купити дешеві авіаквитки

22-23 жовтня МАУ призупинить продаж авіаквитків

авіаквитки мау

Купівля авіаквитків МАУ буде недоступна з 12:00 22 жовтня по 12:00 23 жовтня

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» реалізує проект переходу у нову систему бронювання Amadeus Altea, фінальний етап якого передбачає тимчасове обмеження доступу до деяких сервісів, – йдеться у повідомленні авіакомпанії.

У період з 12:00 22 жовтня по 12:00 23 жовтня за київським часом, бронювання та придбання квитків на рейси МАУ, внесення будь-яких змін до бронювань та оформлення додаткових послуг на сайті, в Контактному центрі і касах МАУ, а також в агентствах з продажу авіаквитків буде недоступно.

Термін відключення сервісів може бути подовжено. У зв’язку з цим пасажирам, які планують скористатися послугами МАУ у другій декаді жовтня, рекомендується завчасно придбати авіаквитки, оформити та оплатити всі необхідні додаткові послуги (передзамовлення бортового харчування, перевезення багажу/додаткового місця багажу, супровід дітей, перевезення тварин), а також мати при собі квитки та посадкові талони в роздрукованому вигляді.

Відновлення роботи системи бронювання авіаквитків на базі нової платформи Amadeus Altea заплановано на 12:01 23 жовтня за київським часом.

Amadeus – провідний глобальний провайдер IT-рішень для індустрії туризму. Штаб-квартира компанії розташована у Мадриді, Іспанія, глобальний процесинговий центр – в Ердінгу, Німеччина, науково-дослідний центр – у Ніцці, Франція. Мережа Amadeus також включає 71 офіс по всьому світі. Штат компанії налічує понад 13 тисяч співробітників. Докладну інформацію про Amadeus можна отримати на сайті www.amadeus.com.

Купити авіаквитки на рейси МАУ та інших регулярних авіакомпаній ви можете на tickets.lowcostavia.com.ua

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...

  • Philip Bitnik

    Видимо все еще в процессе настройки, т.к сегодня три раза пытался купить билеты и все время выбрасывает на главную. Хоть бы повесили предупреждение на сайте. МАУ такой МАУ