купити дешеві авіаквитки

Поєднання Івано-Франківська з Сумами та Черніговом та зміни напрямку Ірша – Коростень!

Покращення сполучення з Сумами та Черніговом та інші зміни!

Укрзалізниця призначає ще один потяг з деокупованих населених пунктів на новий двогрупний поїзд на сполучені Суми, Чернігів з Івано-Франківськом, а також вносить зміни в маршрут курсування поїздів між Ірша та Коростенем.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Суми, Чернігів з Івано-Франківськом

Укрзалізниця призначає ще один поїзд для мешканців деокупованих населених пунктів на півночі України: новий двогрупний поїзд з’єднає Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.

  • поїзд №259/260-258/257 Суми, Чернігів – Івано-Франківськ відправлятиметься із Сум по непарних числах з 25 травня о 18:05, з Чернігова поїзд відправлятиметься з 27 травня о 20:25 та прибуватиме до Івано-Франківська о 13:23.
  • з Івано-Франківська поїзд №259/260-258/257 вирушатиме по парних числах з 26 травня о 15:57 та прибуватиме до Чернігова о 10:25, до Сум о 12:26.

Квитки на поїзд можна буде придбати онлайн та в касах вокзалів.

Ірша – Коростень

Укрзалізниця знову вимушена змінювати маршрут курсування поїздів через надмірну зацікавленість рашистів залізничними об’єктами інфраструктури. Так, тимчасових змін зазнає маршрут приміських поїздів, які курсують у сполученні Ірша — Коростень.

Відсьогодні приміські поїзди №6615 та №6630, а відзавтра — №6605 та №6610 сполученням Ірша — Коростень та зворотно прямуватимуть у сполученні Малин — Коростень та зворотно.

Відновлення ділянки вже ведеться.

Додатково

Відтепер українці, що виїжджають із зони проведення бойових дій, а також міст в окупації або оточенні, зможуть отримати від держави грошову допомогу безпосередньо під час евакуації – детально про це читайте в нашій статті.

Укрзалізниця продовжує покращувати залізничне сполучення для деблокованих регіонів і запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ, а також призначає приміський поїзд сполученням Київ – Тарасівка.

Укрзалізниця призначає регіональний експрес Київ – Хмельницький, а також 16 травня повернула «Прикарпатський експрес» Львів – Чернівці та продовжує розширювати проєкт City Express.