купити дешеві авіаквитки

Все про новий пластиковий ID-паспорт. З 1 жовтня старі паспорти більше не друкують.

id картка паспорт
фото dmsu.gov.ua

Відповіді на поширені запитання про пластикові паспорти у формі ID-картки.

Новим законом, який ухвалено Верховною Радою 14 липня забезпечено всі умови для видачі з 1 жовтня 2016 року нового ID-паспорта-картки всім громадянам, які досягли 14-річного віку. Внутрішні паспорти громадянина України старого зразка (у формі паперової книжки) більше видавати не будуть.

Відповідно до Закону України від 14 липня 2016 року №1474-VIII з 1 жовтня 2016 року в Україні запроваджується видача паспортів у формі картки всім громадянам.

Безпека документів

Захист від підроблення є одним з головних мотивів запровадження нових паспортів. Новий паспорт містить електронний безконтактний чіп, який неможливо змінити або скопіювати.

Чи обов’язково потрібно міняти старі паперові паспорти на пластикову ID картку?

Запровадження нових паспортів – тривалий процес, який в Україні за прикладом європейських держав буде відбуватися природнім шляхом. Обов’язкової заміни документів, так само як встановлення граничних термінів дії раніше виданих документів не передбачається. Орієнтовний час, протягом якого міграційна служба зможе видати нові документи більшості громадян – 4 роки.

При зверненнях громадян щодо втрати, псування або необхідності вклеювання фотографій за досягненням 25- або 45-річного віку будуть оформлюватися нові документи. Також новий документ може бути оформлений за бажанням особи.

З якого віку будуть оформляти ID-паспорт?

Паспорт громадянина України у формі картки видаватиметься з 14 років, це загальносвітова практика.

На скільки років видаватимуть ID-паспорт у формі картки?

Особи, які оформлюватимуть паспорт у віці 14-18 років, отримають документ зі строком дії 4 роки, після 18 років паспорт видаватиметься на 10 років.

Де можна виготовити ID-паспорт?

ID-паспорт можна виготовити у багатьох відділеннях Державної міграційної служби по всій Україні. Список відділень у кожній з областей знайдете за лінками:

Адреси
м. Київ
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область

Чи потрібна довідка про ідентифікаційний код, після того як я отримаю ID-паспорт?

Нові паспорти містять номер облікової картки платника податків (так званий ідентифікаційний код). При цьому, код нанесено на паспорт графічно та занесено до електронного чіпа. Довідку з податкової інспекції носити із собою не потрібно!

Чи можливо зберегти транлітерацію згідно з раніше виданими документами?

Тепер як в закордонних паспортах, так і в ID-паспортах можна буде використати транслітерацію з попередньо виданих документів.

На письмове прохання особи внесення імені латинськими літерами може бути виконано відповідно до його написання у раніше виданих документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, виданих компетентними органами України, або в документах, що підтверджують факт народження, зміну імені (у тому числі у разі укладання або розірвання шлюбу), виданих компетентними органами іноземної держави та легалізованих в установленому порядку.

Як буде вноситися інформація про місце проживання, дітей та шлюб на пластиковий ID-паспорт?

Інформація, яка протягом життя може змінюватися, записана лише до електронного чіпу ID-паспорта. Її можна змінити без необхідності виготовлення (і відповідно до оплати) нового документа у підрозділі міграційної служби.

Зчитати інформацію, яка записана на чіп (окрім відбитків пальців рук) можна за допомогою навіть сучасного смартфона – на сайті виробника бланків доступне для безкоштовного завантаження необхідне програмне забезпечення.

З метою уникнення ускладнень із підтвердженням місця реєстрації у перші місяці, разом із новим паспортом-карткою безкоштовно на вимогу особи видається паперовий витяг з реєстру, який не потрібно носити із собою – він надається лише у випадках, коли необхідно підтвердити документально місце реєстрації та за умови, що установа, яка вимагає такого підтвердження не має технічної можливості зчитати інформацію з чіпа.

Які ще є переваги нового паспорта картки?

На чіп паспорта громадянина України буде записуватись електронний цифровий підпис (лише для осіб, які досягли 18-річного віку), який дозволить у майбутньому використовувати різноманітні електронні сервіси, у тому числі отримувати адміністративні послуги не виходячи з дому.

Паспорт громадянина України, виготовлений у формі пластикової картки буде більш зручним та зносостійким ніж паперовий аналог.

Головним мотивом запровадження нових паспортів є безпека, однак після створення електронних сервісів власники цих документів отримуватимуть суттєві переваги.

Чи можна буде дізнатися, хто переглядав персональні дані в Реєстрі?

Всі сеанси доступу будь-якого чиновника до персональних даних особи фіксуються системою в автоматичному режимі й ці дані зберігаються.

У подальшому кожна особа зможе безкоштовно отримати інформацію про те, хто, коли та на якій підставі переглядав інформацію про неї в Реєстрі.

Окремо фіксуватиметься інформація про те, ким, коли та на якій підставі вносилися зміни до даних про особу в Реєстрі.

Усі дані про громадян, які містяться на паперових носіях у формах Ф-1, будуть поступово оцифровані та внесені до ЄДДР.

Скільки коштує виготовлення пластикового ID-паспорта?

Оформлення першого паспорта громадянина України (для осіб 14-16 років), як і раніше буде безкоштовним. При заміні чи виготовленні нової ID картки потрібно заплатити адміністративний збір. Порядок обчислення адміністративного збору визначено законом, як сума вартості бланка, вартості персоналізації та вартості адміністративної послуги. У новому законі прописано, що платіж не може бути більше 10% мінзарплати (зараз 145 грн). Деякі працівники ДМСУ повідомляють, що остаточна ціна буде близько 300 грн.

Чи є пільги на оформлення ID-паспорта?

Законом передбачено право місцевих громад самостійно звільняти певні категорії громадян від оплати вартості адміністративної послуги та/або компенсувати громадянам вартість бланка за рахунок місцевих бюджетів. Отже, для певних категорій громадян місцеві громади зможуть зробити оформлення документів безкоштовним.

Чи можна виїхати з пластиковим ID-паспортом за кордон?

Ні, оскільки пластиковий ID-паспорт є заміною внутрішнього паспорта громадянина України. Для виїзду за межі України потрібен закордонний паспорт.

Де і за скільки можна виготовити біометричний закордонний паспорт читайте у статті.
З старим внутрішнім паспортом громадянина України можна поїхати в Білорусь. Станом на сьогодні громадян України з пластиковими ID-картками в Білорусь не пускають. Але це тимчасово, до затвердження всіх формальностей між державами.

Джерело: dmsu.gov.ua

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
 • Leonid Romaniuk

  Цікаво чи можна буде використати цей документ як авіаквиток, наприклад на рейс авіакомпанії Ryanair?

  • Максим Корецкий

   Можно. По Украине. Вы статью до конца дочитала?

 • Oleksandr

  Чергове викачування грошей з людей

  • Slash-22

   Вас ніхто не змушує міняти свою книжку.

   • Oleksandr

    У мене паспорт,а книжки вам би не завадило читати.Може тоді ви навчитесь поважати документи своєї держави.

    • Даніела

     Підскажіть будь-ласка поміняла паперовий паспорт на id картку мені видали картку додаток і паролі…при змінні прізвище на роботі писала заяву потребували витяг у мене його немає…де його можна зробити? Прописана у Вінницькій області проживаю у Києві…чи можу її зробити у Києві??? І скажіть вона справді потрібна роботодавцеві чи додатка буде досить?

     • Oleksandr

      Після шлюбу ви змінили прізвище.Вам потрібно взяти виписку про зміну прізвища у зв’язку із реєстрацією шлюбу.
      Цю довідку можна взяти у відділі РАГСу,де ви і реєстрували шлюб.

 • Oleksandr

  При подачі на візу потрібно ксерокопію сторінки з пропискою.Тепер з новим паспортом потрібно буде ходити за довідкою у ДМСУ.Це буде дуже зручно.І ще сотні варіантів проблем,адже доступ до чіпа карти повинен бути старого обмежений(згідно закону про захист і збереження персональних даних).

  • Влад

   Доступ до вашого паперового паспорту строго обмежений?)

   • Oleksandr

    Коментар про пластиковий паспорт.При чому тут паперовий?

  • Slash-22

   Будуть сканери — непотрібна буде бумага.

   • Oleksandr

    Крім сканера потрібно ще змінити законодавство(закон про захист персональних даних).

    • Slash-22

     Але там що треба міняти?

     • Oleksandr

      Прочитайте закон і зрозумієте,хто може мати доступ до ваших персональних даних.

 • Viacheslav Bilous

  Чи можна виїхати з пластиковим ID-паспортом за кордон? Нельзя. С бумажным, например в Беларусь можно…

  • Кирилл Гавриленко

   А с внутренним паспортом и не должно быть позволительно ездить за границу. Это внутренний документ, его должны признавать наши, но не их. Для того, чтобы ваше ID признавали заграницей пользуйтесь загран. паспортом. При вьезде на спорные территории все равно сейчас штампы никто не ставит, поэтому и париться не о чем.

   • Viacheslav Bilous

    Я понимаю, что внутреннее удостоверение для нашей страны предназначено. Но если есть договоренность с соседними странами пересекать границу по внутреннему паспорту, то почему бы ею не воспользоваться?

   • Bogdan Chaves

    Відмітки на кордоні з білорусами ставлять в закордонний паспорт 100%

  • Slash-22

   До Туреччини можливо.

 • Ирина Лазаренко

  Коли можливо буде замінити паперовий паспорт на ID-картку?

  • Roman Petryshyn

   ВЖЕ СЬОГОДНІ !!!!!

   Центр обслуговування “Паспортний сервіс” м.Львів вул.Б.Хмельницького 212 Послуги:

   Оформлення закордонного паспорта
   Оформлення закордонного паспорта для осіб до 16 років
   Оформлення ID-картки
   Проставлення апостилю
   Страхові продукти
   Оформлення інформаційної довідки про відсутність або наявність судимостей
   Call-центр: ☏ (032) 245-54-40

   Адрес: м. Львів, вул. Б. Хмельницького, б. 212

  • Oleksandr

   У ЦНАП(центр надання адміністративних послуг) у всіх районах міста

 • Дима Поездатый

  Белорусы, кстати, не пускают с новым id паспортом к себе в страну, при том что по старой бумажной книжечке можно проехать, ну или загран с собою возить.

  • enterthevoid

   Боты прямо взбесились с Белоруссией, кому она нах нужна в Украине?

   • Slash-22

    Если вам не нужна — это не значит, что никому в Украине не нужна. Но, проблему выезда высосали из пальца, конечно.

 • enterthevoid

  Ви помиляєтесь щодо ідентифікаційного коду в частині графічного відображення. Відповідно до Постанови КМУ №302, http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/302-2015-%D0%BF/print1443703005074584 58. До безконтактного електронного носія, який імплантовано у паспорт, що відповідає вимогам нормативних документів у сфері технічного та криптографічного захисту інформації в Україні, вноситься:

  2) додаткова змінна інформація (про реєстрацію місця проживання або місця перебування, сімейний стан, відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, видачу приватизаційних паперів);

  Тобто дані щодо ідентифікаційного коду будуть тільки на чіпах :(

 • Денис

  Це один момент, доки не узгоджені усі акти – міняти не будуть. на це у ДМСУ є до 1 місяця: http://dmsu.gov.ua/component/content/article/9-ukrainska/novyny/novyny-dms-ukrainy/4902-zavershuetsya-pidgotovka-do-drugogo-etapu-zaprovadzhennya-pasporta-kartki

 • Укр

  “згiднo З” та “вiдпoвiднo ДО” хтoсь нарештi пoчне писати вiрнo такi елементарнi речi?!
  Лучше уже по-русски пишите, ей-богу!

  • Ультрамарин

   любити можна вірно, а писати можна правильно :)

 • Roman Petryshyn

  Центр обслуговування “Паспортний сервіс” м.Львів вул.Б.Хмельницького 212 Послуги:

  Оформлення закордонного паспорта
  Оформлення закордонного паспорта для осіб до 16 років
  Оформлення ID-картки
  Проставлення апостилю
  Страхові продукти
  Оформлення інформаційної довідки про відсутність або наявність судимостей
  Call-центр: ☏ (032) 245-54-40

  Адрес: м. Львів, вул. Б. Хмельницького, б. 212

 • Валентина

  Скажіть будь -ласка Чи можна зробити терміновий паспорт України нового зразка?!

  • Slash-22

   Можливо

 • Andriy Bakh

  В мене таке питання, можна зробити паспорт без будинкової книжки(сільська приписка) проблеми з будинковою не хочу відавати. чи можна зробити без будинкової?? і що для того потрібно

  • Oleksandr

   В паспорті є печатка з пропискою.Для чого будинкова книга?

   • Dalray Kredit

    ЧИ МАЄТЕ ПОТРЕБУВАТИ ПЕРЕВАГУ 3%? Надішліть нам повну інформацію
    1. Ім’я
    2. Вік
    3. Номер телефону
    4. Країна
    5. Сума позики
    6. Тривалість.
    7. Секс.
    8. Щомісячний дохід:
    9. Професія:

    Вам
    потрібен терміновий кредит для бізнесу або оновлення ваших послуг, це
    ваш шанс, що Dana Rose видає позику за дуже низькою процентною ставкою. Щоб отримати заявку на отримання кредиту, звернувшись до Дани, звернулася електронна адреса: danaroseloanfirm@hotmail.com

    КОНТАКТНИЙ ДЕТАЛЬ: Дана Роуз
    Danaroseloanfirm@hotmail.com

 • Володя Баджо

  добрий день. Ай-ді картка видана 07.03. на діюче прізвище моєї сестри, а закордонний паспорт на дівоче прізвище. Скажіть будь ласка протягом якого часу повідомляються компетентні органи і які саме. Чи зможе вона поїхати у Білорусію (дана країна не визнає айді картки) по закордонному паспорту

  • Oleksandr

   Після зміни прізвища ви зобов’язані змінити внутрішній паспорт(за 30днів).А після його видачі-закордонний.Після видачі внутрішнього паспорта(ай-ді карти)в базі ДПСУ ваш старий закордонний паспорт буде вже недійсний і виїхати за кордон ви не зможете.Цей паспорт ви мусите здати в ДМСУ і виробити новий паспорт на теперішнє прізвище.

   • Валерия Патрушева

    Добрий день, старий паспорт стає недійсним з дати написання заяви про заміну паспорту? Чи з дати отримання нового внутрішнього паспорту?

    • Oleksandr

     В підрозділі ДМСУ ви пишете заяву на видачу нового документа у зв’язку із зміною прізвища,додаєте необхідні документи і старий внутрішній паспорт.
     З цього моменту він є анульованим,а закордонний паспорт є недійсним і підлягає обміну.

    • Oleksandr

     Під час оформлення свідоцтва про шлюб ви вказуєте своє бажання змінити своє прізвище на прізвище чоловіка.Ці дані реєструються у органах юстиції.З цього моменту усі ваші паспорти на попереднє прізвище є недійсними і підлягають заміні на протязі 30 днів.

 • aleksander sokyrko

  Щоб ви розуміли плюси ай ді карток, громадяни ЄС подорожують в середині союзу на підставі карток, ба до деяких зовнішніх країн, таких як Сербія, Македонія, Грузія, на підставі тих же карток.

  • Oleksandr

   Ви не є членом ЄС і ваша картка діє виключно в Україні.Жодних переваг за межами нашої країни вона не дає.Навіть в Білорусь з нею вас не пустять.

   • Misha Daniuk

    Згідно останньої інформації, з id-карткою можна буде потрапити до Туреччини
    http://ua.korrespondent.net/ukraine/3820835-ukraintsi-yizdytymut-do-turechchyny-za-ID-kartkamy-vzhe-vlitku-posol . Не варто бути таким категоричним, все робиться не за один день. Наразі в нас йде перехід від книжок до карток, а потім вже будуть впроваджуваться додаткові можливості. Не можна приїхати до якоїсь країни і сказати :” а давайте наші громадяни будуть до вас по пластикових картках їздити, але в нас їх ще немає”. Спочатку “А”, потім “Б”

    • Oleksandr

     А що заважає вам їхати в Туреччину зі звичайним закордонним паспортом?

     • Misha Daniuk

      Особисто мені не заважає, але в когось може його не бути і при бажанні відвідати Туреччину його робити не потрібно. Стосовно Біометричного закордонного паспорту я думаю що вже очевидно для чого він буде потрібен)

     • Oleksandr

      Я ще не зустрічав жодну людину,яка може дозволити собі відпочинок в Туреччині і не має закордонного паспорта.

     • Олег

      Є таких знайомих достатньо у східній Україні.

    • Oleksandr

     Десь три роки назад мій знайомий по великому блату з переплатою зробив собі біометричний закордонний паспорт.Гордився ним місяць.Потім пішов і подав документи на візу.І так вже третій раз.На моє запитання:чим твій ,,модний”паспорт відрізняється від старого?-посміхається.Колись може щось буде чудесно,але на сьогодні-це банальне заробляння влади на довірливих громадянах.

 • Руслана

  Якщо я загубила листочок доданий до нового паспорту то як його можна відновити? І чи треба при цьому взагалі знову міняти паспорт?

  • іл

   який саме? там де пін/пак код чи витяг про реєстрацію?
   витяг дадуть ще, як звернетесь, а по пін/пак ніби можуть скинути і ввести нові значення

 • Анастасія Оберемок

  Підскажіть, як правильно вписувати дані нового паспорта в документи (замість старого “паспорт серія, номер, коли і ким виданий)?

  • Slash-22

   Серія залишається пустою.
   Номер дивиться в “Документ №”.
   Ким виданий на зворотньому боці “Орган що видав”.

 • Дина Дидора

  Підскажіть будь ласка чи потрібне фото для для оформлення цього паспорту !?

  • Slash-22

   Ні. Фото роблять на місті.

 • Олег Заяц

  Підскажіть будь ласка, який термін дії паперового витягу з реєстру?

 • Оля

  Добрий день.хочу запитати що можуть зробити якщо 1 паспорт або як зараз роблять цей ІD-паспорт синові зробити у 18 років? ( синові зараз 16 а пів року а ми живемо в Чехії.їхати додому а отримати ІD лише на рік а пів чи краще почекати до 18 а заплатити штраф? ) порадити будь-ласка.дякую. Оля

 • Іра

  Доброго дня, підкажіть, при зміні дівочого прізвища мені видали новий пластиковий паспорт, чи є якісь можливості їздити з закордонним паспортом з діючою візою на дівоче прізвище. Чи можна якось переставити візу у новий паспорт. Які можуть бути варіанти?

  • Oleksandr

   При видачі паспорта на нове прізвище,старий закордонний паспорт стає недійсним.
   Робіть новий закордонний паспорт і подавайте на нову візу.Інших варіантів не існує.

 • Володимир

  люди це жах а не паспорти,як ви цього не розумієте,раніше був зручніший паспорт,,,,,,,МІНУСИ на щьо зверну увагу!!!!!!!! 1)тепер в подружньому житті можна спокійно заводити любовника або любовницю всеодно незнатимуть про шлюб 2)отримати цей паспорт або вносити будь які зміни до нього вам прийдеться приходити на 5год 30 хв ранку стояти до 9-10 годин в черзі а потім повезе чи ні ,отримати талончик(кількість на день обмежена) який назначить вам прийти через місяць ,тоді ви тільки прийдете і почнете робити паспорт і тоді ще пів місяця пройде і тільки тоді ви його отримаєте,такаж процедура з внесенням будь яких змін про вас до цього паспорта окрім пів місяця де ми ждали щоб його отримати, 3)по суті в базу можуть проникнути зловмисники типу хакери або інші сторонні особи і зібрати на вас всю інформацію яка тільки існує про вас яка навіть в звичайном паспорті не була вказана.ХАХАХАХА НАС РОБЛЯТЬ ЧІПОВАНИМИ РОБОТАМИ ,ДИВИСЬ СКОРО БУДУТЬ ПАСПОРТИ БЕЗ БУДЬ ЯКИХ ДАНИХ А БУДЕМ ПІД ШТРИХ КОДАМИ, 4)НА ЦЬОМУ ПАСПОРТІ ТЕПЕР ВКАЗУЮТЬ І КОД ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ,,,,,ТЕПЕР ЯКЩО ВИ ВТРАТИТЕ ДЕСЬ ПАСПОРТ ТО ВИ МОЖЕТЕ БУТИ ПРИРЕЧЕНИМИ НА ТЕ ЩО ХТОСЬ ОФОРМИТ НА ВАС КРЕДИТ В БАНКУ ,ТАК ЯК РАНІШЕ КОДА НЕ БУЛО В ПАСПОРТІ А БРАЛИ ЙОГО З СОБОЮ КОЛИ ВІН НАМ БУВ ПОТРІБЕН,КРОМИ ТОГО ВСЬОГО НА ЧІПІ АБСОЛЮТНО ВСІ ДАНІ ЯКІ НАВІТЬ В ЗВИЧАЙНОМ ПАСПОРТІ НЕ БУЛО ВКАЗАНО ,ПРО ЯКІ ЗАНЕОБХІДНОСТІ КОМУ НАДА ДІЗНАЄТЬСЯ З ЧИЙОГОСЬ ВТРАЧЕНОГО ПАСПОРТА ,+НА ЧІПІ ВАШ ВІДБИТОК ПАЛЬЦЯ І ПІДПИСУ І НЕДАЙ БОГ ЦІМ ДАНИМ ПОТРАПИТИ НЕ В ТІ РУКИ ,,,,,ПОВІРТЕ А В НАШОМУ ЖИТТІ ВСЕ МОЖЛИВО(ХАЛАТНІСТЬ,КОРУПЦІЯ,ХАКАРСТВО,ЗЛОЧННІСТЬ ЯКА ДОБУВАЄ ЦІ ДАНІ) І ВЗАГАЛІ Я МОЖУ ЩЕ ДУЖЕ БАГАТО МІНУСІВ НАВОДИТИ ЩО ДО ОТРИМАННЯ ID-паспортІВ АЛЕ ВИ І САМІ ЦІ МІНУСИ ПОБАЧИТЕ КОЛИ ОТРИМАЄТЕ ТАКИЙ ПАСПОРТ ,БО ПЛЮСІВ В ЙОГО ОТРИМАННІ Я ВЗАГАЛІ НЕ БАЧУ ЯБ НАВІТЬ ЯКБИ ХТОСЬ СТВОРИВ ПЕТИЦІЮ ЗА ВІДМІНУ ТАКИХ ПАСПОРТІВ І ЗБИРАВ БИ ПІДПИСИ ,ТО САМ БИ ПЕРШИМ ПІДПИСАВСЬ І ТАКОЖ БИ ДОПОМАГАВБИ ЗБИРАТИ ПІДПИСИ НУ ЩО ГОТОВІ ЩО ВАМ ЗРАДЖУВАТИМУТЬ ???????????БО ТЕПЕР МОЖНА ГОВОРИТИ Я НЕ ЖЕНАТ АБО Я НЕЗАМІЖНЯ ,БО НІХТО ТЕПЕР НЕ ДІЗНАЄТЬСЯ ПРО ВАШ СІМЕЙНИЙ СТАТУС ТАК ЯК ВІН ТЕПЕР ТІЛЬКИ БУДЕ НА ЧІПІ,,,,,,, АБО ГОТОВІ ДО ТОГО ЩО ВИ БУДЕТЕ ДУМАТИ ЩО КОЖНА ЗМІНЕНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВАС БУДЕ ВНЕСЕНА НА ЧІП А ДІЙСНО ПО ХАЛАТНОСТІ НЕ ВСІ ДАНІ БУДУТЬ НА ЧІПІ І ВИ ПРО ЦЕ НЕ ЗНАТИМЕТЕ АХХАХАХАХАХХАХА ТЕПЕР ЗАДУМАЙТЕСЬ!!!

  • Оля

   теперь штамп в паспорт не ставится о браке!! (мы женились 2 недели назад и я знаю, что говорю). так что все равно уже, бумажный он или нет. а вообще любовника завести можно было и со штампом, вы не знали?)))

   • Poleg

    Не, любовник обязательно паспорт спрашивает. Как любовница – не знаю.

  • Elena Gusak

   Я теж проти цього паспорта. І головне, що нас позбавили вибору: хочеш, чи ні, а бери. Нормальні документи вже не дають. У мене вкрали сумку з документами і тепер хоч плач, а бери той паспорт, який нав’язують.

   • Oleksandr

    А раніше:який у вас був вибір.Вам видавали паперовий паспорт.І ніхто іншого не вимагав.

 • Богдан

  Чи потрібна прописка в старому паспорті щоб виготовити ID карту?

 • Галина Христянович

  Чи потрібно робити апостиль на документи , якщо є ID картка? Збираюсь заміж за іноземця. Але я так розумію , що , якщо інформація записана на чіп, то її иожна зчитати і за кордоном. Поясніть будь ласка.

  • Oleksandr

   Ні.Інформацію з ID карти за кордоном зчитати не можуть-немає доступу до наших баз даних.

 • Олексій Кушнір

  Доброго дня. я читав нище переписку, була мова про пін/пак. що видають пін/пак? мені не видали. для чого він.? дякую

  • Poleg

   Зайди на Гугл плей, скачай программу и увидишь https://play.google.com/store/apps/details?id=passportua.com&hl=ru

  • VovkaUA

   мены теж нічого не видали… ні пін/пак, ні відбитки пальців на новий внутрішщній паспорт не взяли… як це так?

 • Анастасія Касараб

  чи потрібно йти у податкову і міняти ідентифікаційний код, при зміні прізвища і отриманні нового паспорта у вигляді ID картки?

  • Ilona Yakovenko Dawydowa

   Треба йти змінювати самостійно. Займає 10 хв. залежить від чергі.

 • History Flutist

  Доброго дня! Скажіть ,будь ласка,чи потрібно терміново виготовити id картку дитині для поступлення в училище,16 років виповнюється в вересні?

  • Oleksandr

   Це запитання до конкретного училища.

 • Ірина

  Якого формату робити фото на ID паспорт?

  • Oleksandr

   При заміні паперового паспорта на ID картку:
   одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого образу обличчя особи шляхом сканування із застосуванням засобів Реєстру – для оформлення паспорта особі, яка не може пересуватися самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я, що підтверджується медичним висновком відповідного закладу охорони здоров’я, оформленим в установленому порядку, або особі, яка відбуває покарання в установах виконання покарань або перебуває на тривалому стаціонарному лікуванні в закладах МОЗ закритого типу (в разі потреби). Фотокартка повинна відповідати вимогам рекомендацій Міжнародної організації цивільної авіації (IКAO) Doc 9303.
   Всім решта:фотографію роблять на місці.

 • Саша

  Чи потрібно міняти Id паспорт виданий в 44 роки при досягнені 45 років?

  • Oleksandr

   Після 18 років ID паспорт видається на 10 років.
   Це у старий паспорт (паперовий) потрібно у 45 років вклеювати нову фотографію.

 • cloud

  Я потенційний кредит позичальника, і я виділяю позику для бідних та нужденних, якщо вам потрібна термінова позика, зв’яжіться зі мною зараз на мою електронну адресу cloudloancenter@gmail.com
  Моя робота полягає в тому, щоб допомогти бідним та потребуючим, тому зв’яжіться зі мною зараз

 • polina Krylova

  Добрий день. В мене ось таке питання. При подачі документів на паспорт мені видали шматок паперу щоб вигадати пін коди. Хтось може пояснити, що це за паролі треба вигадати, скільки їх та яке вони мають значення?

 • Дарина

  Я втратила витяг підскажіть що робити ?

  • Oleksandr

   Зверніться з заявою в орган,який вам його видавав.

 • Дмитро

  доброго вечора, в мене таке питаня викрали паспорт (паперовий) чи можна відновити паспорт також старого зразка?

  • Oleksandr

   Ні,тепер лише ID карту.

 • Марина

  Підскажіть,коли получаєш ID to картку які документи отримуєш”картку,паролі і довідку про реєстрацію місце проживання”???А що таке витяг до картки???

