купити дешеві авіаквитки

Ізраїль, Японія та Марокко закрили власні кордони для іноземців!

Через новий штам коронавірусу Омікрон Японія, Ізраїль та Марокко закрили кордони!

Внаслідок поширення нового штаму коронавірусу Омікрон, деякі країни посилюють обмеження для в’їзду іноземних громадян або закривають власні кордони для громадян інших країн. Новий штам Омікрон вперше виявлений в Південно-Африканській Республіці (ПАР).

Як мінімум три країни – Японія, Ізраїль та Марокко різко відреагували на новий штам і закрили кордони для в’їзду іноземців на певний термін.

Ізраїль 🇮🇱

Щоб зупинити поширення нового штаму коронавірусу Ізраїль заборонив в’їзд для іноземних громадян на 14 днів. За інформацією опублікованою на сайті Міністерства Охорони Здоров’я Ізраїлю, громадянам інших країн не дозволяється в’їзд до Ізраїлю, якщо вони не мають спеціального дозволу на в’їзд від Комітету за винятками.

Громадянам Ізраїлю, які повертаються з “червоних” країн, доведеться протягом 7 – 14 днів перебувати на карантині. Припинити самоізоляцію можна буде за умови отримання негативного результату тесту на коронавірус.

Японія 🇯🇵

З 30 листопада 2021 року в Японії почне діяти заборона на в’їзд щодо туристів, іноземних студентів та тих, хто подорожує з бізнес-метою. Заборона не стосується іноземних громадян, які мають право на проживання, або тих, хто має “візу подружжя” або робочу візу.

Марокко 🇲🇦

Рішенням уряду Марокко з метою запобігання поширенню нового потенційно небезпечного варіанту вірусу Covid-19 призупинено авіасполучення з усіма країнами світу у напрямку до Марокко терміном на 2 тижні, починаючи з 23:59 понеділка 29 листопада 2021 року.

Між Україною та Королівством Марокко зберігається візовий режим взаємних поїздок громадян (за винятком пред’явників дипломатичних та службових паспортів). Посвідка, віза або інший офіційний документ, що надає право на перебування в країнах ЄС, не є підставою для безвізового в’їзду до Марокко.

Україна посилює захист від коронавірусу штаму «Омікрон»

Українці, що перебували у країнах, де виявлено коронавірус штаму «Омікрон», мають пройти самоізоляцію після повернення в Україну. На цьому наголосили учасники селекторної наради з Президентом України, яка відбулася 29 листопада. Для мандрівників, які провели у Південно-Африканській Республіці, Республіці Ботсвана, Зімбабве, Намібії, Королівстві Лесото, Королівстві Есватіні, Республіці Мозамбік більш як 7 днів протягом останніх 14 днів, потрібно пройти 14-денну самоізоляцію.

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Південно-Африканської Республіки, Ботсвани, Есватіні, Лесото, Мозамбіку, Намібії та Зімбабве.

Більше інформації на Урядовому порталі України.

Зміни в інших країнах

Як повідомляє BBC – Австралія відклала заплановане відкриття кордонів з 1 грудня на 15 грудня, Британія внесла вже десять країн Південної Африки у так званий “червоний список”: іноземцям із цих країн в’їзд заборонено. Нідерланди дещо посилили коронавірусні обмеження, запроваджені раніше у листопаді.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia