купити дешеві авіаквитки

Нью-Йорк з Дніпропетровська 540$, з Одеси 580$ у дві сторони! На травневі і на Новий Рік!

new york днепропетровск одесса

Дніпропетровськ – Нью-Йорк – Дніпропетровськ від 540$, Одеса – Нью-Йорк – Одеса від 580$!

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України пропонує чудові ціни на переліт до Нью-Йорка з деяких українських міст. За переліт у Нью-Йорк з Дніпропетровська зі зручною стиковкою у Києві заплатимо 13160 грн, а за комерційним курсом це приблизно 540$! За аналогічний переліт у США з Одеси витратимо від 14330 грн, а це 580$! У вчорашній публікації також знайдете інформацію про Львів – Нью-Йорк – Львів за 490$.

Квитки Дніпропетровськ – Нью-Йорк – Дніпропетровськ за такою ціною є на весь 2015 рік, можна придбати квитки на травневі свята, Новий Рік чи Різдво! Квитки Одеса – Нью-Йорк – Одеса за такою ціною є на Новий Рік і в кінці 2015 року. На травневі свята квитки з Одеси дещо дорожчі. Зауважу, що з Києва аналогічні квитки коштують у 1,5 рази дорожче.

Ще одне нововведення від МАУ: вам повернуть кошти за квитки у випадку відмови консульства у видачі візи!

Купити квитки можна на офіційному сайті авіакомпанії МАУ www.flyuia.com.

Оновлення 19 березня. У зв’язку зі зміною курсу гривні щодо долара, сьогодні квитки у Нью-Йорк подорожчали майже на 700 гривень.

В останні декілька днів у МАУ можна знайти чудові ціни на авіаквитки, про які немає жодних анонсів у новинах. Наприклад, з Києва у Європу від 1947 гривень за квитки у дві сторони, Київ – Дубай – Київ від 2842 грн за переліт в обидва боки.

Приклади бронювання:

Дніпропетровськ – Нью-Йорк – Дніпропетровськ:

Одеса – Нью-Йорк – Одеса:

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку житла скористайтеся hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com.

Де орендувати авто для подорожі?

Скористайтеся Rentalcars.com - сайтом з бронювання авто по всьому світу