купити дешеві авіаквитки

Польща відкрила кордони для українців!

Вакциновані українці можуть відвідати Польщу без обмежень!

Від сьогодні, з 9 вересня 2021 року громадян України додано до категорії осіб, яким дозволено в’їзд на територію Республіки Польща, у тому числі з метою туризму, – повідомило МЗС України.

Україну додано у список виключень на польському сайті прикордонної служби у розділі Szczególne zasady wjazdu i pobytu na terytorium RP (пункт 18a) та Koronawirus – wjazd do Polski, granica zewnętrzna – умови перетину зовнішніх кордонів Польщі – пункт 20.

В’їзд в Польщу без карантину дозволено українцям, які пройшли повний курс вакцинації вакциною схваленою EMA (Європейським агентством лікарських засобів): Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca і Johnson & Johnson. Також від карантину звільнені ті, хто перехворів на Covid та транзитні пасажири.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про найкращі знижки та акції!

Детальні правила в’їзду в Польщу

Іноземці, які в’їжджають в Польщу з-за меж шенгенської зони зобов’язані перебувати на карантині 10 днів.

Термін 10-денного карантину буде скорочено, у разі наявності негативного результату тесту на SARS-Cov-2, виконаного не раніше 7–денного періоду з моменту в’їзду на територію Польщі.

Завершенням карантину вважається наявність у телеінформаційній системі, внесеного діагностичною лабораторією, запису про негативний результат тесту

Вищезазначене стосується також дітей, які перетинають зовнішній кордон ЄС на в’їзд до Польщі.

Від обов’язку перебування на карантині після перетину зовнішнього кордону ЄС звільнено осіб:

  • вакцинованих від COVID-19 (за наявності англомовного/польськомовного документального підтвердження про повний курс вакцинації (за наявності англомовного/польськомовного документального підтвердження про повний курс вакцинації вакциною, зареєстрованою в ЄС – Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Johnson&Johnson )
  • перехворівших на COVID-19 (до 6 місяців, за наявності документального підтвердження)
  • визначених у § 3 Положення Ради Міністрів про встановлення обмежень та заборон у зв’язку з епідемією (водії та члени екіпажів авіа-, залізничних, судноплавних і автотранспортних засобів, інспектори морської адміністрації, учні + супроводжуюча особа, студенти, слухачі, здобувачі післядипломної освіти, докторанти, дипломати, медики, працівники на сільськогосподарських підприємствах, спортсмени + тренери, лікарі, фізіотерапевти, судді, акредитовані журналісти, які в’їжджають до Польщі з метою участі у спортивних заходах, особи, які мають дозвіл на постійне проживання або карту довготермінового резидента країни-члена ЄС + членів їх сімей, які в’їжджають до Польщі з метою транзиту її територією).

Діти до 12 років, які перетинають зовнішні кордони Польщі звільняються від карантину, якщо вони подорожують разом з дорослими, вакцинованими від COVID-19.

З 17 липня 2021 року всі пасажири, що прилітають до Республіки Польща, повинні перед вильотом заповнити карту місцезнаходження мандрівника (eKLP) в електронному вигляді. Формуляр знаходиться за посиланням.

Де купити авіаквитки з України в Польщу?

Авіаквитки зручно шукати та купувати на сайті kiwi.com або на сайтах авіакомпаній.

Посилання для пошуку та бронювання авіаквитків з України в Польщу:

Посилання на офіційні джерела

Сторінки на сайті strazgraniczna.pl, де Україна додана в список виключень країн, громадянам яких дозволяють в’їзд:

Інформація про подорожі на урядовому сайті Польщі gov.pl

Інформація на сайті посольства України в Польщі poland.mfa.gov.ua

Карта місцезнаходження мандрівника (eKLP)

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia