купити дешеві авіаквитки

Ellinair: Новий прямий рейс Львів – Іракліон (острів Крит)! Квитки вже в продажу!

авіаквитки львів крит

Новий прямий рейс зі Львова та Києва на острів Крит від Ellinair!

Грецький авіаперевізник Ellinair влітку цього року відкриє нові рейси Львів – Іракліон! До існуючого сполучення між Києвом та Салоніками, о. Корфу і Афінами Ellinair додасть рейс Київ – Іракліон!

Прямі авіаперельоти зі Львова на острів Крит будуть виконуватися з 2 червня до 16 жовтня по четвергах та неділях, повідомляє сайт аеропорту “Львів“.

Також у літньому сезоні Ellinair, як і минулого року, виконуватиме прямі авіарейси у Салоніки зі Львова, Харкова, Дніпропетровська та Одеси.

Львів – Салоніки з 27 травня до 09 жовтня – по п’ятницях, з 14 червня до 02 жовтня – по вівторках та п’ятницях.

Квитки можна придбати на tickets.lowcostavia.com.ua чи на сайті туроператора mouzenidis.ua. За деякий час вони мають з’явитися і на сайті ellinair.com.

Дні польотів Львів – Іракліон у 2016 році: 2, 12, 23 червня, 3, 14, 24 липня, 4, 14, 25 серпня, 4, 15, 25 вересня, 6, 16 жовтня.

Львів – Іракліон – Львів 14-24 серпня

2016-04-12 11_54_23-Дешеві авіаквитки онлайн _ lowcostavia.com.ua

авіаквитки острів крит

авіаквитки іракліон

Ellinair – грецький авіаперевізник, заснований в 2013 році. Авіакомпанія входить в холдинг Mouzenidis Group. Базується в Міжнародному аеропорту “Македонія” міста Салоніки (Греція) та регулярно виконує прямі регулярні авіарейси в Україну, Росію, Казахстан, Латвію, Грузію, Німеччину, Італію, Сербію, Угорщину, Румунію, Польщу, на Кіпр, здійснює внутрішні авіаперельоти між містами і островами Греції.

Авіакомпанія Ellinair надає пасажирам повноцінне бортове харчування та напої (чай, кава, соки, білі та червоні вина) в кращих традиціях грецької гостинності. Діти до 12 років отримають спеціальний дитячий ланч-бокс, який порадує маленьких мандрівників своїм барвистим оформленням і смачним вмістом.