купити дешеві авіаквитки

PolskiBus відкриває продаж квитків на додаткові рейси зі Львова!

polskibus львів квитки

Співпраця PolskiBus та Polonus: квитки на рейси Львів – Варшава вже в продажу!

PolskiBus починає партнерську співпрацю з PKS Polonus. Завдяки цьому пропозиція платформи PolskiBus.com поповнилась аж 23 новими лініями. З 23 березня 2017 року пасажири мають на вибір 100 міст з внутрішнього сполучення Polonus, у тому числі п’ять з закордонного розкладу руху – Львів, Дрогобич, Трускавець, Стрий та Калінінград.

Рейси зі Львова до Варшави чи Любліна будуть виконувати 5 разів на день!

Квитки в продажу на сайті PolskiBus.com на нові рейси з 1 квітня.

Рейси зі Львова будуть обслуговувати автобуси PKS Polonus у співпраці з українським партнером, East West Eurolines (АТП Львів).

polskibus львів квитки

Вітаємо серед наших партнерів найбільшого державного перевізника! Завдяки розвиненій та привабливій мережі сполучень PKS Polonus, наші Пасажири отримують неповторну можливість мандрівки аж до 66 нових міст в рамках 23 ліній! Приємною несподіванкою для наших Клієнтів буде введення рейсів до, між іншим, Кудови-Здруй, Ольштина, Шклярської Поремби, Буско-Здруй, Щавніци, Мушини та Грудзьондза, про які давно питали. Я переконаний, що Львів та Калінінград будуть бестселером літнього сезону, – говорить Пйотр Погоновскі, директор з маркетингу та комунікації PolskiBus.com.

В рамках нових 23 ліній пропозиція платформи Polskibus.com збагатиться аж 66 цікавими місцями по всій Польщі. Мандрівники зможуть вибратись до унікальних туристичних пунктів, таких, як: Північний-Здруй, Старий Сонч, Шклярська Поремба, Ольштин, Ручане-Ніда або Кудова-Здруй та багато інших міст, серед яких Грудзьондз, Іновроцлав, Сохачев, Козеніце, Клодзко, Зволєнь, Ілза, Пжасниш, Плоньск, Стараховіце, Пйотркув Трибунальський, Белхатув, Томашув Мазовецький, Голдап, Душнікі-Здруй, Чеплице Шльонске-Здруй чи Рипін.

У жовтні 2016 року PolskiBus у співпраці з фірмами Ideal Travel та Fortuna Reisen забезпечив сполучення між 18 містами у Польщі та 7 містами в Україні. Оскільки ті рейси PolskiBus з України виконують українські перевізники, відгуки про роботу є доволі негативними.

Докладний розклад руху знаходиться за адресами:

Абсолютна більшість внутрішніх сполучень буде реалізована автобусами марки Scania з автопарку PKS Polonus. Автобуси оснащені кондиціонерами, Wi-Fi, електричними розетками та кріслами, що у більшості автобусів розсуваються та комфортно відхиляються. Пасажири зможуть їхати на підставі номеру бронювання, отриманого у повідомленні e-mail разом з е-квитком PolskiBus.com.

Нагадуємо, що у випадку закордонної поїздки кожен пасажир повинен мати при собі дійсний паспорт, відповідні документи, що дають право на перетинання кордону, та надрукований е-квиток PolskiBus.com. Пасажири з-за кордону зобов’язані мати візу, дійсну протягом 30 днів.

Додаткова інформація про PolskiBus.com:

PolskiBus.com – це найбільший польський перевізник. Пасажири знайдуть швидкі та комфортні сполучення між містами у Польщі та Європі. Квитки можна придбати на сайті www.polskibus.com від 1 злотого + 1 злотий оплати за бронювання. Клієнти повинні бронювати квитки заздалегідь, щоб придбати їх за як найвигіднішою ціною.

PolskiBus.com обслуговує 16 трас, допомагаючи дістатися до 26 польських міст: Бидгощи, Ченстохови, Ельблонгу, Гданьска, Катовіц, Кєльц, Кракова, Криніци-Здруй, Лешна, Любліна, Лодзі, Млави, Ополя, Островца Сьвєнтокрижського, Остроди, Плоцька, Познаня, Радома, Жешува, Сандомєжа, Скажиска-Камєнної, Торуня, Варшави, Влоцлавка, Вроцлава та Закопане. Крім того, PolskiBus.com обслуговує 8 європейських пунктів прибуття: Берлін, Аеропорт Берлін-Шьонефельд, Братислава, Брно, Будапешт, Доновали, Прага та Відень.

Завдяки співпраці з нашими партнерами, платформа PolskiBus.com інтегрує також 68 додаткових ліній, сягаючи таких закордонних міст, як: Амстердам, Дюссельдорф, Гамбург, Львів, Рига, Таллінн, Вільнюс, Цюрих, та польських: Августув, Бяла Подляска, Бяловєжа, Білосток, Колобжег, Поляньчик, Пшемисль, Сєдльце, Сувалки, Венгожево чи Замосць. Пропозиція доступна на www.polskibus.com, разом це 84 лінії, що сполучають 205 міст в Польщі та за кордоном.

Перевізник працює на польському ринку з червня 2011 р. До цього часу перевіз понад 21 мільйон пасажирів. До складу автопарку PolskiBus.com належать виключно сучасні автобуси з кондиціонерами. На борту кожного автобуса пасажири мають доступ до безкоштовного інтернету. Більшість автобусів оснащена шкіряними кріслами, що відхиляються. Крісла також можуть розсуватися у сторони. PolskiBus.com не стягує ніяких прихованих платежів за перевезення багажу.

Додаткова інформація про PKS Polonus:

PKS Polonus S.A. це державна компанія, що надає транспортні послуги особам у регулярних місцевих, далеких та міжнародних перевезеннях. Перевізник обслуговує протягом всього року та сезонно близько 40 сполучень, поєднуючи головні міські та туристичні осередки з Варшавою. Послугами PKS Polonus, що спираються на транспортні бази у Варшаві, Новому Двуру Мазовєцькому та Пясечні – користується щорічно понад 2 млн пасажирів.

Пропозиція польського перевізника скерована до осіб, які хочуть комфортно та безпечно, а разом з тим і дешево подорожувати. PKS Polonus постійно має у продажу акційні пули квитків по ціні 5 злотих, 10 злотих та 15 злотих, а також гарантує знижки до 30% на зворотній квиток або постійну знижку 50% для дітей та учнів до 13 років.

Крім того, пасажири PKS Polonus, які купують квитки онлайн на www.pkspolonus.pl i www.dworzeconline.pl , можуть користатися можливістю вибору місця в автобусі та опцією зміни дати виїзду куплених квитків. Також PKS Polonus – один з перших перевізників – забезпечує доступ до WiFi та електричних розеток у всьому автопарку та презентує геолокалізацію всіх автобусів на трасі за допомогою сайту www.pkspolonus.pl.

Найпопулярніші напрямки, що обслуговуються PKS Polonus, це лінії до: Шклярської Поремби, Кудови-Здруй, Криніци-Здруй, Кентжина, Мронгова, Голдапа, Щавніци, Кошаліна, Ольштина, Сандомєжа та Іновроцлава.

У міжнародному сполученні Polonus обслуговує лінії до: Львова, Трускавця та Дрогобича в Україні.

Квитки на поточні рейси PKS Polonus доступні також у водія за наявності вільних місць. Перевізник обслуговує як індивідуальне, так і групове бронювання.

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email