купити дешеві авіаквитки

Kyivstar, Vodafone та Lifecell продовжують пільговий роумінг для українців за кордоном!

Єврокомісія закликає операторів зв’язку продовжувати допомагати біженцям залишатися на зв’язку.

Після нападу Росії на Україну мільйони людей вимушено перемістилися до ЄС – і дуже важливо, щоб українці залишатися на зв’язку зі своїми сім’ями та друзями.

Попередня домовленість про пільговий роумінг була підписана ​​за сприяння Європейської комісії та Європейського парламенту у квітні на 3 місяці. У липні Єврокомісія закликала операторів зв’язку ЄС та України продовжити угоду, яка дозволила біженцям з України користуватись своїми мобільними телефонами без плати або з низькою платою за роумінг протягом трьох місяців.

“Спільна заява мобільних операторів України та Євросоюзу продовжує діяти. Українці, які вимушено виїхали до країн ЄС, зможуть і надалі телефонувати рідним за цінами українських операторів”, – заявили в міністерстві цифрової трансформації.

Наразі близько 70 європейських операторів надають українцям безоплатний роумінг. З нашого боку заяву підтримали Київстар, Vodafone та lifecell.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про найкращі знижки та акції!

Kyivstar

Оновлення від Київстар: “Ми хочемо, аби наші абоненти за кордоном мали змогу завжди бути на зв’язку з рідними та друзями. Для цього розширили перелік країн, де діє послуга «Роумінг як вдома». Відтепер нашими внутрішніми тарифами можна користуватися у 30-ти країнах світу”.

До вже наявних держав, додалися ще 14: Бельгія, Великобританія, Греція, Португалія, Фінляндія, Швеція, Данія, Норвегія, Ірландія, Люксембург, Словенія, Хорватія, Швейцарія та Єгипет.

Як абонент передоплати в цих країнах ви можете користуватися усіма послугами у своєму тарифі, просто сплативши рахунок на 4 тижні. А контрактні та бізнес-клієнти отримують додатковий пакет послуг:

  • 500 хвилин для вихідних дзвінків на всі українські номери та номери в країні перебування
  • 15 Гб мобільного інтернету;
  • 50 SMS
  • безлімітні вхідні дзвінки

Більше про послугу та країни, де скасовано роумінг на офіційному сайті.

Vodafone

Мобільний оператор Vodafone допомагає клієнтам, які вимушені шукати захисту за кордоном і продовжує послугу “Доступний роумінг”.

Послуга буде діяти в 33 країнах за реєстрації в будь-якій мережі:

Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, США, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Додаткова інформація про послугу «Доступний роумінг»:

  • для абонентів Передплати послуга доступна для активації за умови підключеного пакета послуг за тарифом.
  • послугу можна замовити 1 раз на місяць.
  • після закінчення пакетів послуги «Доступний роумінг» буде діяти базова тарифікація
  • при зміні тарифного плану послуга зберігається.
  • одночасно з послугою «Доступний роумінг» можна підключити послугу «ГігаРоумінг», «ГігаРоумінг Max» або «ГігаРоумінг Ultra». Першим пріоритетом буде використовуватися послуга «Доступний роумінг». Також з послугою «Доступний роумінг» можна замовити послугу «Тиждень розмов». Першим пріоритетом буде використовуватися послуга «Тиждень розмов».
  • послуга доступна у наступних тарифах

Lifecell

Повідомлення від Lifecell: “Супер новина для тих, хто за кордоном або збирається поїхати, Lifecell подовжує акції «Гігабайти без кордонів» та «Вхідні дзвінки без додаткової плати» на серпень (до 31.08.2022). Цього разу на карті буде понад 30 країн для тарифних гігабайтів у роумінгу та понад 10 країн для вхідних дзвінків без додаткової плати у роумінгу.

Перелік країн буде надано в серпні, а поки не забудьте сплатити за пакет послуг, щоб мати можливість використовувати тарифні гігабайти за кордоном”.

Детальніше про акції: ​

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia