купити дешеві авіаквитки

Саудівська Аравія та Бахрейн суттєво спрощують видачу віз для українців!

Саудівська Аравія спрощує виготовлення віз для громадян 49 країн!

Чудова новина для мандрівників – Саудівська Аравія вперше в своїй історії вводить туристичні візи для громадян 49 країн світу, серед них і для українців! Також громадяни України зможуть оформити візу в Бахрейн по прибуттю в аеропорт.

І кілька днів тому Міністр закордонних справ України підписав угоду з Міністром Колумбії про взаємне скасування візових вимог. Залишається очікувати коли угода вступить в дію.


Візу в Cаудівську Аравіюу можна оформити онлайн на сайті visa.visitsaudi.com, saudiarabiavisa.com або по прибуттю в аеропорт. Ціна візи – 440 ріалів, а це приблизно $120. В цю ціну входить оформлення візи (300 ріалів) та обов’язкове страхування (140 ріалів).

Віза буде видаватися на рік і дозволятиме здійснити декілька в’їздів в країну на термін не більше, ніж 90 днів за одну поїздку.

До цього часу Саудівська Аравія вважалася однією з найбільш закритих країн світу і потрапити в країну іноземцям було вкрай важко.

Однією з причин полегшення візового режиму є бажання Саудівської Аравії залучити в туристичну індустрію іноземні інвестиції і влада країни розраховує, що вже до 2030 року цей сектор економіки приноситиме їй до 10% ВВП.

“Відвідувачі будуть здивовані скарбами, якими ми можемо поділитися – п’ять об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, яскрава культура і природа, що захоплює”, – заявив міністр туризму Ахмад аль-Хатіб.

Він також зазначив, що влада не буде змушувати туристок з інших країн носити традиційний арабський одяг, що покриває все тіло. Також не буде обмежень для жінок, які відвідуватимуть країну без супроводу чоловіків.

Разом з тим туристи не зможуть відвідувати Мекку і Медину, які вважаються священними для мусульман. Крім того, на іноземців поширять заборону на алкогольні напої, що діє в країні.

Саудівська Аравія, офіційна назва Королівство Саудівська Аравія – найбільша за площею арабська держава Передньої Азії, займає більшу частину Аравійського півострова і є другою за площею після Алжиру країною Арабського світу. Це єдина країна, що водночас має берегову лінію уздовж Червоного моря та Перської затоки і більшу частину території якої займає посушлива безплідна пустеля.

Бахрейн вводить візи по прибуттю для українців!

Громадяни України зможуть оформити візу в Бахрейн по прибуттю в аеропорт. Відповідна інформація розміщена на сайті Міністерства внутрішніх справ Бахрейну – npra.gov.bh Візу будуть видавати на термін перебування до одного місяця. Ціна – приблизно $65.

Бахрейн – держава, що об’єднує групу островів в Перській затоці між Саудівською Аравією й Іраном. Бахрейн — це архіпелаг, що складається з приблизно 30 островів. Завдяки порівняно помірному клімату, острівна держава перетворилася на важливий центр регіонального туризму.

Де можна придбати авіаквитки в Саудівську Аравію та Бахрейн?

Квитки зручно шукати та бронювати на сайті kiwi.com або на tickets.lowcostavia.com.ua

Посилання для бронювання авіаквитків:

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email