купити дешеві авіаквитки

Ryanair планує розмістити в Україні до 20 літаків та значно розширити польотну програму!

photo by Yura Tanchyn

Ryanair планує “агресивне розширення” в Україні!

Ірландський лоукостер Ryanair планує розширити свою присутність в Україні, створивши тут власні бази для авіаперевезень та розмістити в аеропортах України до 20 літаків авіакомпанії.

“Ryanair може в короткостроковій перспективі розмістити в Україні до 20 літаків. Оператором всіх українських баз має стати Buzz – дочірня компанія Ryanair” – повідомив генеральний директор Ryanair Майкл О’Лірі у інтерв’ю польському сайту fly4free.pl.

Buzz – дочірня авіакомпанія Ryanair, що була заснована у 2018 році. Спочатку авіакомпанія працювала під назвою Ryanair Sun, а з осені 2019 року після ребрендингу стала називатися Buzz. Авіакомпанія планує розширити власний флот до 54 повітряних суден до кінця жовтня, 8 з яких – сучасні літаки Boeing 737 MAX 8200, які можуть вмістити на борт 197 пасажирів.

Плани розширення в Україні

Нещодавно на зустрічі інвесторів авіакомпанії Ryanair, генеральний директор Майкл О’Лірі заявив про плани агресивного розширення на українському ринку авіаперевезень, – повідомляє reuters.com. Таке розширення в українському авіапросторі буде можливим за умови підписання угоди про спільний авіаційний простір з Європейським Союзом.

“Ринок на який я б звернув увагу, це Україна … Я думаю, що ми станемо великим інвестором в Україні, коли вона приєднається до європейського “відкритого неба”, – сказав О’Лірі.

Також О’Лірі вказав, що зараз Ryanair працює з п’яти українських аеропортів (Київ, Львів, Одеса, Харків, Херсон), але в країні налічується до 12 аеропортів, звідки може виконувати рейси авіакомпанія.

За словами О’Лірі трудові мігранти створять великий ринок для доступних тарифів Ryanair, які, за його словами, наразі становлять близько 40 євро за переліт.

У минулому авіакомпанія заявляла, що також бачить потенціал на ринку внутрішніх перевезень в Україні, які стануть можливі для Ryanair після остаточного приєднання України до “Відкритого неба”.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про найкращі знижки та акції!

Підписання з Україною Угоди про спільний авіаційний простір (“Відкрите небо”)

28 червня 2021 року Рада Європейського Союзу дала згоду на підписання Угоди про спільний авіаційний простір з Україною, а також ще трьома країнами: Вірменією, Тунісом та Катаром.

Йдеться про повноцінне входження України в єдиний авіапростір ЄС, з обов’язковою імплементацією європейських стандартів та правил у сфері авіаперевезень.

Процес створення спільного авіаційного простору ЄС розпочав ще у 1999 році. 12 грудня 2006 року Рада ЄС уповноважила Комісію розпочати відповідні переговори з Україною. У жовтні 2013 року текст Угоди про САП було погоджено сторонами, однак через зовнішньополітичні умови підписання було відтерміновано на невизначений термін.

Які переваги спільного авіаційного простору з ЄС?

На практиці угода дозволить європейським компаніям без обмежень літати у будь-які аеропорти України, а українським авіаперевізникам – у будь-які аеропорти Європи.

Зареєстровані в Україні перевізники зможуть необмежено здійснювати польоти в ЄС якщо початковий або кінцевий пункт перевезення розташований в Україні. Тобто, вони не зможуть здійснювати внутрішні рейси в Євросоюзі. А ось європейським компаніям САП надасть право на внутрішні рейси всередині України.

Інфографіка про “Відкрите небо” від видання Слово і Діло:

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення в мессенджерах:
WhatsApp Lowcostavia
Viber Lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
facebook.com/lowcostavia

Корисні посилання:

kiwi.com - пошук дешевих авіаквитків
misto.travel - пошук пакетних турів
hotline.finance - страхування онлайн
infobus.eu - автобусні квитки
booking.uz.gov.ua - квитки на поїзд
rentalcars.com - оренда авто
компенсація за затримку рейсу до €600