купити дешеві авіаквитки

Польща скасувала всі ковідні обмеження для перетину кордону!

Польща скасувала карантинні обмеження на кордоні!

Уряд Польщі прийняв рішення про скасування з 28 березня всіх ковідних обмежень, які застосовувалися при перетині кордону під час пандемії коронавірусу. Відповідне повідомлення розміщено на сайті прикордонної служби.

Більше не потрібно проходити карантину, надавати сертифікат вакцинації чи здавати тести на covid для в’їзду в Польщу.

Нагадаємо, з 25 лютого Польща скасувала всі обмеження для людей, що перетинають кордон з України в Польщу, але обмеження з інших країн залишалися. Тобто з України можна було перетнути кордон без проблем, але якщо ви поверталися в Україну через Польщу наприклад з Шрі-Ланки, то могли вимагати тест.

Тепер обмеження повністю скасували для усіх країн.

Носити захисні маски також більше не обов’язково, за їхню відсутність у Польщі відтепер не штрафуватимуть.

Раніше ковідні обмеження на в’їзд повністю скасували Угорщина та Румунія.

Республіка Польща продовжує приймати громадян України

Громадянам України для перетину польського кордону не потрібно візи. Кордон можна перетнути навіть без закордонного паспорта – достатньо внутрішнього українського паспорта.

Що робити після перетину кордону

Якщо не потребуєте термінової допомоги та маєте місце для тимчасового перебування, тоді не потрібно реєструватися в приймальному (рецепційному) пункті або де-небудь ще. Ви можете відразу їхати до свого місця призначення по усій території Польщі.

Чи потрібно звертатися до Посольства/Консульства? Чи потрібно мені реєструватися в Посольстві/Консульстві?

Ви маєте право звернутися до Консульства у разі потреби, але Ви не зобов’язані звертатися чи реєструватися у Консульстві.

З яких питань мені потрібно звернутися до консульскої установи?

  1. продовжити термін дії закордонного паспорта на термін до 5 років у разі його закінчення (для дітей термін дії закордонного паспорта може бути продовжено на 4 роки);
  2. внести відомості про дітей/дитину до паспорта одного з батьків;
  3. у випадку, якщо у Вас є лише внутрішній паспорт (старого взірця у вигляді книжечки), де відсутні записи латиницею, Ви можете оформити Свідоцтво про підтвердження особи, де Ваші персональні дані будуть зазначені польською та українською мовами.

Більше інформації ви зможете отримати на tripadvisor.mfa.gov.ua.