купити дешеві авіаквитки

Мандрівка зі знижкою у Південно-Східну Азію! М’янма, Камбоджа, Лаос і Малайзія!

зі знижкою у Південно-Східну Азію

Відкрийте для себе Південно-Східну Азію разом з I Love Asia!

Будь-яка подорож приносить нові емоції, враження та знання, а відвідати нову країну з її традиціями і звичаями це чудова можливість розширити межі свого світогляду і зазирнути в новий світ, де люди живуть у відмінному від нашого ритмі життя.

Вражаючі святині, пам’ятки вікової історії відомі на весь світ, незаймана природа, дивовижна суміш різних культур і чудова кухня – все це і багато іншого чекає на вас під час подорожі у чотири країни Азії – М’янму, Камбоджу, Лаос і Малайзію.

Ангкор-Ват, тисячі ступ Багану, побудованих в 9 столітті і стара королівська столиця Лаосу. Ці знамениті на весь світ місця важко описати словами, їх неодмінно треба побачити хоча б раз! Також відвідаємо столицю Малайзії – Куала-Лумпур, одне із найрозвиненіших міст світу!

Початок подорожі – 20 лютого. Подробиці маршруту:

Спеціально для читачів Lowcostavia діє знижка в 218 доларів на людину. Щоб її отримати, потрібно ввести код MCLVKL у спеціальному полі на останній сторінці форми замовлення.

I Love Asia — це об`єднання експертів з Азії, які започаткували свою справу ще у 2009 р., вони захоплені активними подорожами, і прагнуть відкрити світ іншим. Усі маршрути складають самі, керуючись величезним досвідом подорожей і проживання в Азії.

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone