купити дешеві авіаквитки

Італія оновила умови в’їзду з 26 жовтня! Правила для українців залишаються без змін!

Правила в’їзду в Італію з 26 жовтня. Українцям дозволені туристичні подорожі!

Міністерство охорони здоров’я Італії оновило перелік країн категорії D і залишило в ньому Україну! Відповідне розпорядження опубліковано в Офіційному віснику Італійської Республіки, – повідомляє Lowcostavia.com.ua.

Правила в’їзду в Італію з країн категорії D не зазнали змін, змінився лише перелік країн. Італія вилучила зі списку категорії D (і відповідно заборонила туристичні подорожі) з наступних країн: Албанія, Вірменія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Бруней, Ліван, Молдова, Чорногорія, Республіка Північна Македонія, Сербія, але залишила Україну!

Оновлено 25 жовтня о 23:15. Правила і новий перелік країн категорії D опубліковані на сайтах МЗС Італії viaggiaresicuri.it та на сайті МОЗ Італії salute.gov.it.
Оновлено 26 жовтня. Оновлені правила вже також є в офіційному опитувальнику для визначення умов в’їзду.

Це рішення означає, що в’їзд в Італію для українців фактично залишається без змін, включно з можливістю туристичних подорожей!

З 26 жовтня в’їзд в Італію за наявності негативного тесту + сертифікату вакцинації (AstraZeneca, Moderna, Pfizer, Janssen) – можливий без карантину! 

За відсутності сертифікату вакцинації в’їзд можливий з негативним тестом, але доведеться пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів, після чого зробити повторний тест на Covid-19, який повинен підтвердити негативний результат.

Зазначені умови наразі діятимуть до 15 грудня.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Умови в’їзду в Італію з 26 жовтня до 15 грудня

Відповідно до наказу прем’єр-міністра від 2 березня 2021 р., наказу від 29 липня 2021 р., наказу від 28 серпня 2021 р. та наказу від 22 жовтня 2021 р. Міністра охорони здоров’я, люди, які за останні 14 днів перебували у країнах категорії D до в’їзду до Італії повинні:

  1. заповнити форму санітарного контролю онлайн: dPLF (Passenger Locator Form) (або роздрукувати і заповнити офлайн)
  2. надати негативний результат молекулярного або експрес-тестування на Covid-19, який має бути зроблений не давніше, ніж за 72 години до приїзду
  3. надати сертифікат про повний курс щеплення вакцинами затвердженими EMA або EU Green Pass з аналогічною інформацією (скоріше за все потрібно 14 днів після останньої дози).

Затверджені вакцини EMA – це Vaxzevria (AstraZeneca), Spikevax (Moderna), Comirnaty (Pfizer/BioNTech) та Janssen.

У разі відсутності сертифікату вакцинації мандрівники можуть в’їхати до Італії з негативним тестом, але вони повинні:

  • пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів за адресою, зазначеною у dPLF, з повідомленням місцевих органів охорони здоров’я
  • зробити повторний тест на Covid-19, який повинен підтвердити негативний результат

Отже для в’їзду в Італію без карантину потрібна заповнена форма, вакцинація і негативний тест.

Оновлений перелік країн категорії D:

Чи приймає Італія українські сертифікати вакцинації?

Цифрові сертифікати в Дії читаються і верифікуються в офіційному додатку VerificaC19 і є рівноцінними до італійського Green Pass.

Також на сайті МОЗ Італії в оновлених вимогах вказано, що сертифікат може бути в паперовій або цифровій формі, на англійській, італійській, іспанській або французькій мові та виданий компетентними органами країни.

Сертифікати вакцинації міжнародного зразка, які видають в Україні відповідають всім цим вимогам!

Окрім зазначених вище правил також залишаються чинними правила необхідності підтвердження мети поїздки, місця перебування, наявності необхідних коштів, дати виїзду з Італії тощо, що перевірятиметься офіцерами прикордонної поліції Італії при в’їзді до країни. Остаточне рішення щодо дозволу на в’їзд/відмови у в’їзді завжди ухвалюється прикордонною поліцією Італії (Polizia di Frontiera).

В’їзд неповнолітніх

  • Діти, яким не виповнилося шість (6) років, завжди звільняються від вимоги молекулярного або антигенного тесту, але все одно повинні самоізолюватися, за наявності такої необхідності.
  • Для дітей з 6 до 17 років (не виповнилося 18 років) – обов’язкова вимога надання негативного результату молекулярного або антигенного тестування на Covid-19. Не підлягають самоізоляції, якщо у супроводжуючих батьків наявні сертифікати вакцинації. За відсутності тесту, неповнолітній підлягає самоізоляції.

Додаткові обмеження в Італії

З 1 вересня для посадки на літак, кораблі та пароми, поїзди та міжміські автобуси знадобиться Green Pass або еквівалентний сертифікат.

Де шукати дешеві авіаквитки в Італію?

Квитки можете купувати на сайті kiwi.com або на сайтах лоукостів ryanair.com та wizzair.com.

Посилання на пошук та бронювання авіаквитків на прямі рейси з України

Ціни актуальні на момент публікації статті.

Посилання на офіційні джерела (наразі інформація на більшості офіційних сайтів ще не оновлена)

Додатково – правила на карті МЗС України

Жваве обговорення новини в нашому телеграм каналі.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia