купити дешеві авіаквитки

З 1 жовтня МАУ буде брати оплату за роздрук посадкового талона в аеропорту!

посадковий талон

МАУ вводить плату за друк посадкового талона на стійці реєстрації!

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України з 1 жовтня 2017 року введе оплату за друк посадкового талону на стійці реєстрації. Нововведення торкнеться пасажирів економічного класу усіх середньомагістральних рейсів та рейсів всередині України. Вартість послуги складе 10 євро.

Щоб уникнути нового збору пасажирам необхідно роздрукувати посадковий талон або зберегти його на мобільному пристрої.

З 1 липня авіакомпанія МАУ ввела аналогічну плату для пасажирів, що вилітають рейсами Київ – Рига і Рига – Київ, а тепер цей збір розповсюджується й на інші рейси. Онлайн реєстрація залишається безкоштовною, але якщо не роздрукувати чи не зберегти квиток на мобільний присрій, то доведеться платити в аеропорту.

Чому МАУ вводить оплату за друк посадкового?

“Переведення сервісів у цифрову площину дозволяє нам скоротити витрати на утримання стійок реєстрації та персоналу хендлінгових компаній в базовому та зовнішніх аеропортах, що, в свою чергу, відкриває перед нами нові можливості зі зниження вартості квитків для пасажирів” – повідомила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька.

На які рейси розповсюджується новий збір?

Нововведення торкнеться пасажирів економічного класу усіх середньомагістральних рейсів та рейсів всередині України.

На далекомагістральні та чартерні рейси нововведення не діє і ви можете як зазвичай роздрукувати посадкові безкоштовно на стійці реєстрації.

Яка величина збору за друк посадкового?

Якщо пасажири прийняли рішення отримати посадковий талон на стійці реєстрації в аеропорту вильоту, то з них стягуватиметься додаткова плата в еквіваленті 10 євро в місцевій валюті.

Чи можна уникнути збору за друк посадкового талона в аеропорту?

Так. Для цього достатньо роздрукувати або зберегти на портативний пристрій посадковий талон та пред’явити співробітнику контролю на авіаційну безпеку у паперовому або цифровому вигляді.

Яка тепер процедура купівлі квитків МАУ і реєстрація на рейс?

  1. Купуєте квитки МАУ
  2. Здійснюєте онлайн реєстрацію на рейс (відкривається за 48 годин до вильоту). Якщо ви не зробите онлайн чек-ін самостійно, то МАУ зробить це автоматично і надішле вам посадковий талон.
  3. Роздруковуєте посадковий талон або зберігаєте його на смартфон. Співробітнику контролю на авіаційну безпеку можете пред’явити посадковий у паперовому або цифровому вигляді.

Які є варіанти безкоштовної онлайн реєстрації?

1.  Онлайн-реєстрація на сайті або за допомогою мобільного додатку. Відкривається за 48 годин та 24 години на регулярних й чартерних рейсах відповідно і закривається за 40 хвилин до вильоту за розкладом. Передбачає можливість самостійно обрати місце в салоні з доступних на момент реєстрації.

2.  Автоматична реєстрація. Доступна пасажирам, що вказали в бронюванні квитка коректні паспортні та контактні дані й не зареєструвалися раніше, аніж за 12 та 4 години до вильоту регулярних й чартерних рейсів відповідно. Передбачає автоматичний вибір місця згідно типу тарифу та класу обслуговування.

За умови правильного внесення контактних і паспортних даних пасажири отримають на свою електронну адресу запрошення зареєструватися онлайн за 48 годин до вильоту. Після цього необхідно зайти на сайт за посиланням, обрати місце, а потім або зберегти посадковий талон, або вибрати опцію його відправлення на електронну пошту.

Детальніше про нововведення на сайті МАУ

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку готелів використовуйте hotelscombined.com, що порівнює ціни у десятках систем бронювання, таких як booking.com.

Де орендувати авто для подорожі?

Скористайтеся Rentalcars.com - сайтом з бронювання авто по всьому світу

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Вам також може сподобатися ...