купити дешеві авіаквитки

Ryanair скасує майже 2000 рейсів до кінця жовтня!

Ryanair скасує до 2% рейсів (з 2500 щоденних) протягом 6-ти наступних тижнів для покращення пунктуальності

15 вересня у Ryanair оголосили про те, що впродовж наступних шести тижнів (до кінця жовтня) скасовуватимуть по 40-50 рейсів щодня, для того щоб покращити вчасність прибуття, яка впала нижче 80% протягом перших двох тижнів вересня.

Чому Ryanair скасовує рейси?

Як повідомляється у новині на сайті Ryanair, відбудеться це у зв’язку зі страйками диспетчерів, затримками, погодними умовами, а також з подовженими відпустками для екіпажів, оскільки авіакомпанія хоче нарахувати щорічні відпустки протягом перехідного періоду у 9 місяців (з квітня по грудень 2017) для того щоб перенести рік відпусток у компанії (зараз з квітня по березень) на календарний рік (з січня по грудень) з 1-го січня 2018 року.

За останні 2 тижні пунктальність прибуття рейсів Ryanair впала з 90% до 80%, що є нейприйнятним для Ryanair та пасажирів. Зменшивши кількість запланованих рейсів на 2%, авіакомпанія зможе відновити пунктуальність до рівня 90%.

На своїй сторінці у facebook Ryanair описав причину лаконічніше: “We have messed up in the planning of pilot holidays and we’re working hard to fix that”. – “Ми напартачили з плануванням відпусток пілотів і робимо все можливе, щоб це виправити”.

Як дізнатися чи ваш рейс Ryanair скасовано?

Якщо ваш рейс скасовано, то Ryanair надішле вам СМС та email з інформацією, як отримати повернення коштів чи здійснити заміну рейсу.

Якщо ви не отримали email чи СМС про скасування, то це означає, що станом на зараз ваш рейс запланований без змін.

Переглянути список скасованих рейсів можна за лінками:

Скільки рейсів скасував Ryanair за останні дні?

Згідно з інформацією за лінками у попередньому абзаці, Раянейр скасував таку кількість рейсів:

 • 15 вересня – 83 рейси скасовано
 • 16 вересня – 80 рейсів скасовано
 • 17 вересня – 82 рейси скасовано
 • 18 вересня – 56 рейсів скасовано
 • 19 вересня – 55 рейсів скасовано
 • 20 вересня – 53 рейси скасовано

Актуальна інформація про скасовані рейси

Оновлено 18 вересня.

За скільки часу до відправлення рейсу Ryanair може надіслати повідомлення про скасування?

Авіакомпанія Ryanair повідомила, що станом на сьогодні, пасажирам, рейси яких були заплановані до 20 вересня включно, вже надіслані повідомлення про скасування і компанія буде надсилати такі повідомлення регулярно стосовно рейсів на наступні дні.

У коментарях на сторінці Ryanair у facebook пасажири повідомляють, що отримували смс про скасування рейсів як за кілька днів до вильоту, так і навіть за 12 годин до вильоту :( На сайті інформація про скасовані рейси з’являється у день вильоту.

Що робити, якщо ваш рейс Ryanair скасовано?

Якщо ви отримали повідомлення про скасування рейсу, Раянейр пропонує 2 варіанти – повернення коштів і безкоштовне перебронювання на інший рейс Ryanair.

 1. Повернення коштів
  Увійдіть у персональний кабінет на сайті Ryanair і оберіть повернення коштів. Ваша заявка буде опрацьована протягом 7 робочих днів.
 2. Безкоштовна заміна рейсу
  Найпростіший спосіб замінити рейс – це залогінитися на сайті Ryanair і здійснити перебронювання. Якщо вам потрібна зміна маршруту, відправлення/прибуття в інший аеропорт, то зверніться в безкоштовний онлайн-чат або телефонуйте в кол-центр.

Якщо Ryanair скасував ваш рейс, то напишіть в коментарях за скільки часу ви отримали повідомлення і чи вдалося перебронювати квитки. Стаття буде оновлюватися.

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia