купити дешеві авіаквитки

Конфлікт Ryanair i Kiwi.com: пасажири з посадковими від Kiwi літають з Ryanair.

Ryanair погрожував не пускати пасажирів з посадковими Kiwi.

18 серпня авіакомпанія Ryanair випустила застереження для пасажирів стосовно “несправжніх” (fake) посадкових талонів які надає компанія Kiwi на рейси Ryanair.

За повідомленням Ryanair пасажири мають проходити процедуру check-in безпосередньо на сайті авіакомпанії, щоб забезпечити інформування пасажирів про всі протоколи безпеки необхідні під час подорожі. Kiwi.com обходить ці важливі авіаційні правила, надаючи власні посадкові талони, які не дійсні на рейсах Ryanair.

“З 18 серпня всім пасажирам Ryanair, які мають посадкові талони видані Kiwi.com, буде відмовлено у посадці, оскільки вони не дотримувалися протоколів безпеки Ryanair під час реєстрації. Клієнти, які хочуть отримати офіційний посадковий талон, можуть це зробити, отримавши доступ до свого бронювання через Ryanair.com або у додатку Ryanair”, – повідомили на сайті Ryanair.

Одна з основних претензій від Ryanair до Kiwi полягає у тому, що Kiwi не дає можливості Ryanair контактувати напряму з пасажирами, оскільки Kiwi використовує власні адреси електронної пошти для бронювання авіаквитків. Відповідно, пасажир не може самостійно внести зміни в бронювання чи здійснити онлайн чек-ін.

Відповідь Kiwi.com

Після опублікованого застереження Ryanair сайт Kiwi.com повідомив, що не видавав “підроблені” посадкові талони, а лише змінював оформлення та кольори мобільних посадкових талонів. Наразі видачу мобільних посадкових талонів у kiwi.com призупинено, а пасажири можуть завантажити оригінальні посадкові талони Ryanair у своєму обліковому записі.

“Ми хотіли б розвіяти всі занепокоєння, які могли виникнути у вас після оголошення компанії Ryanair про те, що ми надаємо своїм клієнтам «фальшиві» посадкові талони. Немає ніяких «фальшивих» посадкових талонів — ми виконуємо всі вимоги, щоб ви могли подорожувати безпечно, і дотримуємося такої практики роками.

Коли ми реєструємо вас онлайн у Ryanair, ми завжди надаємо вам оригінальний посадковий талон Ryanair. До цього часу ви також мали змогу отримувати його мобільну версію на фірмовому фоні Kiwi.com у нашому додатку — уся інформація була ідентичною, лише кольори відрізнялися”.

Чи прийме Ryanair посадковий талон виданий на Kiwi.com?

“Претензії Ryanair стосуються лише мобільних посадкових талонів, на яких присутні фірмові кольори Kiwi.com. Проте щоб у вас гарантовано не виникло жодних труднощів, ми припинили надавати ці мобільні посадкові талони”.

“Будь ласка, поки що роздруковуйте PDF-версію посадкового талона Ryanair. Після того як ми зареєструємо вас, ми надішлемо вам його електронною поштою і він також стане доступним у вашому обліковому записі”, – йдеться в повідомленні від Kiwi.com.

Також у Kiwi.com повідомили, що їм невідомо про випадки, коли б за останні тижні авіакомпанія Ryanair не допустила на рейс пасажирів з посадковими талонами виданими на Kiwi.com.

Kiwi вважає, що справжня причина конфлікту з Ryanair – різниця в ціні на квитки.

Kiwi.com часто продає квитки Ryanair дешевше, ніж сама авіакомпанія, і їм це не подобається. Поведінка Ryanair ставить прибуток вище вибору споживача. Ryanair карає пасажирів тільки за те, що їм не подобається конкуренція”, – йдеться в повідомленні від Kiwi.com.

Оновлено. В листопаді 2021 року мав 3 квитки Ryanair куплені на Kiwi. Kiwi зачекінив мене на рейс і надіслав оригінальні посадкові талони Ryanair, з якими спокійно пропускали на борт.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia