купити дешеві авіаквитки

Кіпр спростив правила в’їзду для вакцинованих!

Кіпр звільнить вакцинованих туристів від тестування та самоізоляції!

Вже з липня вакцинованих громадян України, які прибувають на Кіпр звільнять від тестування та самоізоляції. Про це повідомило посольство Республіки Кіпр в Україні.

З 1 липня 2021 року вакциновані пасажири, які мають дійсний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19, що прибувають на Кіпр з України, незалежно від їх громадянства, звільняються від зобов’язань щодо лабораторного тесту та самоізоляції/карантину за дотримання наступних умов:

  • вони мають дійсний сертифікат про вакцинацію, виданий Україною
  • вони отримали щеплення однією з вакцин, затверджених Європейським агентством з лікарських засобів (Pfizer/BioNTech, AstraZeneca, Moderna, Janssen), або вакциною Sputnik V, або Sinopharm (BBIBP COVID-19) станом на 21 травня, та завершили схему вакцинації

Зауважте, що вакциновані подорожуючі на Кіпр звільняються лише від тестування та самоізоляції. Але залишається обов’язкове заповнення Cyprus Flight Pass за 24 години до вильоту.

Нагадаємо, що українські громадяни починаючи з 1 квітня можуть відвідати острів Кіпр з туристичною метою. Про це 24 березня у прес-релізі повідомило Міністерство туризму Кіпру.

Умови в’їзду для громадян, які не пройшли повний курс вакцинації

Україна віднесена Кіпром до “червоної категорії”, отже застосовуються такі вимоги для в’їзду на Кіпр:

  • обов’язкове заповнення Cyprus Flight Pass за 24 години до вильоту
  • негативний ПЛР тест зроблений не раніше, ніж за 72 години до вильоту
  • ПЛР тест по прильоту на Кіпр (за кошт подорожуючого, ціна €30-32, результат тесту буде надісланий через SMS протягом 3 годин)

Де купити авіаквитки з України на Кіпр?

Зараз авіаквитки на прямі рейси з України на Кіпр можна придбати у п’яти авіакомпаній – МАУ, Wizz Air, Ryanair, Bees Airline та SkyUp Airlines.

Прямі посилання для бронювання авіаквитків на прямі рейси:

Де можна придбати тури на Кіпр?

Шукати та купувати тури онлайн ви можете на сайті misto.travel.

Пропозиції турів на Кіпр на липень

Ціни та умови актуальні на момент публікації статті.

Тиждень тому Греція змінила умови в’їзду в країну

У другій половині червня Греція спростила умови в’їзду для іноземців, це також стосується українських громадян. Про це повідомляє прес-служба Міністерства туризму Греції.

Чинні умови в’їзду до Греції:

Крім спеціальної форми PLF необхідно один з перелічених документів:

  • сертифікат про щеплення із зазначенням інформації, що минуло 14 днів з часу повної вакцинації проти Covid-19, кількості отриманих доз та дати  їх проведення
  • негативний результат лабораторного молекулярного тесту ПЛР-тест на SARS-CoV-2, який зроблений не раніше ніж за 72 години (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на пункт пропуску в Грецію)
  • негативний результат лабораторного тесту на антиген (швидкий тест), який  необхідно зробити не раніше ніж за 48 годин до прибуття
  • довідка про перенесену коронавірусну хворобу та одужання чи довідка про наявність антитіл після  перенесеної коронавірусної хвороби, видана державним органом або сертифікованою лабораторією (чинність довідок: від 2 до 9 місяців з дати видачі)

Також обов’язково потрібно заповнити спеціальну форму PLF (бланк локації пасажира заповнюється на кожну особу окремо) за 24 години до перетину кордону (travel.gov.gr)

Більше інформації про умови в’їзду в Грецію читайте на tripadvisor.mfa.gov.ua.

Читайте також: Тури на острови Родос, Крит та Корфу з Києва від €178 з людини (€356 на двох)!

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia