купити дешеві авіаквитки

Автобусний лоукостер FlixBus запустив брендований автобус з України в Чехію!

FlixBus: новий зелений маршрут з України!

На початку місяця FlixBus оголосив про запуск повністю брендованих автобусів на новому маршруті з Одеси в Плзень. Перший рейс перевізник виконав 11 грудня 2019 року, автобуси за новим “зеленим” маршрутом курсують 5 разів на тиждень – вівторок, середа, п’ятниця, субота та неділя. Вартість квитка в один бік з Одеси в Плзень від 799 грн.

Маршрут проходить через такі великі міста:

  • Україна: Умань, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та Львів
  • Польща: Краків
  • Чехія: Оломоуц, Брно та Прага.

Перевезення в автобусах у фірмовій зеленій лівреї FlixBus означають, що згідно з політикою компанії, автобуси повинні відповідати всім стандартам європейського FlixBus.

До цього моменту FlixBus в Україні працював з компаніями-партнерами, продаючи тільки частину місць. Автобуси компаній-партнерів при цьому маркуються лише стікерами з логотипом FlixBus. Це типовий для німецького оператора спосіб заходу на нові ринки.

Автобусний парк та стандарти

На новій лінії працюватимуть 4 та 5-річні автобуси Setra, які мають спеціальне брендування від FlixBus, розроблене для України. Кожен автобус відповідає високим стандартам компанії щодо комфорту, і має:

  • туалет
  • кондиціонування салону
  • електричні розетки
  • зручні сидіння з розширеним місцем для ніг
  • безкоштовний Wi-Fi протягом всієї подорожі.

Водії одягнуті у фірмову зелену форму та пройшли навчання від фахівців FlixBus. Посадка в автобус відбувається через реєстрацію водієм QR-коду.

Автобусним партнером, який забезпечує роботу нової лінії, стала компанія Regabus. Це сімейний бізнес, який був заснований у 1994 році, компанія спеціалізується на автобусних сполученнях з Чехією. Відповідно до бізнес-моделі FlixBus, місцевий партнер відповідає за операційні питання – якісну роботу автобусів та водіїв, а FlixBus піклується про технології, оформлення квитків, обслуговування клієнтів, планування мережі, а також маркетинг та продажі.

Маршрути з пересадками для українських пасажирів

Пасажири, які подорожують з України, не обмежені містами, з якими є пряме сполучення зелених автобусів. Так, нова лінія проходить через Краків та Прагу, які є великими транспортними хабами FlixBus. Звідти для українських пасажирів відкриваються рейси до ще понад 300 європейських міст:

  • З Кракова щодня відправляються 150-160 автобусів FlixBus до більш ніж 100 міст, включаючи Амстердам, Спліт, Відень, Мюнхен, Мілан.
  • У Празі з автовокзалу Флоренц щодня відправляються більше 200 рейсів FlixBus, 70% з яких міжнародні, а 30% – їдуть до чеських міст.

Серед важливих переваг повністю зелених ліній – те, що FlixBus несе відповідальність за своєчасне прибуття цих автобусів та забезпечує повну підтримку пасажирів. Таким чином, можна придбати квитки з пересадкою і бути впевненим, що дістанешся до кінцевого пункту призначення.

Де можна купити автобусні квитки FlixBus?

Квитки на автобус можна придбати на сайті компанії – FlixBus.com.ua

6 місяців роботи в Україні: підсумки та плани

Станом на грудень 2019 року FlixBus в Україні має 3 автобусних партнера, які забезпечують прямі рейси до 37 міст. Протягом 6 місяців автобуси на україно-європейських лініях проїхали 2,2 млн км.

Сьогодні Україна має прямі сполучення FlixBus з Польщею, Німеччиною, Угорщиною, Австрією та Чехією. В Україні оператор перевезень представлений в 9 областях: Київській, Житомирській, Рівненській, Львівській, Одеській, Черкаській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській.

Приклади бронювання:

Квитки на автобус Одеса – Плзень від 799 грн в один бік та від 1598 грн у два боки.

Генеральний директор компанії FlixBus в Польщі і Україні Міхал Леман також представив плани для української мережі FlixBus у 2020 році. Згідно з ними, FlixBus планує збільшувати кількість напрямків до Польщі, Німеччини, Чехії та Угорщини, а також відкривати нові рейси до південної Європи та країн Балтії. Також у 2020 році в планах компанії додати нові українські міста до мережі міжнародних сполучень та запустити внутрішні перевезення в Україні.

Історія FlixBus в Україні

У 2016 році FlixBus відкрив продаж квитків зі Львова, Ужгорода та Мукачева. Це були маршрути, що обслуговуються приватним чеським перевізником Leo Express. Компанії уклали угоду, згідно умов якої на сайті FlixBus можна придбати квитки компанії LeoExpress.

Згодом, у 2017 році на сайті FlixВus у продажу з’явилися квитки з Києва, Львова, Рівного та Житомира в Польщу і Чехію за ціною від €5. Рейси з України виконував партнер чеський перевізник Umbrella. Але з часом автобусні сполучення з Україною визнали фінансово недоцільними і співпрацю з Umbrella по Україні припинили.

Згодом FlixBus розпочав партнерство з перевізником Euroclub. Зараз на сайті FlixBus.com.ua можна купити квитки також і цього перевізника.

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку готелів використовуйте hotelscombined.com, що порівнює ціни у десятках систем бронювання, таких як booking.com.

Де орендувати авто для подорожі?

Скористайтеся Rentalcars.com - сайтом з бронювання авто по всьому світу

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia