купити дешеві авіаквитки

Ryanair не відновить польоти, якщо уряд введе вимогу блокування середніх крісел у літаках!

photo by Yura Tanchyn

Ryanair не хоче блокувати третину місць на своїх рейсах.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) планує обговорити з урядами країн заходи для мінімізації ризику зараження коронавірусом під час перельотів. Однією з умов відновлення перевезень може стати вимога для авіакомпаній зменшити кількість доступних місць на своїх літаках на одну третину.

Серед європейських лоукост-авіакомпаній Wizz Air та EasyJet планують виконувати вимогу ІАТА і залишати середні місця порожніми. “Ми фактично заблокували третину салону літаків”, – сказав виконавчий директор Wizz Air Йозеф Вараді в телефонному інтерв’ю для Reuters. “Стандартний 180-місний літак тепер буде перевозити 120 пасажирів”.

Ryanair відмовляється блокувати середні крісла

Генеральний директор ірландської авіакомпанії Ryanair Group Майкл О’Лірі пригрозив не відновлювати польоти, якщо уряд введе вимогу блокування середніх пасажирських крісел у літаку задля соціального дистанціювання. Про це О’Лірі заявив в інтерв’ю виданню Financial Times.

“Ми повернемось до польотів тільки якщо влада заплатить за порожні середні крісла. Ми не можемо заробляти гроші при завантаженні салону на 66%. Навіть якщо звільнити середні крісла – це не забезпечить соціальне дистанціювання. Це ідіотська ідея, яку ніяк не можна втілити в життя” 

Натомість голова авіакомпанії Ryanair пропонує інші заходи, щоб знизити ризик розповсюдження інфекції серед пасажирів без блокування середніх крісел.

О’Лірі навів приклад Азії, де перевіряють температуру в аеропортах і на залізничних вокзалах, а носіння маски стало обов’язковим при користуванні транспортом.

Якщо вимоги блокування середнього крісла для соціального дистанціювання не будуть введені, то Майкл О’Лірі очікує відновлення 80% рейсів авіакомпанії до вересня. А влітку 2021 року перевізник може вийти на рівень прибутків 2019 року, і навіть не виключає зростання.

За прогнозами Майкла О’Лірі, Ryanair зможе відновити 40% рейсів у липні, проте літаки перший час будуть заповнені тільки на 50-60%. У серпні лоу-кост може збільшити число рейсів до 60%, а у вересні – до 80%.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email