купити дешеві авіаквитки

Лоукост страхування: як туристу оформити медичний поліс за 5 євро

Страхування в онлайні дозволяє туристам економити на покупці полісів без компромісів з надійністю страхового захисту та якістю медичного сервісу.

Секрет популярності лоукост компаній — мінімальні ціни квитків на літаки та автобуси. Слова low cost, від яких походить термін лоукостер, переводяться з англійської мови як низька вартість або бюджетний. Коли так називають перевізника, це означає, що він пропонує клієнтам квитки на транспорт дешевше, ніж стандартні компанії. Користуючись послугами лоукостерів наші туристи літають в Будапешт, Таллінн, Варшаву з Києва за 40-60 євро.

Вартість квитка на літак визначається набором послуг для пасажира. Він часто оплачує не тільки переліт, а й супутні послуги: харчування на борту, провезення важкого багажу, місце підвищеної комфортності. При виборі лоукостера заради економії туристам доводиться погоджуватися на мінімальний набір послуг, а іноді — на обмеження. Наприклад, компанія дозволяє взяти з собою на борт лише ручну поклажу вагою 8-12 кг.

Купівля полісів туристичного страхування нагадує придбання квитків на літак. При плануванні подорожі ретельний вибір перевізника та рейсу допомагає знайти вдалий баланс між сервісом в дорозі та ціною на квиток. Аналогічно, вірно  підібрана медична страховка для виїзду за кордон захистить від збитків і порадує доступністю навіть економних туристів. Поліс для тижневої поїздки в іншу країну з покриттям 30 тис. євро коштує 5-10 євро. Як і при виборі лоукостера, туристу, що оформляє страховку з мінімальною вартістю, доводиться розраховувати тільки на базовий пакет послуг, — допомогу в лікуванні та компенсацію витрат.

Поліси з розширеним набором ризиків коштують в 2-3 рази дорожче бюджетних. Тому вони підходять для тих, хто активно подорожує літаками самостійно та бажає менше хвилюватися про сюрпризи в дорозі. У розширене наповнення страховок, які українські туристи замовляють на сайті oh.ua/ua/ входить компенсація витрат:

 • пов’язаних зі скасуванням рейсу (50 або 100 €);
 • за втрату багажу (100 або 200 €);
 • пов’язаних з відновленням втрачених документів (100 €);
 • за послуги адвоката (до 500 €).

Можливо, деяким людям не комфортно літати на лоукостерах, але нікому не варто хвилюватися про безпеку польотів. Немає статистики, яка підтверджує підвищений ризик в польоті без ситного обіду або у незручний час. Аналогічно, туристи спокійні щодо надійності страхового захисту з полісом, що включає мінімальний набір послуг. При зверненні за допомогою лікарі будуть ставитися до людини співчутливо та ввічливо, не дивлячись на вартість страховки.

Головне, щоб рахунок, виставлений клієнту за надану допомогу, не перевищував страхову суму поліса. Як правило, стандартного ліміту в 30 тис. євро вистачає для допомоги в типових «туристичних» ситуаціях на кшталт застуди, харчового отруєння або гострого зубного болю. Якщо є бажання кататися на лижах або пірнати у море, треба при замовленні поліса доплатити за опцію «Активний відпочинок». Це необхідно для спортсменів та ентузіастів, які не покладаються на вдачу, а розраховують на швидку допомогу в непередбаченій ситуації.

 

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
 • Andriy Maygutyak

  Це що реклама нової послуги?

  • vomen

   низька пропаганда, ще й сайт собачою мовою

 • ОЛексій

  Ціни на туристичну страховку не вразили. Про лоукост тариф – фантазії афффтара (((

 • vomen

  опустилися до реклами тих, хто навіть сайт українською не здатен зробити?

  • Andriy Vasylyshyn

   зверху в шапці сайту є кнопка зміни мови

 • Ростислав

  Серед постачальників туристичного страхування представлена лише ВУСО. Інших постачальників не існує? Наприклад, вартість середнього варіанта дорожча за вартість аналогічного варіанта у ПЗУ.

 • Андрей Тимченко

  Станислав, если не секрет, сколько платят за эту рекламу?

 • Stanislav

  Такие туристические компании фиг что выплятят, лучше уже вообще не покупать страховку, чем брать в таком днище. А насчет автора это из серии, что блогерры маму родную продадут за деньги.

 • Andrew Plieshch

  Як поважний ресурс може таку чухню постити?

 • Тамара Скокшина

  всі так критикують, Тоді підскажіть, в якій компанії краще взяти страховку для Азії на 2 неділі.

  • Кирилл Гавриленко

   ПБ продает за ~600 гривен страховку erv на год.

   • Anatoliy Buchenko

    Так, сам користувався страховкою ПриватБанку. На щастя, жодного разу до виплат не дійшло))))

    • Oleksandr

     ,,Користувався”-це коли ви хоч раз отримали відшкодування.
     Лише у цьому випадку можна оцінювати якість роботи страхової компанії.

     • Anatoliy Buchenko

      Погоджуюсь.

 • Кирилл Гавриленко

  Может пора начать добавлять плашку “Партнерский материал” для рекламы?