купити дешеві авіаквитки

Офіційно! Греція відкрила кордони для українців з 14 травня!

Греція дозволить в’їзд українцям вже від сьогодні!

Сьогодні, 14 травня, Грецький уряд прийняв рішення, відповідно до якого з 14 травня 2021 року громадянам України дозволено в’їзд до Греції. Про це о 16:30 повідомило Посольство України у Грецькій Республіці на офіційній сторінці.

Нагадаємо, що про відкриття кордонів Грецією було відомо ще вранці, але залишалося невідомим чи дозволять в’їзд з України.

Уряд Греції залишив обмеження для в’їзду з третіх країн, але Україну додали у список виключень: Заборона не поширюється на постійних мешканців таких країн: Австралія, Північна Македонія, Об’єднані Арабські Емірати, Сполучені Штати Америки, Великобританія, Ізраїль, Канада, Білорусь, Бахрейн, Нова Зеландія, Південна Корея, Катар, Кувейт, Україна, Руанда, Російська Федерація, Саудівська Аравія, Сербія, Сінгапур, Таїланд, які в’їжджають в країну будь-яким способом”, – йдеться в офіційному рішенні.

Для в’їзду до Греції вимагатимуть:

  • Заповнення електронної форми PLF
  • Сертифікат про негативний ПЛР-тест, зроблений не давніше, ніж за 72 години або сертифікат про перенесену хворобу або сертифікат вакцинації.
  • Оновлено. Також можна надати документ з негативним результатом лабораторного тесту на антиген (швидкий тест), який  необхідно зробити не раніше ніж за 48 годин до прибуття.

Де купити авіаквитки чи пакетні тури в Грецію?

Квитки можна придбати на сайтах tickets.lowcostavia.com.ua, kiwi.com або на skyup.aero.

Шукати та купувати тури онлайн ви можете на сайті misto.travel.

Найбільше прямих рейсів в Грецію зараз у SkyUp, також є перельоти в Ryanair, Wizzair, Bees Airline, МАУ, Ellinair, Jonika.

Прямі рейси з України в Грецію

з Києва

зі Львова

з Харкова

з Одеси

з Запоріжжя

Детальні умови для в’їзду до Греції

1. Заповнення електронної форми PLF (Passenger Locator Form) за електронною адресою travel.gov.gr за 24 години до перетину кордону, з контактними даними в Греції до прибуття до країни. Підтвердження заповнення електронної форми PLF, яка автоматично надсилається пасажиру електронною поштою, вважається необхідним проїзним документом.

2. – подання сертифікату про щеплення від коронавірусу COVID-19 яке завершене щонайменше за 14 (чотирнадцять) днів до в’їзду англійською мовою, виданий державним органом відповідно до законодавства.

або

негативний результат ПЛР-тесту на SARS-CoV-2 з перекладом на англійську, який зроблений не раніше ніж за 72 години (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на пункт пропуску в Грецію);

або

– документ з негативного результату лабораторного тесту на антиген (швидкий тест), який  необхідно зробити не раніше ніж за 48 годин до прибуття. Зазначена вимога також застосовується з 05 липня ц.р.  для внутрішнього переміщення між островами паромом або літаком)

або

– довідка про перенесену коронавірусну хворобу та одужання чи довідка про наявність антитіл після  перенесеної коронавірусної хвороби з перекладом на англійську (чинність довідок: від 2 до 9 місяців з дати видачі).

Як написано в оригіналі на travel.gov.gr: “Proof of a negative PCR test is not required if the traveler was tested positive with COVID-19 in the past 2 to 9 months. This can be proved either by presenting a positive PCR molecular or an antigen test result performed by an authorized laboratory or a medical certificate confirming that the holder was tested positive with SARS-CoV-2 virus infection”. Отже доказом перенесеної хвороби може бути позитивний тест на COVID-19 протягом останніх 2 – 9 місяців.

Вищезазначені вимоги розповсюджуються також на дітей віком від 5 років.

При прибутті до пункту пропуску через державний кордон Греції можливе вибіркове проведення тестування на SARS-CoV-2. У разі позитивного результату тестування інфіковані особи будуть перебувати на 14 денному карантині у визначених урядом місцях.

В’їзд громадян можливий через: міжнародні аеропорти Греції; морські порти Патри, Ігуменіца, Керкіра; сухопутні прикордонні пункти пропуску Промахонас та Орменіо (цілодобово); Евзоні (з 7:00 до 23:00).

Хронологія новин про відкриття кордонів Греції

У квітні міністр туризму Греції Харіс Теохаріс повідомив, що Греція планує відкрити кордон для українських туристів з 14 травня цього року.

14 травня вранці в інтернеті з’явилося десятки новин про те, що Грецька Республіка цієї п’ятниці відкрила свої кордони для іноземних туристів.

О 9:59 ранку Посольство України у Грецькій Республіці опублікувало уточнення, що рішення грецьким урядом щодо в’їзду громадян України в Грецію з туристичною метою офіційно ще не прийнято. Зараз цю публікацію від посольства вже видалили.

А згодом, о 16:30 Посольство України у Грецькій Республіці повідомило, що Грецький уряд прийняв рішення, відповідно до якого з 14 травня 2021 року громадянам України дозволено в’їзд до Греції.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia