купити дешеві авіаквитки

Norwegian розраховує відновити польоти не раніше 2021 року!

Norwegian заземлить більшість літаків на 12 місяців.

Лоукост авіакомпанія Norwegian Air Shuttle не планує виконувати міжнародні рейси до квітня 2021 року, а відновлення роботи в повній мірі стане можливим тільки на початку 2022 року. Про це йдеться у презентації від Norwegian для власників облігацій, яка була опублікована 27 квітня.

Весь флот перевізника, окрім семи літаків, які обслуговують внутрішні рейси в Норвегії, буде заземлений до квітня 2021 року. Згодом, у другому кварталі 2021 року Norwegian поступово почне нарощувати свою присутність у Європі шляхом відновлення середньомагістральних рейсів, а також розпочне обслуговувати далекомагістральні напрямки у США та Азію.

Norwegian планує конвертувати борг на суму $1,2 млрд в акції авіакомпанії, оскільки це необхідно для виживання компанії в найближчий час. (Оновлено. Ця операція була схвалена на зібранні 4 травня)

Реструктуризація компанії є частиною сценарію Norwegian для розблокування урядових гарантій за кредитом на суму 2,7 млрд. крон, що можуть врятувати авіакомпанію від банкрутства. Якщо авіакомпанія не отримає повний пакет допомоги від уряду Норвегії, то у другому кварталі цього року Norwegian залишиться без коштів на існування.

Минулого тижня, незважаючи на усі заходи, які авіакомпанія вже застосувала для зменшення витрат, правління дочірніх компаній Norwegian у Швеції та Данії змушені були подати на банкрутство. Загалом, через оголошення банкрутства 1571 пілотів та 3134 бортпровідників втратили роботу, але 700 пілотів та 1300 бортпровідників, які базуються в Норвегії, Франції та Італії збережуть своє місце праці.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email