купити дешеві авіаквитки

Qatar Airways дарує 21000 безкоштовних авіаквитків для вчителів! Також для українців!

Авіаквитки за безкоштовним тарифом для вчителів України від Qatar Airways!

Найкраща авіакомпанія світу Qatar Airways розпочала чудову акцію і дарує авіаквитки з безкоштовним тарифом для 21000 вчителів!

“З нагоди Всесвітнього дня вчителя ми б хотіли подякувати всім вчителям світу за їх важку працю та самовідданість у справі навчання молоді. Ваші цілеспрямовані зусилля із забезпечення високих стандартів освіти надихають нас у цей непростий час”.

У травні Qatar Airways проводила аналогічну акцію для медиків. Тоді ми підготували детальний опис з порадами як отримати код і багато читачів скористалися пропозицією.

Що пропонує Qatar Airways для вчителів?

На знак вдячності авіакомпанія пропонує авіаквитки з безкоштовним тарифом для 21000 вчителів. Як вчитель ви отримаєте:

– Квиток економкласу з безкоштовним тарифом до одного з наших напрямків по всьому світу, де ви зможете запланувати ваш заслужений відпочинок.

– Знижку -50% від тарифу на наступний переліт з авіакомпанією Qatar Airways; цією пропозицією можете скористатися ви або хто-небудь з ваших друзів або членів сім’ї.

Які вимоги до вчителів які можуть взяти участь в акції?

Дана спеціальна пропозиція доступна виключно лише для вчителів шкіл. Перелік спеціалізації вчителів обмежується наступним списком: вчитель, спеціаліст у навчальному закладі без спеціальної вищої освіти,  асистент вчителя та вчитель на заміну, спеціаліст навчального закладу з інклюзивності та адаптації; викладач-репетитор, зайнятий в навчальному закладі, класний керівник; вчитель початкової школи, шкільний психолог; вчитель початкових класів, вчитель середньої школи, вчитель англійської мови як іноземної; вчитель в сфері спеціальної освіти; помічник викладача, викладач/інструктор професійно-технічної освіти (ПТО), практик/вчитель, який займається підготовкою дітей дошкільного та раннього віку та зайнятий у школі;  лаборант/працівник служби технічної підтримки в навчальному закладі.

Оновлено. У випадаючому списку меню з професіями є також “вчитель дошкільних закладів” та “вихователь дошкільних закладів“.

Як скористатися пропозицією?

Щоб скористатися пропозицією потрібно зареєструватися на сторінці акції і отримати унікальний промокод.

Реєстрація в акції доступна на офіційній сторінці.

Розподіл обмеженої щоденної квоти промокодів для кожної країни розпочинається з 4:00 ранку за катарським часом (4:00 за київським часом) (GMT+3) кожного дня в період з 5 по 7 жовтня включно.

Якщо після заповнення форми вам видає повідомлення, що на сьогодні закінчились промокоди чи відображається помилка, то спробуйте ще раз рівно о 04:00 за київським часом. Охочих скористатися пропозицією може бути дуже багато (як це було при схожій акції для медиків), тож відправляйте заявки буквально в перші секунди після 04:00.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про найкращі знижки та акції!

Як дізнатися, чи моя заявка надіслана і скільки очікувати відповіді?

Після успішного надсилання заявки ви маєте отримати повідомлення приблизно такого змісту: “Дякуємо за те, що ви надіслали дані. Впродовж кампанії щодня розповсюджуватиметься обмежена кількість промокодів; ми надішлемо вам електронний лист протягом 48 годин, коли ваш запит буде оброблений.” Очікування може зайняти і більше, ніж 48 годин.

Які терміни акції для вчителів від Qatar Airways?

 • Період проведення акції: з 5 по 7 жовтня 2020.
 • Період подорожі: всі перельоти повинні бути завершені до 30 вересня 2021.
  Qatar Airways відклала відновлення польотів з Києва до 18 грудня 2020 року. Отже квитки можна забронювати не раніше цієї дати.
 • Період, коли можливо скористатися промокодом для бронювання квиткв: з 7 жовтня по 1 листопада 2020.

Загальна кількість промокодів в рамках даної акції: 21 000, які розподілені на денні квоти; щодня частина промокодів буде розподілятися в порядку живої черги. Розподіл нової щоденної квоти промокодів оновлюється щодня о 4 годині ранку (4 a.m.) за часом Дохи (GMT + 3).

Які документи потрібно буде надати вчителям при посадці на рейс?

Під час вильоту на стійці реєстрації на рейс потрібно показати документи, що підтверджують професійний статус:

 • Офіційний лист (довідку з місця роботи) – оригінал, підтверджуючий працевлаштування в навчальному закладі, оформлений на офіційному бланку школи та завірений печаткою  навчального закладу та підписом керівника.
 • Оригінал посвідчення працівника про працевлаштування з ідентифікаційним номером (Employment ID) або оригінал диплому / свідоцтва про професійну освіту  (відповідно до даних вказаних при реєстрації та відповідно листу/довідці з навчального закладу).
 • Серія та номер диплому / свідоцтва про професійну освіту –  серія та номер документу про вищу освіту або документу про професійну перепідготовку із зазначенням одержаної кваліфікації, виданого вищим навчальним закладом  або реєстраційний номер свідоцтва, виданого компетентним органом з питань освіти (Educational Board Registration number).

У посадці буде відмовлено, якщо пасажир не зможе надати оригінали документів: офіційного листа з поточного місця роботи (довідки про працевлаштування), посвідчення працівника з ідентифікаційним номером або Диплому / Свідоцтва/ сертифікату про освіту (з відповідним номером, як вказано при реєстрації).

Скільки потрібно буде доплатити вчителям за квиток?

Як і на акції для медиків, при здійсненні бронювання з промокодом потрібно оплатити аеропортові збори і частину податків, що складе 5-15% від загальної вартості квитка.

 • Наприклад, для авіаквитків Київ – Балі – Київ за ціною 21000 грн у два боки, доведеться заплатити приблизно 1500 грн!
 • Для авіаквитків Київ – Сідней – Київ зі стандартною ціною 46000 грн у два боки, доведеться заплатити лише 3200 грн!

Детальні умови пропозиції для вчителів шкіл від Qatar Airways

 • Період проведення акції:  з 5 по  7 жовтня 2020.
 • Період подорожі: з 20 жовтня 18 грудня 2020 до 30 вересня 2021. Qatar Airways відклала відновлення польотів з Києва до 18 грудня 2020 року
  Всі перельоти повинні бути завершені до 30 вересня 2021.
 • Реєстрація для отримання промокоду і розподіл промокодів:
  • Персональні дані, зазначені в реєстраційній формі (ім’я, прізвище, номер паспорту), повинні відповідати даним пасажира (вчителя), що використовує промокод для бронювання квитка з безкоштовним тарифом.
  • Вся інформація, зазначена в реєстраційній формі, вважається фінальною і не може бути змінена після здійснення реєстрації.
  • Всі заявки проходять розгляд і перевірку. Учасники, яким дістанеться промокод, отримають лист з підтвердженням протягом 48 годин з моменту реєстрації на qatarairways.com.
  • Промокод на безкоштовний переліт надається успішним учасникам на основі зазначених ними даних і не може бути переданий будь-кому іншому.
  • Загальна кількість промокодів в рамках даної акції: 21 000, які розподілені на денні квоти; щодня частина промокодів буде розподілятися в порядку живої черги, за умови підтвердження і перевірки заявки. Щоденна квота промокодів буде розподілятися по країнам кожного дня протягом всього періоду дії акції. Розподіл нової щоденної квоти промокодів оновлюється щодня о 4 годині ранку (4 a.m.) за часом Дохи (GMT + 3).
  • Qatar Airways залишає за собою право дискваліфікувати учасників або скасувати будь-яке бронювання без попереднього повідомлення, якщо є підозри в наданні  недостовірної інформації, фальшивої ідентифікації або шахрайської діяльності, включаючи, але не обмежуючись ними, випадки, коли учасники реєструють кілька заявок з використанням різних адрес електронної пошти в спробі отримати більш одного промокоду для безкоштовного перельоту.

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia