купити дешеві авіаквитки

Норвегія дозволила в’їзд вакцинованим українцям без тестів і без карантину!

Вакциновані українці можуть в’їхати в Норвегію з сертифікатами в “Дія”!

Норвегія дозволила в’їзд вакцинованим іноземцям (в тому числі українцям) без тестів і без карантину! Про це повідомляється на сайті Уряду Норвегії в оновлених правилах в’їзду.

Окрім того, Норвегія додала до переліку схвалених вакцин ті, що затвердженні ВООЗ та визнала COVID-сертифікати, видані Україною у застосунку “Дія”, – йдеться в сьогоднішній новині на сайті Уряду Норвегії.

Оновлені умови в’їзду в Норвегію для українців

В’їзд в Норвегію дозволений наступним категоріям:

  • повністю вакцинованим громадянам України, які мають відповідні сертифікати COVID-19, видані Україною у застосунку “Дія”
    Також в офіційному повідомлені йдеться про можливість в’їзду тим, хто перехворів на Covid за останні 6 місяців, але наразі така інформація не вноситься в українські цифрові сертифікати.

Норвегія розширила перелік схвалених вакцин. Окрім вакцин затверджених EMA (AstraZeneca, Moderna, Pfizer та Janssen), найближчим часом будуть приймати також вакцини затверджені ВООЗ: Covishield, Sinopharm, Sinovac

“Ми працюємо над рішеннями щодо розширення цієї системи, щоб включити людей, які були щеплені вакцинами, схваленими у Великобританії, США та ВООЗ. Мине деякий час, перш ніж система для цих людей буде введена в експлуатацію”йдеться в новині.

Детальна інформація про інші категорії громадян яким дозволено в’їзд на сайті Посольства України в Королівстві Норвегія.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Де купити авіаквитки з України в Норвегію?

Авіаквитки зручно шукати та купувати на сайті kiwi.com, або на сайтах авіакомпаній.

Посилання для пошуку та бронювання авіаквитків в Норвегію:

Прямі рейси: Київ – Осло від €193 у два боки

Рейси з 1 пересадкою:

Посилання на офіційні джерела:

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia