купити дешеві авіаквитки

Франція та Фінляндія скасували обов’язковий тест для вакцинованих мандрівників!

Вакцинованим туристам не потрібен негативний тест для вʼїзду у Францію та Фінляндію!

За останніх декілька днів стало відомо про послаблення коронавірусних обмежень ще у двох країн Євросоюзу. Франція та Фінляндія скасували обовʼязковий негативний тест для вʼїзду, за умови, що мандрівник пройшов повний курс вакцинації від COVID-19. Ці умови також стосуються і мандрівників з України!

Нові зміни в правилах перетину кордону Фінляндії набирають чинності з 15 лютого 2022 року, а послаблення умов при перетині француського кордону почали діяти у суботу – 12 лютого 2022 року. 

Нагадаємо, що нещодавно про скасування тесту для вакцинованих повідомили Греція та Португалія.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

🇫🇷 Франція

На офіційному урядовому порталі Франції була опублікована інформація про нові умови перетину кордону країни, згідно з якими для вакцинованих мандрівників більше не знадобиться жодних тестів при від’їзді. Докази вакцинації знову стають достатньою причиною, щоб перетнути кордон Франції, незалежно від країни походження, як це було до поширення варіанта Omicron.

Чинні умови вʼїзду у Францію з 12 лютого

Для перетину кордону Франції необхідно пред’явити:

 • для вакцинованих мандрівників – ковід-сертифікат про повний курс щеплення. Також для контролю на кордоні необхідно заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19 за лінком: passager.serveureos.org
  Цикл вакцинації вважається дійсним, якщо з моменту останньої дози вакцини минуло не більше 9 місяців. В іншому випадку вимагається бустерна доза вакцини Pfizer або Moderna. 
 • на даний час Україна віднесена до «помаранчевої зони», невакциновані громадяни України можуть в’їхати до Франції тільки при умові пред’явлення документу, що підтверджує “нагальну необхідність” в’їзду до Франції, а також за наявності ПЛР або антиген-тесту, зробленого не більше ніж за 48 годин до в’їзду, пройти тест на антиген в аеропорту Франції після прибуття та дотримуватися 10-денної самоізоляції.

Франція приймає вакцини визнані Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволені для використання на території Франції. До їх числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson. При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeeca/Vaxzevria/Covishield).

Франція офіційно визнає бустер після двох доз Коронавак: 7 days after a booster with a dose of an mRNA vaccine (Moderna or Pfizer) after two doses of a vaccine on the WHO Emergency Use Listing (Sinovac/Coronavac or Sinopharm/BBIB-PVeroCells).

Для контролю на кордоні вимагають пред’явити тільки документ, що підтверджує вакцинацію та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.

Зауважте, що для відвідання громадських закладів на території Франції з моменту останньої дози вакцини має минути не більше, ніж 4 місяці.

Франція приймає цифрові сертифікати в “Дія”, а також паперові свідоцтва вакцинації, що видані сімейним лікарем.

Де купити авіаквитки в Францію?

Квитки можете шукати на tickets.lowcostavia.com.ua на kiwi.com.

Посилання для пошуку та бронювання авіаквитків на рейси у Францію:

прямі рейси

рейси з 1 пересадкою 

Лінки на офіційні джерела

Правила в’їзду на карті МЗС України та на visitukraine.today


🇫🇮 Фінляндія

Урядом Фінляндії ухвалено рішення про послаблення умов вʼїзду на територію країни, оновлені умови перетину кордону оприлюднені на офіційному сайті прикордонної служби Фінляндії – raja.fi.

Чинні умови вʼїзду у Фінляндію з 15 лютого

Вакциновані мандрівники можуть в’їхати в Фінляндію за умови надання одного з документів:

 • дійсний сертифікат про вакцинацію від COVID-19 (одна або дві дози залежно від вакцини), за умови, що з моменту отримання останньої дози вакцини пройшло щонайменше 7 днів, АБО
 • сертифікат про одужання від COVID-19 (за умови, що людина отримала одну дозу вакцини). Це дорівнює повній серії вакцинації від COVID-19, АБО
 • цифровий сертифікат ЄС (EU digital COVID certificate), який дозволить перевірити, що людина одужала від COVID-19 протягом 6 місяців

Усі вищезгадані вимоги поширюються на осіб, які народилися у 2006 році або раніше.

Невакциновані громадяни України можуть в’їхати у Фінляндію тільки з поважної причини. Такі причини перелічені на офіційній сторінці прикордонної служби Фінляндії.

Фінляндія визнає наступні вакцини:

 • Comirnaty (Pfizer-BionTech)
 • Spikevax ( Moderna)
 • Vaxzevria (AstraZeneca)
 • Janssen (Johnson&Johnson)
 • BIBP/Sinopharm
 • COVISHIELD
 • CoronaVac
 • COVAXIN®

Де купити авіаквитки в Фінляндію?

Квитки можете шукати на tickets.lowcostavia.com.ua або на kiwi.com.

Посилання для пошуку та бронювання авіаквитків у Фінляндію:

рейси з одною пересадкою

Посилання на офіційні джерела:

Правила в’їзду на карті МЗС України та на visitukraine.today (станом на 15 лютого не оновлено)

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia