купити дешеві авіаквитки

Ryanair призупинить свої рейси до червня 2020 року! Відкрито продаж квитків на зиму.

ryanair авіаквитки

Ryanair Group планує на три місяці призупити свої рейси!

За останні тижні багато країн ввели обмеження на авіасполучення та заборонили в’їзд іноземців до своїх країн для сповільнення поширення коронавіруса Covid-19. Ці дії привели до значного скорочення пасажирських авіаперевезень по усій Європі і у світі.

Ситуація з обмеженням авіаційного простору негативно вплинула на роботу багатьох авіакомпаній світу, серед них є й ірландська група авіакомпаній Ryanair Group.

Більшість рейсів Ryanair (також Lauda, Buzz and Malta Air) призупинили у вівторок 24 березня 2020 року, також перевізник повідомив уряди усіх країн ЄС про готовність виконувати спеціальні рейси для повернення додому громадян різних країн, а також виконувати авіаперевезення необхідних товарів та обладнання.

Генеральний директор Ryanair Group Майкл О’Лірі опублікував офіційне звернення, де повідомив: “Зараз ніхто не знає скільки триватимуть обмеження та заборони. Досвід Китаю показує, що може знадобитися 3 місяці для стримання поширення коронавіруса. На даний час ми не плануємо виконувати регулярні пасажирські авіаперевезення у квітні та травні, але ці терміни залежать від вказівок урядів різних країн, яких ми будемо дотримуватися”.

Авіакомпанія наголошує, що усі рейси виконуються з максимальним дотриманням вимог безпеки, проводиться щодення дезінфекція літаків. Пріоритетом №1 для компанії є безпека та добробут екіпажів та пасажирів.

Пасажири, рейси яких були скасовані внаслідок урядових обмежень, протягом двох наступних тижнів отримають засобами електронної пошти інформацію, щодо заброньованих квитків у цей період. У світлі останніх подій нам довелось зменшити кількість офісних працівників на 50% у зв’язку з розповсюдженням вірусу, тому ми просимо наших клієнтів бути терплячимиБудь ласка, не телефонуйте на наші гарячі лінії, окрім термінових питань, щодо найближчих спеціальних рейсів для повернення пасажирів додому з-за кордону, оскільки скорочений штат не зможе опрацювати такої великої кількості запитів – йдеться у зверненнні.

Генеральний директор Ryanair Group також наголошує, що екіпажі та інженерні команди Ryanair, Buzz, Lauda та Malta Air роблять все необхідне для збереження літаків, щоб після подолання пандемії Ryanair Group змогли повернутись у авіаційний простір Європи і світу.

Які рейси Ryanair буде виконувати найближчим часом?

З 27 березня до 2 квітня Ryanair виконає рейси на кількох маршрутах в Ірландії та Великобританії:

До/з Ірландії До/з Великобританії
Dublin – London (STN) London (STN) – Dublin
Dublin – London (GAT) London (GAT) – Dublin
Dublin – Birmingham Birmingham – Dublin
Dublin – Bristol Edinburgh – Dublin
Dublin – Edinburgh Bristol – Dublin
Dublin – Glasgow Glasgow – Dublin
Dublin – Manchester Manchester – Dublin
Dublin – Amsterdam London (STN) – Eindhoven
Dublin – Brussels London (STN) – Lisbon
Dublin – Berlin London (STN) – Cork
Dublin – Lisbon London (STN) – Berlin
Dublin – Cologne London (STN) – Budapest
Cork    – London (STN)

Ryanair відкрив продаж авіаквитків на зимовий період 2020 – 2021 рр.

Попри усі проблеми, які виникли останнім часом, авіакомпанія Ryanair відкрила продаж авіаквитків на зимовий період навігації 2020 року, мінімальна вартість авіаквитків з України – від €24,9 в один бік.

Скористайтеся лінками для пошуку найнижчих цін з офіційного сайту:

Приклади бронювання авіаквитків:

Авіаквитки Київ – Краків на листопад від €24 в один бік

Авіаквитки Львів – Варшава на січень від €26 в один бік

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email