купити дешеві авіаквитки

Норвегія дозволила в’їзд невакцинованим без карантину, авіаквитки від €23 у два боки!

Невакциновані українці зможуть подорожувати в Норвегію без карантину!

З 26 січня 2022 року влада Норвегії скасувала обовʼязковий карантин після прибуття в країну за умови надання негативного тесту. Це означає, що невакциновані українські туристи маючи негативний результат тест на Covid-19 зможуть уникнути карантину після перетину кордону Норвегії.

Для в’їзду в Норвегію вакцинованим мандрівникам потрібно здати один тест (після прибуття), а невакцинованим потрібно два тести (до в’їзду та після прибуття в Норвегію).

Нижче наведені прямі посилання для бронювання авіаквитків з Києва, Львова, Харкова та Одеси в Осло, Берген, Ставангер, Тронгейм та Гаугесун.

Актуальні правили перетину кордону Норвегії

З 26 січня Норвегія скасувала обов’язковий 10-денний карантин для невакцинованих мандрівників. Для перетину кордону необхідно дотримуватись таких умов:

  • до перетину норвезького кордону всі іноземні громадяни віком від 16 років повинні пройти обов’язкову електронну реєстрацію на reg.entrynorway.no
  • невакциновані громадяни України від 18 років повинні протягом 24 годин до перетину норвезького кордону здати тест на Covid-19 (ПЛР або антиген)
  • повністю вакциновані громадяни України, які мають відповідні цифрові COVID-сертифікати (EU Digital COVID Certificate у додатку Дія), зможуть в’їхати до Норвегії без тесту до в’їзду
  • всі туристи, у тому числі вакциновані, повинні здати тест на COVID-19 після прибуття. Якщо результат тесту буде позитивним, пасажиру доведеться дотримуватися карантину доти, доки він не одужає.

Громадяни України, що мають доказ перенесеної хвороби у додатку Дія (протягом останніх 6 місяців) зможуть в’їхати до Норвегії без тесту до в’їзду.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Норвегія визнає наступні вакцини: Comirnaty (Pfizer), Spikevax (Moderna), Vaxzevria (Astra Zeneca), Janssen, Covishield та Sinovac-CoronaVac.

Норвегія не визнає паперове свідоцтво ВООЗ (жовтий сертифікат), виданий сімейним лікарем.

Негативний тест на SARS-CoV-2 має бути задокументований сертифікатом норвезькою, шведською, датською, англійською, французькою або німецькою мовами.

Де купити авіаквитки з України в Норвегію?

Авіаквитки можна шукати та купувати на сайті kiwi.com та на сайтах авіакомпаній.

Прямі посилання для пошуку та бронювання авіаквитків:

Прямі посилання для бронювання авіаквитків на прямі рейси:

Посилання для бронювання квитків на рейси з одною пересадкою з міст України:

Посилання на офіційні джерела

Умови в’їзду на tripadvisor.mfa.gov.ua та visitukraine.today

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia