купити дешеві авіаквитки

Рейси з аеропорту імені Ататюрка у Стамбулі переносять в новий аеропорт!

Аеропорт імені Ататюрка перестане обслуговувати регулярні рейси 6 квітня!

Важлива новина для всіх, хто планує відвідати Стамбул у майбутньому. У найближчі 2 дні відбудеться перенесення усіх регулярних пасажирських рейсів з аеропорту імені Ататюрка у новий аеропорт Стамбула.

Коли відбудеться перенесення рейсів у новий аеропорт?

Міжнародний аеропорт імені Ататюрка IST (Стамбул) з 03:00 години 5 квітня 2019 року розпочав поступовий трансфер усіх комерційних пасажирських авіарейсів до нового аеропорту Стамбула (код IATA “ISL”) та повністю припинить свою діяльність о 02:00 годині 6 квітня 2019 року.

Планується, що перенесення всіх комерційних авіарейсів до нового аеропорту триватиме до 24:00 години 7 квітня 2019 року, – повідомляє Генеральне консульство України в Стамбулі.

Які авіакомпанії з України перенесуть рейси в новий аеропорт?

У новий аеропорт Стамбула повністю перенесуть свої рейси з України такі авіакомпанії:

  • Turkish Airlines
  • МАУ
  • Atlasjet Ukraine
  • Onur Air

Авіакомпанія Pegasus не літала з України в аеропорт імені Ататюрка і надалі буде виконувати рейси в аеропорт Стамбул-Сабіха Гекчен.

Важливо! З метою уникнення можливих логістичних ускладнень у період з 03:00 години 5 квітня до 24:00 години 7 квітня 2019 року рекомендуємо всім подорожуючим відстежувати інформацію на веб-сайтах відповідних авіаліній та контактувати з ними задля отримання актуальної інформації про виконання/скасування/перенесення рейсу, а також уточнення аеропорту прибуття у місті Стамбул.

Трансфер з нового аеропорту

Ви можете дістатися до аеропорту Стамбула на автобусах Havaist і IETT або на таксі. Інформація про автобуси є на сайті аеропорту. Також зараз ведуться роботи з будівництва станції метро.

Новий аеропорт був відкритий на березі Чорного моря 29 жовтня 2018 року в 95-ту річницю незалежності Туреччини.

Розбудову аеропорту планують завершити у 2023 році. Тоді у парку зможуть одночасно стояти 500 бортів, а за рік зможуть обслуговувати 200 мільйонів пасажирів. Аеропорт імені Ататюрка IST після перенесення регулярних рейсів буде обслуговувати вантажні авіарейси та VIP-рейси з пасажирами.

Офіційний сайт нового аеропорту – istanbulhavalimani.com

Карта аеропорту

На офіційному сайті є детальна інтерактивна карта нового аеропорту Стамбула

Після переходу на сторінку дочекайтеся, коли карта повністю завантажиться.

Якщо вас цікавить розміщення воріт на посадку, то на карті потрібно змінити рівень відображення на E. Потім можете знайти у випадаючому списку розділ Gate.

Відповіді на поширені питання

На сайті авіакомпанії Turkish Airlines розміщений детальний довідник з інформацією та відповідями на поширені запитання про новий аеропорт та трансфер на рейси авіакомпанії.

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia