купити дешеві авіаквитки

Іран зі Львова, Запоріжжя та Харкова: авіаквитки від 160$ у два боки!

львів іран

Авіаквитки у Іран зі Львова, Харкова та Запоріжжя від 160$ у два боки!

18-21 січня авіакомпанія Pegasus проводить акцію і надає і надає знижку 50% на другий квиток у період подорожі з 8 лютого по 20 червня, за виключенням 13-23 травня.

Завдяки цій акції можна придбати дешеві авіаквитки у Стамбул (від 62$ у два боки) та у багато інших міст Азії, наприклад переліт у Тегеран зі Львова, Харкова чи Запоріжжя вартуватиме від 160$ у два боки!

Візи

Громадянам України віза в Туреччину не потрібна, а у Іран візу до 30 днів можна зробити по прильоту.

Де придбати авіаквитки?

Авіаквитки у Іран можете самостійно придбати на сайті авіакомпанії Pegasus – flypgs.com. Також можете переглянути детальну інструкцію зі скріншотами, в якій описано, як самостійно здійснити покупку на сайті.

На сайті Pegasus найвигідніше купувати квитки у валюті USD.

Найнижчі ціни на авіаквитки на початок березня 2016 року.  Для застосування знижки вам потрібно бронювати квитки на двох і перед оплатою клікнути напис “Valentine`s Day 50% off”. Приклад бронювання на 2-9 березня (320$ на двох, отже 160$ за одного):

2016-01-20 11_09_51-__ Payment

авіквитки іран

Акція діє на квитки з лютого до червня, найнижчі ціни на переліт Львів-Тегеран-Львів є у березні.

Завдяки цій акції можна також придбати авіаквитки через Стамбул у багато інших міст Туреччини та Азії. Це хороша нагода відвідати Каппадокію, адже квитки Istanbul – Nevsehir (Каппадокія) – Istanbul можна придбати лише від 74 TRY (24$) у два боки і загальна вартість чотирьох перельотів складе лише 86$! Декілька фото з поїздки у Каппадокію. Квитки на внутрішні рейси найвигідніше купувати у валюті TRY.

2016-01-18 23_54_05-__ Reservation Details DSC_5280_DSC_5288-9 images_2_z8003

Як доїхати до міста з аеропорту?

Авіакомпанія Pegasus у Стамбулі прилітає у Sabiha Gokcen International Airport. До площі Taksim або Kadıköy можна доїхати на автобусах Havatas.com за 13TL та 8TL відповідно. Щоб попасти у стародавній район Sultanahmet – доїдьте до Kadıköy на громадському автобусіE10 за 4TL, а звідти на човні перепливіть до Eminonu. Інші варіанти трансферу можете переглянути на інтерактивній карті.

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку житла скористайтеся hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com.

Де орендувати авто для подорожі?

Скористайтеся Rentalcars.com - сайтом з бронювання авто по всьому світу
Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email