купити дешеві авіаквитки

Перемишль – Медика: новий поїзд до українського кордону!

поїзд перемишль медика
photo by intercity.flog.pl

Польска залізниця запускає поїзд від Перемишля до кордону з Україною!

З 1 вересня 2016 року, після 13 років перерви, польська залізниця відновлює сполучення Перемишль – Медика. Відповідно до замовлення Підкарпадського воєводства, що і фінансує нове сполучення, буде запущено три пари регіональних поїздів.

Поїзд буде курсувати три рази на день, з понеділка до п’ятниці.

Відправлення з Перемишля у Медику o 6:25, 13:50 i 15:50, у зворотньому напрямку, з Медики до Перемишля о 7:00, 14:25 та 16:25.

Ціна квитка 1,90 злотих. 

Поїзд розрахований насамперед для жителів Медики, що їздять на роботу та навчання в Перемишль. Але оскільки станція Медика розташована неподалік пішого переходу кордону “Шегині – Медика”, то цим сполученням можуть скористатися люди, що мандрують з України в Польщу чи навпаки.

Джерело: rynek-kolejowy.pl

Як дістатися зі Львова до кордону?

Зі Львова до пішого переходу Шегині – Медика можна доїхати автобусами з головного залізничного вокзалу (щоденно, інтервал 30-60 хв) або електричкою Львів – Мостиська (Держ. кордон). Також з Медики у Перемишль можна їхати на автобусі, ціна квитка від 2 до 2,75 злотих.

Детальніший опис маршруту через кордон на прикладі дороги Львів – Шегині – Медика – Перемишль – Жешув – Варшава можете знайти у статті Львів – Варшава за 150 грн.

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
google.com/+LowcostaviaUa
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone