купити дешеві авіаквитки

Qatar Airways відкриє рейси з Києва!

qatar airways

Qatar Airways прийде в Україну!

Сьогодні на конференції в Дубаї головний виконавчий директор авіакомпанії Qatar Airways Акбар Аль Бакер оголосив про відкриття 12 нових напрямків у 2018 році, Київ – серед них!

Серед нових напрямків також Сан-Франциско, Прага, Кардіфф, Малага, Лісабон, Міконос, Аккра, Момбаса, Абіджан, Утапао та Читтагонг, – повідомляє Lowcostavia.com.ua

Qatar Airways  – національна авіакомпанія Катару, що виконує рейси у більш ніж 150 міжнародних пунктів призначення і входить до списку семи авіакомпаній, що мають найвищий п’ятизірковий рейтинг за версією британського агентства SkyTrax. У 2012 та 2015 роках авіакомпанія була визнаною найкращою в світі.

Рейс Київ – Доха планують відкрити у 2018 році. Завдяки цьому сполученню українці будуть мати можливість відвідати більш ніж 150 міст з пересадкою в місті Доха.

Також Qatar Airways у найближчі кілька днів планує підписати угоду з італійською авіакомпанією Meridiana. Qatar Airways веде переговори про купівлю 49 відсотків акцій італійської авіакомпанії цього року.

Cалон економічного класу на далекомагістральних рейсах Qatar Airways

Авіакомпанія часто проводить цікаві розпродажі, що дає можливість купити авіаквитки на далекі напрямки за хорошими цінами.