купити дешеві авіаквитки

Португалія закрила авіасполучення з Україною, рейси з Києва та Львова в Лісабон скасовано до 15 липня.

Португалія заборонила обслуговувати рейси з України та ще низки країн до 15 липня!

Португалія продовжила заборону на міжнародне повітряне сполучення з країн, які не входять до ЄС або не є країнами Шенгенського простору. Відповідне рішення 30 червня затвердив Уряд країни, – повідомляє Lowcostavia.com.ua 

З урахуванням рішення Ради ЄС від 30 червня 2020 року щодо поступового зняття тимчасових обмежень стосовно несуттєвих подорожей жителів деяких третіх країн до країн-членів ЄС, Португалія розробила такі правила та заходи (наказ № 6756-С/2020 від 30 червня 2020 року):

Впродовж періоду з 00:00 1 липня 2020 року до 23:59 15 липня 2020 року:

  • дозволено міжнародне повітряне сполучення (всі рейси) з / до Португалії до / з країн – членів ЄС, країн Шенгенського простору (Ліхтенштейн, Норвегія, Ісландія та Швейцарія) та Великобританії відповідно до умов Угоди між ЄС та Великобританією,
  • дозволено міжнародне повітряне сполучення з країн з позитивною епідеміологічною ситуацією (Алжир, Канада, Південна Корея, Марокко, Туніс, Китай) за умови дотримання принципу взаємності,
  • заборонено міжнародне повітряне сполучення (всі рейси) з / до Португалії до / з країн, які не входять до ЄС або не є країнами Шенгенського простору.

Рейси Wizz Air Львів – Лісабон та Київ – Лісабон скасовано щонайменше до 15 липня. Квитки прибрали з продажу.

Прямі рейси з України в Португалію виконує авіакомпанія Wizz Air на напрямку Київ – Лісабон. Вчора, разом з відкриттям бази у Львові, було заплановане відкриття нового рейсу Львів – Лісабон, але його було скасовано за кілька годин до відправлення. Сьогодні скасували рейс Київ – Лісабон і забрали з продажу авіаквитки до 15 липня.

Виключення з правил для відвідин Португалії: виключно важливі подорожі (viagens essenciais) із обов’язковим пред’явленням негативного тесту на COVID-19, пройденого за 72 години до вильоту, із можливою забороною з боку SEF в’їзду на національну територію Португалії резидентам:

  • з португаломовних країн (з Бразилії – міжнародні рейси з / до Сан-Паулу та з / до Ріо-де-Жанейро);
  • з США

Важливими подорожами (viagens essenciais) – тобто подорожами, які дають право на транзит або в’їзд до Португалії вважаються:

  • подорожі громадян країн-членів ЄС; громадян країн Шенгенського простору та членів їх сімей; громадян третіх країн, які легально проживають на території країн-членів ЄС (мають посвідки на проживання в країні-члені ЄС);
  • подорожі громадян третіх країн, які мандрують з метою реалізації професійних, навчальних цілей, об’єднання сім’ї, лікувальних або гуманітарних цілей за умови дотримання принципу взаємності.

Офіційний наказ № 6756-С/2020 від 30 червня 2020 року.

Польща дозволила виконувати рейси з України з 1 липня

Уряд Польщі додав Україну у виключення країн і дозволив виконувати авіарейси з українських міст. Вчора перші рейси в Польщу виконав LOT, а також Wizz Air та Ryanair.

Туристичні подорожі в Польщу для українців залишаються під забороною. Окремі категорії громадян, яким дозволено в’їзд в Польщу, з 3 липня знову зобов’язані проходити карантин, якщо прилітають в Польщу літаком з України (скасування карантину протрималося 2 дні).

Зауважте, що дозвіл чи заборона виконання авіаперевезень не означає дозвіл чи заборону на перетин кордону. Наразі українці не можуть летіти в країни ЄС з туристичною метою. Заборона діє до 15 липня, але ймовірно її продовжать.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Whatsapp
Whatsapp
Email this to someone
email