купити дешеві авіаквитки

Відновлення авіарейсів зі Львова перенесено на 20 червня!

photo by Yura Tanchyn

Відновлення авіарейсів зі Львова відбудеться не раніше 20 18 червня!

Зважаючи на перевищення майже удвічі показника інцидентності захворювань на коронавірус (21,4 з дозволених 12), 12 червня на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС Львівської області було прийнято рішення про продовження карантинних заходів до 19 червня.

Оновлено 19 червня. Аеропорт Львів відновив польоти! Перший рейс виконав Wizz Air з Дортмунда!

До сьогодні не було точно відомо, як вплине рішення про продовження карантинних заходів у Львові на відновлення роботи аеропорту, яке було заплановане на 16 червня – авіакомпанія WindRose мала виконати рейси Львів – Київ, Wizz Air – рейс Львів – Лондон, а Belavia – Львів – Мінськ.

Ввечері 15 червня авіакомпанія WindRose розіслала повідомлення, що у зв’язку з карантинними обмеженнями у львівській області старт програми у Львівському аеропорту вимушено перенесено на 20 червня, – повідомляє Lowcostvia.com.ua

Наразі немає офіційного підтвердження від аеропорту Львів стосовно рейсів Wizz Air та Belavia, а на сайті аеропорту на онлайн табло відсутні всі дані.

Враховуючи, що WindRose довелося скасувати внутрішні рейси, дуже малоймовірно, що у цей же час Wizz Air чи Belavia зможе виконувати міжнародні рейси. Хоча на даний час квитки на 16 червня від Wizz Air та Belavia все ще в продажу.

Оновлено 16 червня о 16:45. Аеропорт Львів офіційно підтвердив скасування рейсів 16 та 17 червня. Отже рейси можуть відновити не раніше 18 червня.

🔺”16 та 17 червня 2020 року Міжнародний аеропорт «Львів» не здійснює прийом та відправлення повітряних суден, що виконують внутрішні та міжнародні пасажирські перевезення, у зв’язку із продовженням на території Львівської області дії карантинних заходів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392. Ми здійснюємо постійний моніторинг ситуації та сподіваємось на позитивні зміни та обставини, які дозволять прийняти рішення про прийом та відправлення повітряних суден найближчим часом”.

Оновлено 16 червня о 1:00. Аеропорт Київ ім. Сікорського скасував на 16 червня всі регулярні міжнародні пасажирські рейси (до 03:00 за місцевим часом 17.06.2020) у зв’язку з продовженням дії карантину COVID-19 у місті Києві.

Читайте також: Україна відновила міжнародні регулярні рейси з аеропорту Київ – Бориспіль!

Що пропонує пасажирам скасованих рейсів авіакомпанія WindRose?

Пасажирам авіарейсів 7W 161 Київ – Львів та 7W 164 Львів – Київ з вильотами: 16, 17, 18 та 19 червня пропонується перебронювання авіаквитка на ці ж дати за найближчим до Львова напрямком 7W 111 Київ 10:00- Івано-Франківськ 11:30 та 7W 114 Івано-Франківськ 17:50 – Київ 19:20.

До відома пасажирів авіарейсу 7W 164 за напрямком Львів – Київ з вильотами 16, 17, 18 та 19 червня. Якщо ви бажаєте перебронювати квиток за напрямком Івано-Франківськ-Київ, для вашої зручності о 13:00 на вас чекає автобус в новому терміналі Міжнародного аеропорту «Львів» за напрямком Львів-Івано-Франківськ.

Час відправлення – о 13:00. Прохання завчасно о 12:40 з’явитися до Міжнародного аеропорту Львів.

Авіакомпанією також організовано автобус за маршрутом Івано-Франківськ -Львів. Час відправлення – після прильоту авіарейсу. Крім того, можливе перенесення квитка за будь-яким із напрямків Україною (в т.ч Львів) протягом року або повне повернення коштів за фактом звернення пасажира.

Контакти WindRose: 📩 7W@windrose.kiev.ua ☎️ 0 800 30-777-2 (безкоштовно в межах України) +38 (044) 498-77-77

Карантинні обмеження у Львові

Заступник голови ЛОДА Тарас Грень 12 червня повідомив, що поки показник інцидентності перевищує норму, ЛОДА не може порушити постанову уряду і послабити карантин. «Сподіваємося, що до наступного засідання показник інцидентності впаде, або ж буде внесено зміни до постанови Кабміну, які дозволять місцями послабити карантин, а місцями залишити», ­– сказав Тарас Грень.

Станом на сьогодні показник інцидентності на Львівщині погіршився до 30,71 з дозволених 12. Не виключено, що карантинні обмеження знову продовжать і відновлення рейсів зі Львова вкотре відкладуть.

Зауважимо, що незважаючи на те, що інцидентність у Києві теж не відповідає необхідним критеріям (15,74 з 12), аеропорт Київ ім. Ігоря Сікорського сьогодні прийняв рейс Запоріжжя – Київ від Мотор Січ, а на завтра планує прийняти рейси Wizz Air. Всі рейси на 16 червня з аеропорту Київ ім. Ігоря Сікорського скасовано.

 

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email