших планах – відкривати нові лінії та збільшувати частоту відправлень за кордон, зокрема у Польщу, Угорщину, Німеччину, Молдову, а також відкривати більше внутрішніх маршрутів Україною, щоб всі українці могли подорожувати зеленими автобусами – легко, з комфортом та за доступними цінами»

Детальніше про нові напрямки FlixBus

Львів – Вроцлав

Нова лінія отримала номер 3231, її повний маршрут – Львів – Краків – Катовіце – Ополе – Вроцлав.

Львів – Будапешт

Нова лінія отримала номер 3285, її повний маршрут – Львів – Мукачево – Ужгород – Ньїредьгаза – Будапешт.

Київ – Плзень

Нова лінія отримала номер, її повний маршрут – Київ – Житомир – Рівне – Львів – Краків – Катовіце – Острава – Оломоуць – Брно – Прага – Плзень.

Де можна купити автобусні квитки FlixBus?

Квитки на автобус можна придбати на сайті компанії – FlixBus.ua, у мобільному додатку FlixBus, а також в офлайн точках продажу по усій Україні.

Додаткова інформація

За новими лініями закріплені фірмові зелені автобуси FlixBus, кожен з яких відповідає високим стандартам компанії щодо комфорту: зручні сидіння з розширеним місцем для ніг, електричні розетки, безкоштовний Wi-Fi, туалет у салоні, кондиціонер та регулярна дезинфекція салону.

Компанія також оголосила набуття містом Лева статусу транспортного хаба FlixBus – так оператор перевезень називає міста, через які проходить максимальна кількість автобусних ліній та які є зручними транспортними вузлами для пасажирів. Сьогодні через Львів прокладені вже 7 брендованих ліній FlixBus. В свою чергу, Львів сполучений з такими іншими хабами FlixBus як Вроцлав, Краків та Прага – звідти зеленими автобусами можна дістатися до більше ста європейських міст.

Ката автобусних маршрутів FlixBus – 2021 року

Приклади бронювання:

Квитки на автобус Львів – Вроцлав на 4 серпня 2021 року

Квитки на автобус з ЛьвівБудапешт на 24 липня 2021 року

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia