купити дешеві авіаквитки

LEO Express відкрив рейс Рахів – Хуст – Ужгород – Кошице!

Перевізник Leo Express продовжив маршрут зі Словаччини у Хуст та Рахів!

Чеська транспортна компанія LEO Express з 1 вересня 2017 року розширює свою присутність в Україні і продовжує маршрут з Кошице у Рахів!

Автобус LEO Express буде курсувати за маршрутом Кошице – Ужгород – Мукачеве – Іршава – Хуст – Буштино – Тячів – Тересва – Солотвино – Великий Бичків – Ділове – Рахів.

Квитки на рейси Рахів – Хуст – Кошице вже в продажу на сайті www.le.cz.

Квитки Рахів – Кошице продаються за ціною 16 євро в один бік, Хуст – Кощице від 12,8 євро в один бік.

Приклад бронювання Рахів – Кошице:

рахів кошице

Хуст – Кошице:

Хуст кошице

Квитки LeoExpress не є іменними. При купівлі квитків на кількох осіб з одного акаунта на всіх квитках буде вказано одне і те ж ім’я та прізвище покупця. Якщо ви хочете, щоб на квитках відображалося ім’я конкретної людини, квитки потрібно купувати окремо на різні поштові скриньки.

Нагадаємо, що в жовтні 2015 року LEO Express запустив автобусний рейс Кошице – Ужгород – Мукачево, який стикується з поїздами компанії, що прямують в Прагу. З 30 червня 2016 LEO Express розпочав виконання рейсів зі Львова у Прагу та Відень.

Компанія LEO Express була заснована в 2010 році. Її власником і засновником є Леош Новотни. LEO Express оперує поїздами Stadler FLIRT в Чехії і Словаччині, які курсують на лінії Прага – Острава – Кошице. Також компанія обслуговує автобусні маршрути Краків – Катовіце – Богумін, Прага – Ческе-Будейовіце – Ческі-Крумлов, Кошице – Ужгород – Мукачево.

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email