купити дешеві авіаквитки

IKEA запускає власну лоукост авіакомпанію FLIKEA!

ikea новий лоукост

Новий лоукост з’єднає Європу та Австралію!

Відома шведська компанія IKEA оголосила про запуск нового лоукоста під назвою – FLIKEA. Рейси почнуть виконувати у 2019 році. У планах компанії відкриття багатьох міжнародних напрямків здебільшого по Європі, а також прямого сполучення між Швецією та Австралією!

На відміну від інших авіакомпаній IKEA власними силами займеться оформленням салонів літаків. Буде застосовано п’ять принципів демократичного дизайну, унікальних для IKEA – виняткова форма, якість, стійкість, функціональність і ціна, що дозволить значно знизити вагу літака, витрати на пальне та пропонувати клієнтам унікальні ціни. Завдяки інноваційному підходу рейс зі Швеції до Австралії не буде вимагати зупинок для дозаправки!

Зараз найдовший рейс, що виконує регулярна авіакомпанія – це Доха – Окленд від Qatar Airways. Тривалість польоту 17 годин 40 хвилин, літак за цей час долає 14534 км. Відстань між Стокгольмом та Сіднеєм приблизно 15 580 км, тож рейс нового лоукоста FLIKEA може стати найдовшим в світі!

Ця новина була опублікована на офіційній стоінці IKEA у Facebook 31 березня, але в Австралії на той час вже настав інший день – 1 квітня ;)

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia