купити дешеві авіаквитки

МАУ надала власний літак в мокрий лізинг авіакомпанії AirBaltic!

Латвійська авіакомпанія AirBaltic орендує літаки у МАУ!

Сьогодні (30 квітня) латвійська авіакомпанія airBaltic повідомила, що узгодила мокрий лізинг одного з літаків МАУ – Boeing 737-900ER. Орендоване повітряне судно разом з екіпажем буде виконувати польоти в авіамережі airBaltic починаючи з 1 травня 2022 року.

Міжнародні авіалінії України були надійним довгостроковим партнером airBaltic. Зараз настав дуже складний час для українського народу та його національної авіакомпанії. Орендуючи у мокрий лізинг їхні літаки, ми також надаємо короткострокову роботу співробітникам Ukraine International Airlines – Мартін Гаусс, виконавчий директор airBaltic.

AirBaltic прийняла рішення про короткостроковий мокрий лізинг додаткових літаків у зв’язку з наслідками глобальних проблем з постачанням. Таке рішення дозволяє компанії забезпечити запланований графік польотів.

Повітряне судно МАУ забезпечить сполучення на низці європейських напрямків airBaltic, – повідомили в МАУ. Зокрема літак заброньований на рейсах до Берліна, Мадрида, Брюсселя, Осло, Копенгагена та ін. У операційній роботі літака МАУ на маршрутах партнерів буде задіяно 4 екіпажі українського перевізника (усього 28 чол). Повітряне судно здійснюватиме рейси зі збереженням корпоративних кольорів та лівреї МАУ так само, як і екіпажі – працюватимуть у оригінальній уніформі власної компанії. Відповідно до умов контракту на кожному рейсі літака МАУ на маршрутах airBaltic буде присутній сервіс-представник латвійського перевізника.

“Ми щиро радіємо, що наші європейські партнери допомагають як українській державі, так і бізнесу з чіткою, абсолютно прозорою підтримкою України. Це особливо актуально на тлі нещодавнього рішення Комплаєнсу МАУ не передавати в мокрий лізинг свої літаки операторам, які продовжують польоти до рф. Нехай це звужує обсяг можливостей, але цілком відповідає нашій моралі”, – зазначив CEO МАУ Євгеній Дихне.

Працевлаштування в airBaltic для українців

AirBaltic готові прийняти більше українців до своєї команди. Латвія пом’якшила правила працевлаштування українців і усі бажаючі бортпровідники, механіки, техніки, координатори польотів, фахівці колл-центру та IT-фахівці можуть приєднатися до airBaltic. Більше інформації про це на сайті careers.airbaltic.com, електронна адреса –  careers@airbaltic.com.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Нагадаємо, що 24 лютого 2022 року авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” повідомила про призупинення виконання регулярних та чартерних рейсів з/до території України у зв’язку із закриттям повітряного простору України для літаків цивільної авіації.

Згодом на офіційному сайті МАУ повідомили, що в умовах воєнного стану та закриття повітряного простору України, авіакомпанія МАУ прагне зберігати операційну діяльність з метою забезпечення свого вкладу до економічної стабільності України. МАУ пропонує авіакомпаніям та партнерам долучитися до економічної підтримки України, скориставшись доступністю літаків МАУ для виконання чартерних і гуманітарних рейсів за межами України та укладаючи угоди «мокрого лізингу».

Наразі авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” з огляду на поточну воєнно-політичну ситуацію призупинила регулярні та чартерні рейси з/до України до 31 травня 2022 року за київським часом, – повідомляють на сайті авіакомпанії.