купити дешеві авіаквитки

Знижка від Pegasus: Львів – Стамбул – Львів від 66€ у два боки! Лише сьогодні!

stambul kyiv

Знижка на міжнародні напрямки від Pegasus! Львів – Стамбул – Львів від 66€ у два боки!

Авіакомпанія Pegasus 18-19 липня проводить акцію, надаючи 30-35% знижки на авіаквитки. Знижка доступна тільки для учасників програми Pegasus Plus (реєстрація безкоштовна) при купівлі через мобільний додаток від Pegasus (AndroidiOS).

Дешеві авіаквитки можна придбати на період з 15 вересня по 15 грудня 2015 року (за виключенням 17-29 вересня, 27-30 жовтня).

Для подорожі у Туреччину достатньо лише закордонного паспорта, адже для громадян України віза не потрібна.

Де придбати авіаквитки у Стамбул?

Придбати дешеві авіаквитки за цією акцією можете через мобільний додаток Pegasus, який безкоштовно можна завантажити на смартфон за посиланнями: AndroidiOS

Щоб забронювати квитки за такою ціною потрібно бути учасником програми Pegasus Plus, у якій безкоштовно за декілька хвилин можна зареєструватися за посиланням. Зауважте, що при купівлі декількох квитків, для отримання знижки -30% кожен з пасажирів має бути учасником програми Pegasus Plus. Як зареєструватися описано у окремій статті Як самостійно здійснити покупку на сайті.

Для зручності, краще здйіснити пошук квитків на сайті (оскільки там можна переглянути календар на місяць), а коли вже знайдете квитки за хорошою ціною, то здійснити покупку через мобільний додаток. За мінімальною ціною у 66€ квитки є з листопада 2015 року.

Щоб увімкнути знижку 30% потрібно перед самою оплатою потрібно клікнути по полю “Mobile Campaign”, приклад на фото нижче.

За даною акцією авіаквитки найвигідніше купувати у валюті EUR, бо у USD знижка надається значно менша.

Як купити авіаквитки через мобільний додаток?

Зареєструйтеся та залогінтеся в мобільному додатку у “My Pegasus Plus”. Здійсніть пошук авіаквитків на потрібні вам дати.
Мінімальна ціна на квитки Львів-Стамбул-Львів становить 103€, яка після застосування знижки стане рівною 66€.
Pegasus-aviakvytky-mobile-main  Pegasus-aviakvytky-mobile-103-
Відмовтеся від додаткових послуг, клікнувши Continue without selecting a seat/meat:

Pegasus-aviakvytky-mobile-seats- Pegasus-aviakvytky-mobile-meal-

Оберіть Mobile Campaign, щоб застосувати знижку:

Pegasus-aviakvytky-mobile-campaign- Pegasus-aviakvytky-mobile-66-

Оплатіть квитки ввівши дані вашої банківської картки.

Як доїхати до міста з аеропорту?

Авіакомпанія Pegasus у Стамбулі прилітає у Sabiha Gokcen International Airport. До площі Taksim або Kadıköy можна доїхати на автобусах Havatas.com за 13TL та 8TL відповідно. Щоб потрапити у стародавній район Sultanahmet – доїдьте до Kadıköy на громадському автобусі E10 за 4TL, а звідти на човні перепливіть до Eminonu. Інші варіанти трансферу можете переглянути на інтерактивній карті.

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку готелів використовуйте hotelscombined.com, що порівнює ціни у десятках систем бронювання, таких як booking.com.

Де орендувати авто для подорожі?

Скористайтеся Rentalcars.com - сайтом з бронювання авто по всьому світу