купити дешеві авіаквитки

Авіакомпанія Ryanair планує відновити рейси на 90% маршрутів з липня!

photo by Yura Tanchyn

Ryanair готується до відновлення 40% потужності вже з 1 липня 2020 року!

Ірландський лоукостер Ryanair оголосив про власні плани з відновлення польотної програми. З 1 липня авіакомпанія готується відновити роботу на 40% власної потужності. Ryanair націлений виконувати щоденно майже 1000 рейсів, відновивши 90% своєї маршрутної мережі з 80 баз.

Керівництво авіакомпанії наголосило, що реалізація програми по відновленню власної авіаційної мережі можлива за умов скасування урядових обмежень на внутрішні рейси в ЄС та введення ефективних заходів з охорони здоров’я на місцях та в аеропортах.

Стосовно рейсів з України, то зараз на сайті авіакомпанії Ryanair найближчі рейси є в продажу з липня 2020 року, а на деякі напрямки аж з жовтня 2020 року. Розклад ще не сформований остаточно і можливі значні зміни.

Заходи безпеки в аеропортах та на борту літаків Ryanair

Авіакомпанія Ryanair просить пасажирів дотримуватися рекомендацій для обмеження розповсюдження Covid-19: реєструватися на рейс в інтернеті, використовувати мобільні посадкові талони, за можливості зменшити кількість одиниць багажу, проходити температурний скринінг в аеропорту та носити захисні маски під час перебування в аеропорту та на борту літака.

Усі літаки Ryanair оснащені повітряними фільтрами HEPA, внутрішні поверхні літака щовечора дезінфікуються хімічними речовинами, які діють протягом 24 годин.

Бортпровідники Ryanair будуть користуватися захисними масками, на борту пропонуватимуть попередньо запаковані закуски та напої і розрахунок здійснюватимуть лише банківськими картками. В туалет можна можна піти лише після отримання дозволу від бортпровідника (для уникнення скупчення людей в черзі).

Додаткові вимоги до пасажирів

Серед тимчасових заходів також буде введена вимога заповнити спеціальну форму де буде вказана тривалість запланованого візиту та адреса перебування. Контактна інформація буде надана урядам ЄС, щоб допомогти їм контролювати норми ізоляції, які вони вимагають від відвідувачів на внутрішніх рейсах ЄС.

Підпишіться на канал telegram.me/lowcostavia, щоб не пропускати цікаві новини та акції!

Де придбати авіаквитки Ryanair?

Купити авіаквитки можна на офіційному сайті авіакомпанії Ryanair.com.

Для пошуку зручно скористатися сервісом Fare Finder від Ryanair.

Нагадаємо, що більшість рейсів Ryanair (також Lauda, Buzz and Malta Air) призупинили 24 березня 2020 року. З того часу перевізник виконує спеціальні рейси для повернення додому громадян різних країн, а також перевезення необхідних товарів та обладнання.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email