купити дешеві авіаквитки

Німеччина вводить квитки для громадського транспорту країни лише за €9 на місяць!

Абонемент на громадський транспорт Німеччини – €9 на місяць!

Парламент Німеччини затвердив програму, яка дозволить суттєво знизити вартість проїзду в країні протягом наступних трьох місяців.

В Німеччині запровадили квитки за ціною 9 євро на один календарний місяць, які будуть діяти протягом наступних трьох місяців починаючи з 1 червня і до 31 серпня 2022 року.

Квиток надає можливість користуватися необмежену кількість разів всім громадським та регіональним транспортом у Німеччині за виключенням поїздів та автобусів далекого cполучення.

Особливості “9-Euro-Ticket”

  • фіксований тариф: він дає вам необмежену кількість поїздок на місцевому та регіональному транспорті протягом обраного місяця
  • подорож по всій Німеччині: на всіх засобах місцевого/регіонального громадського транспорту (наприклад, RB, RE, U-Bahn, S-Bahn, автобус та трамвай)
  • квиток не діє на поїздах та автобусах далекого cполучення (наприклад, IC, EC, ICE)
  • квиток діє протягом одного календарного місяця, з 00:00 1-го числа до 24:00 30/31-го числа
  • квиток можна купити онлайн і використовувати зі смартфона

Де купити квиток-абонемент на транспорт Німеччини?

Абонемент за 9 євро на громадський транспорт Німеччини можна придбати онлайн на сайті bahn.de

Також квиток можна купити через додаток DB Navigator, у співробітників DB Reisezentrum (туристичного центру), в агентстві DB та квиткових автоматах на вокзалах.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Квиток під назвою «9 за 90» є відповіддю на вторгнення Росії в Україну, що сприяло підвищенню і без того високих цін на енергоносії. Частина більшого пакету фінансової допомоги має на меті скоротити споживання пального та сприяти екологічно нейтральним подорожам громадським транспортом.

«Кожна людина, яка користується громадським транспортом сприяє тому, що наша країна відлучається від російської енергетики та наближає нас до кліматичної нейтральності», – сказав міністр транспорту Волкер Віссінґ після зустрічі з колегами на державному рівні на початку цього місяця.

Законопроект федерального уряду передбачає 2,5 мільярда євро на фінансування програми.

Пільговий квиток призначений перш за все для того, щоб пасажири могли пересуватися по місту без автомобілів, які витрачають паливо. Для тих, хто має запас часу вся Німеччина і навіть деякі локації за її межами – будуть доступні за 9 євро.

Нагадаємо, що до 1 червня українці можуть користуватися громадським транспортом та деякими поїздами Німеччини безкоштовно. З 1 червня потрібно буде придбати квиток-абонемент за 9 євро.