купити дешеві авіаквитки

З 1 вересня Північна Македонія вимагатиме тест або сертифікат вакцинації!

Північна Македонія змінює правила перетину кордону!

З 1 вересня почнуть діяти нові правила перетину кордону Республіки Північна Македонія. Для подорожей в країну знадобиться негативний Covid-тест або сертифікат вакцинації або довідка про перенесену хворобу.

Відповідне розпорядження опубліковано на сайті Міністерства закордонних справ Північної Македонії. Також цю інформацію підтверджують в Посольстві України в Республіці Північна Македонія.

Нагадаємо, що за чинними правилами до 1 вересня в’їзд в Північну Македонію можливий без тестів і без вакцинації.

Правила в’їзду в Північну Македонію з 1 вересня

З 1 вересня почнуть діяти нові правила перетину кордону Республіки Північна Македонія – для подорожей в країну без самоізоляції необхідно буде надати один з таких документів:

  • довідку (сертифікат) про проведену імунізацію (вакцинацію) від вірусу SARS-CoV-2, тобто отримання щонайменше двох доз вакцини проти інфекційного захворювання СOVID-19
  • довідку (сертифікат) про перенесене захворювання на СOVID-19 протягом останніх 45 днів, починаючи з дня одужання
  • негативний результат PCR-тесту на SARS-CoV-2, отримантй за 72 години до в’їзду на територію Республіки Північна Македонія
  • негативний результат експрес-тесту на антиген, отриманий за 48 годин до в’їзду на територію Республіки Північна Македонія

Наявність зазначених документів не потрібна для осіб віком до 18 років.

Детальна інформація про зміни в умовах карантинних обмежень Республіки Північна Македонія оприлюднена на офіційному сайті Міністерства закордонних справ країни.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про найкращі знижки та акції!

Детальніше про нові зміни, щодо карантинних обмежень в Республіці Північна Македонія

На засіданні Уряду Республіки Північна Македонія, що відбулося 17 серпня 2021 року прийняло рішення про внесення змін щодо профілактичних рекомендацій, тимчасових заходів та дій щодо захисту здоров’я населення від інфекційного захворювання Covid-19.

З 1 вересня подорожуючі в Республіку Північна Македонія для уникнення карантинних обмежень повинні надати негативний Covid-тест або сертифікат вакцинації або довідку про перенесену хворобу.

Також було прийняте рішення, що без сертифіката про щеплення, свідоцтва про перенесений COVID-19 чи негативного результату ПЛР-тесу не дозволяється відвідувати заклади громадського харчування, кафе та бари, незалежно від кількості відвідувачів, букмекерські контори, казино, закриті частини торгівельних центрів, а також будь-які події – святкування, святкування, весілля, день народження, хрещення, концерт, семінар, тренінг, майстер-клас, конференція, культурний або спортивний захід.

Ці правила обов’язково застосовується в тих закладах де присутні понад 30 відвідувачів / гостей / осіб, а також при вході у закриту частину торгових центрів на території Республіки Північна Македонія.

Виняток із цих правил є заходи в громадських приміщеннях, в яких перебуває менше 30 відвідувачів / гостей / осіб, а перевірка володіння та додавання одного із зазначених документів після входу до закладу проводиться працівником, призначеним роботодавцем.

Читайте також:

Де купити дешеві авіаквитки з України в Північну Македонію?

Авіаквитки зручно шукати та купувати на сайті kiwi.com, або на сайтах авіакомпаній.

На даний час прямі авіарейси з України в Республіку Північна Македонія виконує українська авіакомпанія – Windrose Airlines.

Посилання для пошуку та бронювання авіаквитків на прямі рейси:

Посилання на офіційні джерела

Додатково – правила на карті МЗС України

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia