купити дешеві авіаквитки

FlixBus відновлює рейси до Києва та низки українських міст!

FlixBus відновлює власну мережу маршрутів з та в Україну!

14 квітня 2022 року найбільший оператор автобусних перевезень Європи – FlixBus, оголосив про відновлення маршрутів до Києва та ще низки українських міст, рейси до яких були призупинені з початком війни: Житомира, Рівного, Вінниці, Умані, Хмельницького, Тернополя. А з 28 квітня почне свою роботу нова лінія FlixBus з Києва до Будапешта.

«Безпека наших пасажирів та водіїв є найвищим пріорітетом для нас, і ми дуже чекали слушного моменту щоб відновити ще частину наших ліній, зокрема до столиці України, – коментує Міхал Леман, директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії. – Сьогодні потік людей, які заїжджають на територію України, продовжує зростати, і, відповідно до наших даних, зараз вже становить приблизно половину від кількості людей, що виїжджають. Наша мета – дати людям можливість безпечного, комфортного і доступного пересування в цих умовах.

Одним з важливих рішень, яке нами було прийнято – не піднімати ціни на квитки, не зважаючи на підвищений попит. Разом з нашими партнерами-перевізниками, ми віримо в успішний розвиток українського ринку, і маємо ще багато планів по розвитку зручних і доступних автобусних перевезень для українців»

Детальніше про рейси які відновить FlixBus

Загалом для подорожуючих з/до України станом на 14 квітня доступні 8 прямих міжнародних маршрутів FlixBus:

З Польщі до України і назад:

  • N3222 Варшава – Люблін – Луцьк – Рівне – Житомир – Київ, щоденно з 18 квітня
  • 3241 Варшава – Люблін – Львів – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці, щоденно
  • 3231 Вроцлав – Ополе – Катовіце – Краків – Львів, 3 рази на тиждень з 28 квітня
  • 3232 Краків – Львів – Івано-Франківськ, щоденно

З Угорщини до України і назад:

  • N3280 Будапешт – Ужгород – Мукачево – Львів – Рівне – Житомир – Київ, 2 рази на тиждень з 28 квітня – нова лінія
  • 3285 Будапешт – Ньїредьгаза – Ужгород – Мукачево – Львів, 3 рази на тиждень

З Чехії до України і назад:

  • N3270 Прага – Брно – Оломоуць – Острава – Катовіце – Краків – Львів – Рівне – Житомир – Київ, 4 рази на тиждень, з 18 квітня
  • N3277 Плзень – Прага – Брно – Оломоуць – Острава – Катовіце – Краків – Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань, 5 разів на тиждень, з 20 квітня

Компанія планує продовжувати відновлювати автобусні лінії, як тільки ситуація в тому чи іншому регіоні буде стабілізуватись.

Де можна купити автобусні квитки FlixBus?

Квитки на автобус можна придбати на сайті компанії – FlixBus.ua, у мобільному додатку FlixBus, а також в офлайн точках продажу по усій Україні.

Додаткова інформація

Особливістю автобусної мережі FlixBus є зручна система пересадок за одним квитком, тому поїздки з України та назад з пересадками доступні з багатьох міст Європи. Для бронювання квитка з пересадкою потрібно ввести місто прямування у поле пошуку на flixbus.ua, і система автоматично побудує маршрут. Купити квитки на автобуси можна через сайт чи мобільний додаток FlixBus.

Про FlixMobility

FlixMobility – всесвітній оператор подорожей, який пропонує зручний і екологічний спосіб подорожувати через свої бренди FlixBus, FlixTrain та FlixCar. Завдяки унікальній бізнес – моделі та використанню технологій, цей стартап менш ніж за чотири роки створив найбільшу в Європі міжміську автобусну мережу, і сьогодні виконує 400 000 щоденних рейсiв у 2500 міст 36 країн світу. FlixMobility з 2013 року змінила те, як подорожують понад 100 мільйонів людей по всій Європі, та створила тисячі нових робочих місць у галузі транспорту. У 2018 році FlixMobility запустила перші зелені поїзди на великі відстані, а також запустила пілотний проект повністю електричних автобусів у Франції та Німеччині. Пізніше того ж року FlixMobility запустила FlixBus США, а у 2019 році – FlixBus Україна, відкривши офіс у Києві та анонсувавши розвиток своєї автобусної мережі в Україні.