  • Oleg Bilykh

   витяг це і є довідка про місце проживання

 • Jude Charls

  Мене звати Сара Гомес Родрігес Я з Аргентини Я хочу використовувати цей час, щоб писати в інтернеті
  Що я щойно отримав позикові кошти в 5 мільйонів песо від цієї компанії під назвою Флоренції
  Компанія спочатку не вірила, що казали люди в інтернеті, але я вирішив спробувати, і я застосував
  За кредит 2 дні тому, і я тільки що отримав дзвінок від мого банку, що є сума в 5 мільйонів песо в електронній пошті florenceloans1@gmail.com моєму акаунті, і я негайно одержав попередження від мого банку Флоренція позику
  Я запитав мене, чи отримав я позику, і я сказав так, тому я сказав, що повинен принести більше людей до компанії
  Якщо хтось потребує кредиту, так що якщо вам дійсно потрібна позика, то це компанія, яку потрібно подати. Великий, і я зараз думаю
  Що існує реальна компанія, яка надає позики, і ця компанія є кредитною компанією Патрісія Кінгсман, так що якщо
  Кожен з вас потребує кредиту, або це нагальне і важливе значення
  Є правою компанією подати заявку на. Адреса електронної пошти: florenceloans1@gmail.com, WATSSAP ME +2348108113759

  Або VIBER MHBN

 • vodomirka

  Доброго дня!
  Підкажіть порядок зміни реєстрації місця проживання з ID карткою.
  За старими правилами необхідно було звернутися в центр адміністративних послуг і питання вирішувалось за 5 -10 хв, як проходить ця процедура зараз, поділіться досвідом будьласка.
  Дякую!

 • Tatiana Bondaruk

  Підскажіть будь ласка чи може мама забрати id картку по довіреності, на приклад нотаріальній?

 • Oleg Bilykh

  Підкажіть,будь ласка, як і де можна відновити додаток до id картки

  • Argadon

   Його можна встановити на телефон з Google play тільки з наявності NFC чіпу!

   • Oleksandr

    Людина загубила додаток до ID-картки,а ви йому поради про телефон

 • Віталій

  Доброго дня а чи можна відновити витяг до паспорта…

  • Oleksandr

   Це запитання до ДМСУ.

 • Оксана

  Підскажіть будьласка, я змінюю українського паспорта з дівочого на чоловіка призвіще, і я хочу поїхати до Єгипту але в мене закордонний паспорт на дівоче призвіще чи можу я поїхати за кордон по старому закордонному паспорті чи потрібно
  міняти закордонний паспорт на нове призвіще?

  • Oleksandr

   Після зміни прізвища всі паспорти на старе-недійсні.Після зміни внутрішнього паспорта на новий потрібно змінювати і закордонний.

 • Алла Горковчук

  Доброго дня, чи можна замінити паспорт не по місцю прописки?

 • слава загоровский

  Ебучий Паспорт – не делайте потому что после того как вы сделаете окажется что надо еще носить ЕБУЧИЙ Вытяг на Листочке А4 и если вы предьявите паспор новый без Этого листочке вас будут посылать нахуй везде – кароче Этот Паспорт Нахуй никому не нужен а Нужен А4 листик по названию ВЫТЯГ ….
  Ни че ублюдки не могут сделать нормально – везде мозг ебут всякой хуйней .

  • Oleksandr

   А матюки тут навіщо?

   • слава загоровский

    с Загса пришол дамой – злой и невменяемый …

    • Oleksandr

     З працівниками ДМСУ ви спілкувалися цією ж ,,мовою”?
     В цьому я дуже сумніваюся.

     • svetlana

      Я не прихильник мату, але для працівників таких установ, іншого способу зрозуміло пояснити ситуацію – немає.На літературну мову вони реагують відвертим хамством і неприкритою неповагою.А на мат – реакція шовкова.Сумно.

     • Oleksandr

      По-перше:навіщо писати з матами на цьому сайті?
      По-друге:хамством боротися з хамами-сумнівний метод.

   • Маша

    Скажіть будь ласка потрібно на всіх документах підписуватися так як в новому паспорті??? Чи можна змінити підпис робити інший не такий як в паспорті???

    • Oleksandr

     А для чого тоді взагалі підпис,якщо він не буде ідентичними?

  • Яна Король

   згодна з вами! яка країна – такі закони – такі паспорти! давно так матюків не гнула! таке враження, що в нашій країні замість того, щоб полегшити життя людям, то його ускладнюють. отримала паспорт сьогодні, мені сказали, що він не дійсний без другої частини (яку видають в іншій установі, бо їм міністерство не дало права їх видавати), але щоб її отримати мені потрібно знову взяти карту прописки. я працюю 6 днів на тиждень, я цей паспорт (карточка, яка ще не дійсна), вибіга два місяці. надіюсь через рік зберу цей паспорт-пазл.

   • слава загоровский

    Сататнисты какие то делают эти реформы – не че не могут нормально с первого раза … Сделать крутой паспорт на пластике что бы потом А4 носить с собой везде …

 • Марина Носуль

  Здравствуйте,подскажите пожалуйста:Обязательно ли менять паспорт старого образца на ID,после замужества?И надо ли за него платить?заранее спасибо

  • Oleksandr

   При зміні прізвища ви зобов’язані змінити паспорт.
   Зараз видають нові паспорти лише у формі ID карти

   • Марина Носуль

    какая стоимость?

    • Oleksandr

     Читайте на сайті dmsu.gov.ua

     • Марина Носуль

      спасибо большое)

 • Liudmyla Gryczewska

  доброго дня… маю таке питання…. одружилась.. міняю паспорт на ід кару… буду подавати на загран… чи потрібно менізмінювати ідентифікаційний код і чи він потрібний при подачі документів на загран паспорт( так як він вже є на ід карті)?

 • Алік Чорний

  Доброго.
  В и написали що:
  На чіп паспорта громадянина України буде записуватись електронний цифровий підпис (лише для осіб, які досягли 18-річного віку). якою нормою ви керуєтесь, і чи може дитина в 14-15 років відмовитись від підпису, так як ще не досягла 16 річного віку.

 • Рома

  Потрібно робити паспорт нового зразку в місті приписки чи не важливо?

 • Яна Король

  таке враження, що в нашій країні замість того, щоб полегшити життя людям, то його ускладнюють. отримала паспорт сьогодні, мені сказали, що він не дійсний без другої частини (яку видають в іншій установі, бо їм міністерство не дало права їх видавати), але щоб її отримати мені потрібно знову взяти карту прописки. я працюю 6 днів на тиждень, я цей паспорт (карточка, яка ще не дійсна), вибіга два місяці. надіюсь через рік зберу цей паспорт-пазл.

 • Діма

  Підкажіть будь-ласка як відновити пін код до свого паспорта

 • Nadia Kruk

  ЩО -ТО ПІДОЗРІЛО..ЧОМУ ЕВРЕЙСЬКИМ МЕТОДОМ.ЧОМУ НЕ ЕВРОПЕЙСЬКИМ..АБО ПРОСТО УКРАІНСЬКИМ…ВОНИ НАС НЕ ВІДНИСУТЬ ДО ЕВРЕІВ??ТАК ЯК КРИМ ДО РОССИИ.

 • Василий Мельник

  КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ РАДЯНСЬКА ВЛАДА? ЧОМУ ПОТРІБЕН ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ? НАПРИКЛАД В БІЛОРУСІ І ДРУГИХ ДЕРЖАВАХ ДІЄ ОДИН ПАСПОРТ

  • Олексій

   Ось закордонним паспортом вони і користуються, а звичайний замінений на КАРТКУ або поєднаний з закордонним )))

   Вчить матчасть)))

 • bishop

  Привіт усім, веселі свята від нас перед вами

  Ви
  шукали варіанти фінансування для нової купівлі будинку, будівництва,
  кредиту на нерухомість, рефінансування, консолідації заборгованості,
  особистого чи комерційного призначення? Ласкаво просимо в майбутнє! Фінансування стало легким у нас. Зв’яжіться
  з нами, оскільки ми пропонуємо нашим фінансовим сервісом низьку та
  доступну процентну ставку в розмірі 2% для довгого та короткого терміну
  кредитування Зацікавлений заявник повинен зв’язатися з нами для
  подальшої процедури отримання позики за адресою
  guarantyloanfirm56@gmail.com

 • Raymond Loancompany

  Доброго ранку
  Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб,
  надайте кредити від $ 3000 до $ 1000,000.00 Макс, ми надійні, ефективні, швидкі та динамічні, з 100% гарантованою кредитом також дає (євро,
  фунти та долари.) Процентна ставка, яка застосовується до всіх кредитів (3%), якщо ви зацікавлені в поверненні до нас. через (Raymondloancompany01@gmail.com: надані послуги включають:
  * Вдосконалення будинку
  * Inventor Кредити
  * Кредит на консолідацію боргу
  * Бізнес-позики
  * Персональні позики.
  Зверніться до нас сьогодні, і ми з радістю робимо бізнес
  з нами Email: Raymondloancompany01@gmail.com

 • Lanlazar Marcus

  Здравствуйте,

  Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб? Ми пропонуємо кредити від 2 000,00 до 100 000 000,00, ми надійні, потужні, швидкі та динамічні, без перевірки кредиту та 100% гарантійних іноземних кредитів протягом періоду цієї передачі.

  Ми також видали кредит всю валюту з 3% -ними процентними ставками за всіма кредитами та без передоплати …. Якщо ви зацікавлені, поверніться до нас за допомогою цього електронного листа.

  Будь ласка, поверніться до нас, якщо це цікаво, за адресою: zekoceanfinance@gmail.com

  З повагою,

  Пан Ланалазар Маркус
  zekoceanfinance@gmail.com https://uploads.disquscdn.com/images/d51e3322411ea05a7a40000b4e6fe323580d8eb2f1abb7d9905cdaf55d2e991c.jpg

 • Sr Jhonny Alavrez

  Привіт, Шановні друзі!

  Вам потрібен кредит для запуску бізнесу та оплати рахунків або для фінансування вашого проекту? Ви думали про те, як ви можете розширити свій бізнес і вивести його на новий рівень, на якому ви зможете збільшити свій дохід? якщо так, то це сьогодні правильне рішення для вас, тому що ми, керівництво компанії Dino Marco Lenders Plc, готові запропонувати вам фінансову підтримку, яку ви заслуговуєте, звертайтесь до нас за адресою: dinomarcolenders220@gmail.com для зручного та надійного кредитування, ми пропонуємо наші кредити на рівні 2% відсотка особам та компаніям, які потребують фінансової підтримки ….. Ваша підтримка – наше занепокоєння.

 • Sr Jhonny Alavrez

  Привіт, Шановні друзі!

  Вам потрібен кредит для фінансування вашого проекту? Ви думали про те, як можна підвищити свій дохід? якщо у вас є Dino Marco Lenders plc, ми готові надати вам можливість допомогти нам, dinamoarcolenders220@gmail.com для зручного та надійного кредитування, ми пропонуємо наші кредити на рівні 2% для фізичних осіб та тих, хто потребує фінансової підтримки … Ваша підтримка – це наше занепокоєння.

 • Jake McKinney

  Вам потрібне термінове фінансування? Іди вперед! Ми допоможемо вам. З позикою від 3%, ви можете отримати кредит у розмірі від 3 000 до 100 000 000 доларів США та максимальну тривалість кредиту до 50 років. Місцеположення не є бар’єром. Наш процес кредитування нелегкий. Тому зв’яжіться з нами зараз через
  Facebook: https://www.facebook.com/jakemckloans/
  Електронна пошта: jakemckloanfirm@yahoo.com
  ВЕБ-САЙТ: https://jakemckloanfirm.wixsite.com/financeandloan

 • Андрій Пахолків

  Доброго дня, але на справді не такий він уже і добрий, сьогодні з дружиною подавали документи на загран паспорт, у неї “айді картка” сказали, що треба витяг!!! (Питання до ДМСу: чому не вказується ця інформація в інтернеті?) це поперше. По-друге: Скажіть таке любязні, моя дружина коли робила картку їй при видачі нічого окрім картки не дали!!! Там в ДМСі що вперше роблять паспорт іне знають, що без витягу толу НОЛЬ??? Наступне, чому моя дружина не може зробити витяг у місцевому ДМСі. а має їхати за 500 км звідси у місто де видавали паспорт?? Вибачте, але це вже занадто!!! Витяг у державному реєстрі, доступ має кожен ДМС, чому не можна видати його на запит у місцевому?

