купити дешеві авіаквитки

Відновлення польотів з аеропорту Київ ім. Сікорського відкладається. Всі міжнародні рейси 16 червня скасовано!

авіаквитки wizz air лоукост
фото lowcostavia.com.ua

Міжнародні рейси з аеропорту Київ ім. Сікорського (Жуляни) 16 червня не відбудуться.

Міжнародний аеропорт «Київ» не обслуговує регулярні міжнародні пасажирські рейси до 03:00 за місцевим часом, 17.06.2020 у зв’язку з продовженням дії карантину COVID-19 у місті Києві, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 392 від 20.05.2020 року, – повідомляється на сайті аеропорту iev.aero

Отже, заплановані на сьогодні міжнародні рейси від Wizz Air та Belavia – скасовано. Водночас, внутрішній рейс Запоріжжя – Київ сьогодні виконують за розкладом.

Оновлено о 23:40. Інформація змінюється ледь не щогодини. Щойно, в аеропорт Київ ім. Сікорського прибув рейс Belavia Мінськ – Київ!

Вдень аеропорт Бориспіль повідомив, що 17 червня прийме рейси Wizz Air, але тепер виходить, що рейси може прийняти і аеропорт Київ ім. Сікорського.

На онлайн табло двох аеропортів вказані рейси Wizz Air на завтра. З якого з київських аеропортів 17 червня будуть рейси Wizz Air досі невідомо.

Оновлено 17 червня. Рейси Wizz Air відновлено з аеропорту Київ ім. Сікорського

Також сьогодні скасовані всі рейси з аеропорту Львів. Рейси з аеропорту Бориспіль та внутрішні рейси з Одеси, Харкова, та Запоріжжя виконують за розкладом.

Ще вчора Міністр інфраструктури Владислав Криклій коментуючи відновлення міжнародного сполучення писав:  “З 16 червня з України до Австрії, Латвії, Німеччини, Польщі, Угорщини, Португалії, Данії, Греції, Литви, Словаччини, Естонії та Великобританії планує літати Wizz Air Hungary (компанія вже має дозволи)”.

Тобто міністр не лише вказав напрямки Wizz Air з аеропорту Київ ім.Сікорського, а й додав, що “компанія вже має дозволи”. Як бачимо, карантинні обмеження стали на заваді відновлення сполучення.

Оновлено 16 червня о 16:35. На онлайн табло аеропорту Бориспіль на 17 червня з’явилися рейси Wizz Air!

Оновлено 17 червня о 01:50. Рейси Wizz Air все ж будуть виконувати з аеропорту Київ ім. Сікорського (Жуляни)

Коли відновлять міжнародні рейси з аеропорту Київ ім. Сікорського?

Аеропорт вказує дату відновлення – 17 червня. Зауважимо, що відновлення роботи аеропортів можливе після послаблення карантинних обмежень. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів № 392, послаблення протиепідемічних заходів здійснюється на території регіонів, де інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення) становить менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення.

Наразі Київ (де розташований аеропорт ім. Ігоря Сікорського (Жуляни)), а також Львів – не відповідають критеріям, за якими можна відкривати аеропорти.

Аеропорт Київ – Бориспіль знаходиться у київській області, де ситуація краща і застережень на виконання рейсів немає. Оновлено. Уточнюємо, що рейси в “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” дозволено, оскільки аеропорт попадає у виключення з карантину.

Незважаючи на те, що інцидентність у Києві не відповідає необхідним критеріям, аеропорт ім. Ігоря Сікорського 15 червня прийняв внутрішній рейс Запоріжжя – Київ від Мотор Січ. Відповідно, можна було сподіватися, що будуть літати і на інших напрямках.

Але ввечері 15 червня було скасовано рейс Мінськ – Київ від Belavia, а Wizz Air почав надсилати повідомлення про скасування і своїх польотів на 16 червня. Вже після опівночі аеропорт опублікував інформацію, що міжнародні рейси 16 червня скасовано і їх відновлення планується з 17 червня. Цілком можливо, що заборону можуть продовжити.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email