купити дешеві авіаквитки

Індонезія не планує приймати туристів до кінця року!

балі авіаквитки

Іноземні туристи не зможуть відвідати Балі та інші частини Індонезії до кінця року!

Влада Індонезії вирішила закрити острів Балі для іноземних туристів до кінця 2020 року через ситуацію з поширенням Covid-19. Про це заявив губернатор Балі Ваян Костер, повідомляє Jakarta Post.

Раніше планувалося, що країна відкриється для іноземців з 11 вересня, однак уряд переглянув своє рішення, бо ситуація в Індонезії та на Балі зокрема залишається несприятливою через коронавірус.

“Уряд все ще забороняє своїм громадянам виїжджати за кордон принаймні до кінця 2020 року. Відповідно ми також не можемо відкрити двері міжнародному туризму до кінця 2020 року, оскільки ситуація в Індонезії, включаючи Балі, не є безпечною”, – заявив губернатор Балі Уейан Костер у заяві в суботу.

У заяві не вказано коли Балі знову відкриється для іноземних мандрівників, але вказано, що Індонезія не буде відкрита для міжнародного туризму до кінця 2020 року.

Губернатор заявив, що для повторного відкриття знадобиться “розсудливість” та ретельна підготовка, оскільки невдача може зашкодити одужанню та репутації острова.

Після цього рішення влада Балі планує зосередитися на розширені внутрішнього туризму, аби розпочати відновлення економіки після пандемії.

Пандемія суттєво вплинула на місцеву економіку провінції, 80 відсотків якої покладається на туризм. Економіка Балі скоротилася на 10% у другому кварталі 2020 року. Понад 2600 людей, які працювали у туристичному секторі втратили роботу, а ще більше працівників були змушені піти в неоплачувану відпустку.

Куди можуть полетіти Українці

Зараз для українців відкриті близько 40 країн. Міністерство закордонних справ України створило інтерактивну карту, за допомогою якої можна перевірити умови в’їзду для громадян України, а ми підготували для вас ще додаткову підбірку корисних сайтів де можна уточнити всі умови для подорожей.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia