купити дешеві авіаквитки

Знижка $150 на подорож у Філіппіни та Гонконг на Новий рік!

Мандрівка на Новий Рік у Філіппіни та Гонконг!

Шукаєте ідеальну подорож? Забудьте. Її не існує.

Є пригоди, вони нефільтровані, вони у кожного свої. Щоразу, коли ми повертаємося зі справжньої мандрівки, в нас дещо змінюється. Спочатку вирують емоції та враження від красивих пляжів, гарних краєвидів, вулканів, заходів сонця та кольорових коралів під водою. Згодом вони влягаються, з’являються ідеї, висновки, нове бачення, звичні речі стають незвичними, оживають несподівані цілі та бажання.

Власне після таких мандрівок і від бажання ділитися цікавими можливостями для подорожей і з’явився сайт lowcostavia. Так само і народилася “Я люблю Азію”, наші колеги. 10 років тому вони проводили цілі зими в Азії, а за декілька років почали брати з собою друзів, потім друзів друзів. Сьогодні це компанія із справжніми, емоційними та дуже теплими подорожами по цілому континенту. За вісім років їм вдалося зібрати групу експертів та побудувати цілу структуру із найглибшим проникненням у Азію, мабуть, в цілій Східній Європі.

Минулого року “Я люблю Азію” допомогли нам організувати незабутню подорож по Індонезіїї, а цього року, окрім десятка інших маршрутів планують подорож в Південно-Східну Азію, куди запрошують і вас. Маршрут динамічний та автентичний, Новий рік зустрічатимуть на безлюдному острові. Подробиці програми тут:

Крім того, спеціально для читачів lowcostavia діє знижка в 150 доларів на людину. Щоб її отримати, потрібно ввести код LOWCAV у спеціальному полі на останній сторінці форми замовлення. Код діє до 20 липня цього року.

Філіппіни славляться найкращими в світі незайманими пляжами та багатющими кораловими рифами. Також тут знаходяться всесвітньо відомі Шоколадні пагорби, заповідники тарсієрів, древні собори, гірські водоспади та гарячі джерела. У програмі подорожі відвідини всього цього, а також багато часу в морі, серед надзвичайної краси островів і скель. Бонус – Гонконг, одна із світових столиць, місто, куди завжди хочеться повертатися.

Подорож у складі не більше ніж 12-14 людей, групу супроводжуватиме досвідчений турлідер.

Приєднуйтесь та мандруйте Азією з задоволенням :)

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...