купити дешеві авіаквитки

RegioJet: поїзд до Праги зі Львова від €9,5, а також з Тернополя, Хмельницького, Вінниці та Києва!

Компанія RegioJet пропонує нічні потяги до Праги з міст України!

Чеська залізнична компанія RegioJet з 12 червня продовжує регулярне курсування нічних поїздів в Україну. Потяг курсуватиме щодня в обох напрямках із Праги з пересадкою в Перемишлі до Львова, Тернополя, Хмельницького, Вінниці та Києва.

З Праги нічним потягом ви з комфортом дістанетеся до польського міста Перемишль, де відбудеться пересадка на потяг Укрзалізниці, котрий вас доправить до місця призначення. Аналогічний маршрут можливий з міст України у Прагу з пересадкою в Перемишлі. Детальніше на сайті компанії.

Маршрут поїзда

  • Прага – Пардубіце – Чеський Тешин – Забржег на Мораві – Оломоуц – Острава (Svinov) – Острава – Бгумін – Краків – Перемишль – Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Київ

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Ціни квитків в один бік (клікніть для пошуку):

Фактично, ви оплачуєте лише квиток Укрзалізниці до Перемишля, а квиток Перемишль – Прага отримуєте безкоштовно.

Оновлено. Читачі пишуть, що Укрзалізниця не знає нічого про ці квитки і просить оплачувати квиток до Перемишля.

В такому випадку краще “купити” квиток Перемишль – Прага за 0 євро, а потім окремо докупити квиток Укрзалізниці до Перемишля. Але зараз на сайті міститься примітка, що купити безкоштовні квитки з Перемишля в Прагу онлайн наразі не можливо.

З коментарів нашої підписниці у facebook:

“Витративши декілька днів на переписки по пошті, в месенджерах та чат ботах, як з представниками Укрзалізниці, так і RegioJet, поїздки до самого вокзалу і т.п. – ситуація наступна, якщо купувати квитки окремо місто України – Перемишль, Перемишль-Прага, то при бронюванні на сайті (додатку) RegioJet Перемишль-Прага є можливість вибрати тільки сидячі місця. Якщо бронювати на тому ж сайті (додатку) RegioJet місто України-Прага є можливість вибрати спальні місця (звичайно, якщо є такі вільні) на сполучення Перемишль-Прага. У такому випадку вам на пошту, яку ви вказували при регістрації на RegioJet мають бути відправлені приблизно за добу (на практиці трохи менше за добу) додатково квитки на перевезення місто України – Перемишль Укрзалізницею. Якщо дані квитки не були надіслані необхідно звернутися саме до RegioJet (Цілодобова підтримка клієнтів +420 222 222 221, Електронна пошта info@regiojet.com) з запитом про надання таких квитків“.

Ціни дійсні тільки для громадян України!

У вартість квитка входить: легкий сніданок, тепла вечеря та постільна білизна, також ви маєте можливість придбати інші продукти з меню протягом всієї подорожі та скористатися іншими послугами, які надаються в поїзді (наприклад, безкоштовний Wi-Fi, безкоштовна кава, розетки та інші).

Де купити квитки RegioJet в Прагу?

Квитки можна купити на сайті regiojet.ua

Оновлено. Щоб відразу побачити ціну зі знижкою, здійснюйте пошук зі спеціальної сторінки за посиланням: regiojet.ua/ukrayina

Як отримати знижку на квитки для українців?

Просто бронюйте квитки зі спеціальної сторінки за посиланням: regiojet.ua/ukrayina

Якщо ви здійснюєте пошук з головної сторінки сайту, або зі сторінки regiojet.ua/praga-kiyiv, то для отримання знижки доведеться виконати декілька додаткових кроків:

Розглянемо на прикладі квитків зі Львова. Стандартна ціна на квитки Львів – Прага – 33 євро. Щоб отримати ціну 9,5 євро, вам потрібно:

1. Зареєструйтеся на сайті RegioJet

2. Увійдіть в налаштування створеного профілю і змініть тариф на Free Transportation UA

3. Вийдіть з профілю
4. Здійсніть пошук квитків
5. На сторінці вибору маршруту увійдіть в профіль і погодьтеся зі зміною тарифу на Безкоштовний транспорт УКР

6. Продовжіть купівлю та оплатіть квитки

Відповіді на питання

Чи є можливість громадянам України безкоштовно подорожувати поїздом RJ?

На маршруті Прага-Перемишль все ще можливо безкоштовно подорожувати, забронювавши квиток у системі бронювання у тарифі Free transportation UA.

Право на безкоштовне проїзд мають пасажири з громадянством України або постійним місцем проживання в Україні, які:

а) подорожують міжнародним потягом

  • у даному випадку вам потрібно лише пред’явити свій проїзний документ, посвідчення особи або документ, що підтверджує перетин кордону ЄС з України

b) подорожують територією Чеської Республіки та мають туристичну візу не старше 5 днів

  • підтвердження проїзного документу або прикордонним штампом з позначеним типом візи D/DO/667 або 668, або 669
  • дата визначення терміну дії розраховується з урахуванням дати видачі візи

c) молодші 18 років і супроводжує особу, яка подорожує згідно з попередніми правилами

RegioJet – чеська залізнична пасажирська компанія зі штаб-квартирою в місті Брно, заснована 2009 року. RegioJet є дочірньою компанією Student Agency та партнером Keolis. З 2015 року RegioJet є також брендом автобусного транспорту, що експлуатується Student Agency та словацьким підрозділом RegioJet.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia