Lufthansa змінює правила ручної поклажі – в найдешевших квитках дозволено менше, ніж в лоукостів!
Lufthansa, Austrian Airlines, SWISS та Brussels Airlines змінюють норми ручної поклажі
Німецький авіагігант Lufthansa (а разом з ним і дочірні компанії Austrian Airlines, SWISS та Brussels Airlines) вирішив піти шляхом лоукостерів та зменшити норми безкоштовної ручної поклажі в найдешевших тарифах.
Авіакомпанія вводить новий тариф Economy Basic, де в ціну включено лише одну малу ручну поклажу розмірами до 40x30x15 cm, що менше, ніж у Ryanair i Wizzair!
У Ryanair i Wizzair в ціну квитка входить мала ручна поклажа розмірами до 40x30x20cm.
Підпишіться на канал Lowcostavia у WhatsApp, Viber чи telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про важливі новини та акції!
Що змінилося
У новому найдешевшому тарифі Economy Basic на рейсах Lufthansa, Austrian Airlines, SWISS та Brussels Airlines дозволено безкоштовно перевозити лише одну невелику сумку або рюкзак, який має поміститися під сидінням попереду.
Розміри безкоштовної ручної поклажі, що включена в ціну – до 40x30x15 cm. За стандартну ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 23 cm доведеться доплачувати або обрати дорожчий тариф Economy Light, Comfort, Comfort Green & Flex.
Зміни стосуються лише перельотів корткої і середньої дальності (Short- and medium-haul). Для перельотів на далекі відстані навіть у найдешевших тарифах “Economy” включено дві ручні поклажі.
Розміри ручної поклажі на сайті Lufthansa (аналогічні правила для Austrian Airlines, SWISS та Brussels Airlines)
Чому це роблять
Авіакомпанії по всій Європі поступово переходять до моделі, де дешевий квиток включає лише переліт, а за додаткові послуги потрібно доплачувати окремо. Це дозволяє показувати нижчу стартову ціну, але збільшує фінальну вартість подорожі.


