купити дешеві авіаквитки

Ryanair веде переговори зі Львовом!

ryanair авіаквитки
фото lowcostavia.com.ua

Ryanair розглядає Україну як додаток до основних ринків.

Ірландська авіакомпанія Ryanair ‒ це не просто найбільший лоукостер у Європі. Для багатьох жителів континенту він ‒ символ доступних авіаподорожей завдяки низькій ціні квитків. А в сприйнятті більшості українців ця авіакомпанія стала частиною євроінтеграційного міфу, десь нарівні з безвізовим режимом. 

Втім, нещодавно новий міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що його відомство зараз займається розробкою програми доплат лоукостерам або, можливо, надання їм особливих преференцій, з метою приваблення їх на український ринок. 

Forbes поговорив про це з комерційним директором Ryanair Девідом О’Брайеном.

‒ Розкажіть про можливості виконувати рейси в Україну, зокрема, до Львова чи Одеси, куди вже зараз можна без обмежень літати з більшості європейських країн?

Ми ведемо діалог з людьми зі Львова, але не думаю, що ми будемо обговорювати польоти в Одесу. Україна зараз може розглядатися тільки як додаток до наших основних ринків. Такими зараз для Ryanair є Італія, Іспанія, Великобританія, Ірландія, Німеччина, де багато затребуваних напрямів значно ближче, ніж Україна. Простіше кажучи, наша модель бізнесу полягає в тому, щоб кожен додатковий рейс збільшував нашу собівартість, розраховану на одного пасажира, тому ми очікуємо повернення цієї інвестиції. Зараз в Україні, звичайно, є попит на польоти в багато країн. Але найбільше це польоти на Схід, а також Північ, куди Ryanair не має права літати юридично, і навіть фізично не має можливості виконувати ці польоти.

‒ Що потрібно зробити українському уряду, щоб Ryanair або інші великі європейські бюджетні авіакомпанії почали здійснювати сюди свої польоти?

‒ В Україні є потенційно великі перспективи для зростання пасажиропотоку. По-перше, вам треба розібратися з аеропортами. Можливо, варто їх передати різним приватним інвесторам у концесію, але не за гроші, а під конкретні зобов’язання щодо збільшення пасажиропотоку. Необхідно скласти план, наприклад, на 30 років, в якому прописати, скільки керуюча компанія повинна залучити пасажирів, і в який термін. І обов’язково слід регулярно перевіряти, чи виконує вона свої зобов’язання, і якщо ні ‒ без зволікання розривати договір і міняти керівника.

Що стосується решти ‒ важливо, щоб відкрите небо насправді існувало не тільки у Львові й Одесі, а й у Києві. А не тільки в двох протилежних кінцях країни. Метою відкритого неба має бути зростання кількості пасажирів в аеропортах.

Головне для України ‒ не повторювати помилки інших країн: не можна продавати аеропорти монополістам. Це стане катастрофою, подивіться на Словенію, Грузію, Грецію.

ryanair-david-obrien

Девід О’Брайен, комерційний директор Ryanair / фото DR

Як повідомлялося раніше, директор з комунікацій Ryanair Робін Кайлі заявляв, що Ryanair не прийде в Україну до тих пір, поки наша держава не підпише договір з ЄС про “відкрите небо”.

У минулому році пасажиропотік авіакомпанії Ryanair зріс на 20%, а за підсумками перших двох місяців цього року – ще на 28%, завдяки чому Ryanair вперше в своїй історії став найбільшим європейським авіаперевізником, на 6% перевищивши консолідовані показники Lufthansa Group, що змістилася на друге місце.

У найближчі 10 років ірландський перевізник планує збільшити флот майже вдвічі: з 330 літаків (на 1 квітня 2016 року) до 546 в 2024 році, в результаті чого перевізні потужності перевищать 103 000 крісел. Авіакомпанія виконує в середньому 1 600 рейсів в день. Весь флот складається з однакових літаків – Boeing 737-800, їх середній вік – 6,7 року.

Джерело: forbes.net.ua

Найближча країна, звідки Ryanair виконує свої рейси – Польща. Авіаквитки можна придбати за ціною від 3 євро! Скористайтеся пошуком на сайті kiwi.com, щоб знайти найдешевші напрямки:

2016-05-13 16_28_43-Skypicker _ Знайдіть дешеві рейси і відкрийте для себе нові напрямки

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email