купити дешеві авіаквитки

Осіння мандрівка у чарівний Узбекистан!

подорож узбекистан

Подорож в Узбекистан зі знижкою!

Ця мандрівка дуже особлива, вона руйнує стереотипи. Ми якось звикли думати, що у пострадянських країнах для нас нема нічого цікавого. Але Узбекистан вас переконає, що 26 років без СРСР насправді можуть змінити в країні все. На гірше чи на краще — зможете вирішити самостійно.

В жовтні друзі з “Я люблю Азію” їдуть в Узбекистан, фантастичну країну Центральної Азії. Для наших читачів компанія пропонує знижку в $75 на людину із спеціальним кодом LOWUZB. Код потрібно ввести на останньому кроці форми бронювання.

Декілька фактів, аби вас зацікавити:

Плов — ташкентський, самаркандський, бухарський, простий, складний, весільний.Особливий рис, який використовують для плову, вирощують в Узбекистані вже декілька тисяч років.

Бабур — засновник династії великих Моголів — народився у Фергані, а всесвітньо відомий завойовник Тимур ( Тамерлан ) — у Самарканді. Мавзолей Тимура зберігся у Самарканді, ми його відвідаємо.

– На території Узбекистану не лишилося жодного символу комуністичної епохи, жодного пам’ятника Леніну чи особам, пов’язаним з радянською владою. Всі вулиці повністю “декомунізовані” та перейменовані на честь узбецьких героїв, зокрема на головних площах всюди монументи, присвячені Тимуру.

– У місті Нурата зберігся середньовічний водогін, де вода подається в домівки з природного джерела. Найдивніше, що у водогоні живуть тисячі харіусів, до яких місцеві ставляться з повагою та не виловлюють.

– Всі авто в Узбекистані їздять на газу, в країні дуже мало бензинових заправок. Через те у країні нема мотоциклів.

– Збереглися два старовинних міста – Бухара та Хіва. Деякі будівлі збереглися з 14-15 сторіччя.

– Сучасний Узбекистан — територія трьох колишніх держав — Хорезм, Бухарський емірат та Кокандське ханство. Населення та побут на їх теренах і досі суттєво відрізняються. Наприклад, в Бухарі та Самарканді більшість городян і досі говорить на таджицькому фарсі, як в давнину.

Подорож у складі не більше ніж 12-14 людей, групу супроводжуватиме досвідчений турлідер.

Приєднуйтесь та мандруйте Азією з задоволенням :)

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+
 • Ксения Кузьменко

  Вы можете сразу цену писать, плииз!

  • Григорий Перепелицын

   тогда никто по ссылке не пойдёт… :)

 • Ambrosius

  ціна така НЕСЛАБА )))

 • Иван Петров

  учитывая, что длительность тура 11 дней и половина цены это перелет, не думаю, что это так уж и дорого. точнее цена за сам тур в принципе небольшая, а вот если по кошельку смотреть, то конечно кусается… поедут действительно только ценители востока…

 • Loshadko Ponievich

  А что плохого в рекламе? Для одних дорого, для других дешево. А реклама остается рекламой!

 • Андрей Тимченко

  Что это за трындец?