  • Oleksandr

   Дзвоніть і пишіть в ДМСУ.
   Ваш справедливий гнів на цьому сайті жодної користі не принесе.

   • Андрій Пахолків

    НЕ дозвонитися на ЖОДЕН номер телефону, ні на жоден!!! ні Київ, ні Львів, ні Хмельницький і райони…. що це таке?
    Питання тепер в другому!!! сьогодні жінка поїхала і вибрала витяг, проте мокрої печатки каже начальник не треба, хоча мені особисто начальник у львівському ДМСі сказав, що обовзяково має бути мокра печатка, скажіть як це розуміти, що кожен відділ працює як хоче? де правда?

 • Яна

  Доброго вечора хтось підскаже чи можна відразу подати документи при зміні прізвища український паспорт і закордонний одночасно,незнаю на скільки це правда але були чутки.

  • Oleksandr

   Ні.Спочатку внутрішній паспорт,а потім-закордонний

 • Данило

  Доброго дня. Що робити, якщо загубив витяг? В ньому не було написано місце проживання, тому що, на той момент ни був прописаний. Зараз в мене є лише довідка, де записано місце проживання , а також копія витягу. Чи потрібно взагалі мені його відновляти?

 • Jake McKinney

  Вам потрібне термінове фінансування? Іди вперед! Ми допоможемо вам. З позикою від 3%, ви можете отримати кредит у розмірі від 3 000 до 100 000 000 доларів США та максимальну тривалість кредиту до 50 років. Місцеположення не є бар’єром. Наш процес кредитування нелегкий. Тому зв’яжіться з нами зараз через
  Facebook: https://www.facebook.com/jakemckloans/
  Електронна пошта: jakemckloans@gmail.com
  ВЕБ-САЙТ: https: //jakemckloanfirm.wixsite.com/financeandloan

 • Ксенія

  Батьки категорично заборонили дитині робити id-картку, мотивуючи це релігійними переконаннями. Дитині уже виповнилось 16. І дитина неможе зареєструватися на ЗНО, отже не отримає атестат. Що робити?

  • Oleksandr

   А як дитина буде жити без документів?

  • Oleksandr

   Дозвіл батьків непотрібний

  • Сергій

   Подати на батьків в суд. Вони неадекватні.

 • Надя Чорногуз

  Доброго дня,скажіть будь ласка ,моя дочка розлучилася і хоче змінити призвище ! У неї була id картка,тепер їй видадуть картку на іншому прізвищі(на її дівочому ) чи потрібно міняти біометричний закордонний паспорт?

  • Oleksandr

   Обов’язково.

   • Надя Чорногуз

    Дякую!

 • Нінель

  Доброго дня

 • kar hak

  Доброго вечора, девіться я загубив додаток до ID карти, що менні робити, чи можу я його відновити?

 • tuko

  доброго дня
  можна переклеїти фотографію у 16 років коли вона пошкоджена

  • Oleksandr

   У якому документі?

 • Денис

  Доброго дня,я загубив ай ді паспорт)А вже 22травня в мене ЗНО за цей час встигнуть виготовити новий?І що мені робити взагалі?

 • Ольга Шелюк

  Доброго дня, підскажіть будь ласка чи можливо оформити id паспорт за короткий термін?

 • Ольга Шелюк

  Доброго дня, підскажіть будь ласка чи можливо оформити id паспорт за короткий термін?

  • Oleksandr

   Це запитання до ДМСУ.

 • Поліна Плескач

  щось не можу зрозуміти кому видають паспорт громадянина України, що не містить безконтактного електронного носія та кому видається паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм?

 • Queences Loans

  QUEEN LOAN COMPANY (queenceloan@gmail.com) Це означає інформувати всіх претендентів на отримання позики. Ця добре відома компанія з продажу кредитів зі Сполучених Штатів Америки, ми допомогли тисячам людей з різних країн. Ця компанія отримала нагороду від найвідоміших кредитних агентів від кредитної компанії 2015 р., Щомісяця мінімум 17 та 25 клієнтів надають позику, і сьогодні вони роблять добрі інвестиції, якщо ця компанія надає вам позику, то ви повинні використовувати половину кредиту У інвестиції. Вам буде надана ваша позика, якщо ви перебуваєте в цьому QUEEN LOAN ENTERPRISE queenceloan@gmail.com, Ви шукаєте комерційну позику? Кредити, консолідація заборгованості, незабезпечені кредити, венчурний капітал тощо. Чи ви відмовляєтесь від позики у банку чи обманули, не визнаючи, що таке компанія кредиту? . Ми приватні кредитори, кредити компаніям та приватним особам на низькому рівні 2%, і ми надаємо нашим клієнтам найкращу електронну послугу; Queenceloan@gmail.com

 • Mr Desmond Lee

  Ви шукаєте законний кредит? Втомилися шукати позики та
  Іпотека? Ви були відхилені вашими банками?
  теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми
  Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 доларів США Макс. 2%
  процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти
  з фінансовими зв’язками звертайтеся до нас по електронній пошті

  (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією.
  Ім’я заявника
  Вік:
  Секс:
  Місто:
  Держава:
  Країна:
  Адреса:
  Професія:
  Місячний дохід
  Мобільний
  Тривалість кредиту:
  Потрібна сума кредиту
  Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії
  Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.